Jump to content

pasakyit kas gali buti mano mtz


Recommended Posts

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

turiu mtz82 93m ir su juo ariu tik 3begiu didesniu netraukia retkarciai dar4ijungiu bet jau dusta. pas mus molis tai sunkoka bet as paskaiciau kad kitu 4-5per moli traukia.nelabai ne giliai ariu kokia15-20cm.kazi ka man jam taisyt?
Gal jis pradirbes 5000-6000 moto valandu,jei ne tai siurblys ir purkstukai
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano belarusas irgi dusulys buvo. ardavau kietam molyje jei dar sausas tai 3-4 begiu su dumiuku, o siaip tai rudenini arima tai 4-5 begiu kur molis 4begiu, bet dabar problema ispresta idejau turbina tai manau 5-6 begiu turetu traukti. O siurbli nereguliavom nenorejom kisti nagu :icon-wink:
Jei įdėjai turbina ir nedidinsi kuro normos tai prie didesnio apkrovimo turėsi dusulį garantuotai. :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano belarusas irgi dusulys buvo. ardavau kietam molyje jei dar sausas tai 3-4 begiu su dumiuku, o siaip tai rudenini arima tai 4-5 begiu kur molis 4begiu, bet dabar problema ispresta idejau turbina tai manau 5-6 begiu turetu traukti. O siurbli nereguliavom nenorejom kisti nagu :icon-wink:
Jei įdėjai turbina ir nedidinsi kuro normos tai prie didesnio apkrovimo turėsi dusulį garantuotai. :icon-rolleyes:

Negasdinkit :icon-eek: Nu man jis nebuvo toks jau dusulis jei 5 begiu ir molyje patraukdavo bet vistiek jautesi toks silpnumas pas ji, tai manau turbina turetu padeti, jei ne tada reiks varsteli pasukti kuro siurblio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano belarusas irgi dusulys buvo. ardavau kietam molyje jei dar sausas tai 3-4 begiu su dumiuku, o siaip tai rudenini arima tai 4-5 begiu kur molis 4begiu, bet dabar problema ispresta idejau turbina tai manau 5-6 begiu turetu traukti. O siurbli nereguliavom nenorejom kisti nagu :icon-wink:

gausi reguliuot. jai cekiska, gali tekt ir ant stendo statyt, jai rusiska,pakaks kad kuro varzta pasukinsi. tik sukiu varzto neliesk :icon-exclaim:

as kai idejau, tai ant apkrovu tik 1600 sukiu ikuciodavo. ikinkiau i pluga ir tol sukau kol normaliu arimu 2200 pasieke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gausi reguliuot. jai cekiska, gali tekt ir ant stendo statyt, jai rusiska,pakaks kad kuro varzta pasukinsi. tik sukiu varzto neliesk :icon-exclaim:

as kai idejau, tai ant apkrovu tik 1600 sukiu ikuciodavo. ikinkiau i pluga ir tol sukau kol normaliu arimu 2200 pasieke.

Na pas mane rusiska TKR-6. as taip ariu ant 2000sukiu palaikau bet cia ardavau be turbinos tik va neseniai isidejau, o ten reikia virsutini varsteli pasukti ir kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...