Jump to content

pasakyit kas gali buti mano mtz


Recommended Posts

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

cekiska gali velena nusukt.... ir siaip velenai turbininio ir paprasto juk skiriasi.

beja, nepirkit nauju MTZ velenu, geriau ieskokit pas tuos, kur senus is vokieciu veza....

Kiek cekiska AG prideda?????? Tai pas mus kaime vienam 1025 velenas nusisuko

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

Cia tai geras mano su turbina vargu ar temps 4 korpusu pluga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano t-150k 5.5 metro lygintuva normaliai pavelka ir normaliai pakelia tai koks gali buti kad 5 metru ir bielkis tempia :D pas mane tai dvieju eiliu T formos balkiai ir sunkiosios akecios

Pas mane 5 metru lygintuvas vienos eiles T formos balkis o gale sunkiosios akecios. velka 4-5 begiu jis yra prikabinamas padarytas ant ratu, Tai nori sakyti mano galingas belkus? baik juokus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei vieno balkio tai tada normaliai. ir kiek tau visa turbina su viskuo kainavo? o kazin ar po senu kapotu ji telpa nes jie biski zemesni jei neklystu

Kainavo 610 lt su viskuom. Na sone kapoto reikejo ispjauti bet niekis. Ir tikiuos kad ta turbina pasiteisins

sena kapota ispjaut tik kur ismetimo garlavina, o ties pacia turbina tik islenkt tereikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Ir man patarkit. Nupirkom mtz 505. Prikabinus pilną priekabą 9 pavarą pradėjo mest. Kas galėtų būti :icon-question: Pavarų dėžė 9+2, tik račiagas nuvestas į šoną. Kiek ardėm kitas vietas(stabdžius, darbinį), tai matosi, kad traktorius nedaug dirbes, tachometras 950 mh rodo. Pastebėjau, kad įjungus pavarą račiagas kietai neatsiremia, eina kelis mm jį dar pastumt. Ačiū už patarimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...