Jump to content

pasakyit kas gali buti mano mtz


Recommended Posts

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jei dūsta ir nemeta dūmų, tai reikia tikrinti kuro sistemą, o jei apsipila dūmais, tada plūgo korpusai gali būt senoviški. Rusiškų korpusų yra kelios rūšys. Jų kampai skirtingi ir juos skirtingai traukia, todėl pasakyms ''paprastas rusiškas plūgas'' dar ne viską pasako.

Na pas mane belkus tik 1500m/v te pradirbes tai manau cia juokingi skaicia palyginus kiek kiti pravaro, Pas mane tai sraigtines verstuves nu manau traukia normalei bet va pirksiu overuma tai manau lengviau temps negu ruskini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blin nepamenu kiek sukau, as turbina jau pries tris metus isidejau....

tik dek ismetima is vamzdzio, kitaip turbinai bus amen :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

o del plugo pagalvok dar gerai. jai yra galimybe, pasiskolink is ko ir pabandyk paart . o pas tave hidro kompensatoriaus bielki turbut nera??

Jo jau uzdejau tiesu platu vamzdi. Sako 4korp overum 82 su turbina traukia 4 begiu. Kas tas hidro kompensatorius gal tiksliau ir kam jis? Bet man rods kad nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti filtrai užsinešę. O gal kuras prastas . Toks traktorius turi traukt ir rusišką trivagį molyj ojei netraukt tai buksuot. O čia dūsta :roll:jei jam kuro maža tai jokie reguliavimai ir jokios turbinos nepadės.

Na manau kad turbina turetu dadet 10 ag bent jau taip raso, tai ketvirtu begiu dumais apsipyles vietoj stovi ir buksuoja molyje, Tai kai lengva tokia zeme ir ne giliai ari ir 6 begiu galiu arti ir traukia gan lengvai, na reiks jusu patarimu paklausyt ir padidint kuro norma, Draugelis padidino kuro norma ir sako jokiu turbinu nebereikia eina kaip zveris. o kiek 82 belarusas padidinus kuro norma turi ag?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti filtrai užsinešę. O gal kuras prastas . Toks traktorius turi traukt ir rusišką trivagį molyj ojei netraukt tai buksuot. O čia dūsta :roll:jei jam kuro maža tai jokie reguliavimai ir jokios turbinos nepadės.

Na manau kad turbina turetu dadet 10 ag bent jau taip raso, tai ketvirtu begiu dumais apsipyles vietoj stovi ir buksuoja molyje, Tai kai lengva tokia zeme ir ne giliai ari ir 6 begiu galiu arti ir traukia gan lengvai, na reiks jusu patarimu paklausyt ir padidint kuro norma, Draugelis padidino kuro norma ir sako jokiu turbinu nebereikia eina kaip zveris. o kiek 82 belarusas padidinus kuro norma turi ag?

Tau patarsiu nesukinek varstu pats,nusivezk ant stendo sureguliuos,nes reikia vidury siurblio didyt kura o ne tais dviem kur isoreja.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar geriau: det turbina K-27 arba TKR-6, 10% padidint kuro padavimo norma (bet butina vezt pas specus, kad suderintu ant stendo), jei yra galimybe - det tarpini oro ausintuva "intercooler'i".
Nieko neturiu pries tobulinimus,turetume kapeiku nereiketu sukt galvos emiai 150ag ir varai sau

Tokie mes lietuviai yra 82 ag noris vis didint ir didint jega. pas mane TKR6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti filtrai užsinešę. O gal kuras prastas . Toks traktorius turi traukt ir rusišką trivagį molyj ojei netraukt tai buksuot. O čia dūsta :roll:jei jam kuro maža tai jokie reguliavimai ir jokios turbinos nepadės.

Na manau kad turbina turetu dadet 10 ag bent jau taip raso, tai ketvirtu begiu dumais apsipyles vietoj stovi ir buksuoja molyje, Tai kai lengva tokia zeme ir ne giliai ari ir 6 begiu galiu arti ir traukia gan lengvai, na reiks jusu patarimu paklausyt ir padidint kuro norma, Draugelis padidino kuro norma ir sako jokiu turbinu nebereikia eina kaip zveris. o kiek 82 belarusas padidinus kuro norma turi ag?

Tau patarsiu nesukinek varstu pats,nusivezk ant stendo sureguliuos,nes reikia vidury siurblio didyt kura o ne tais dviem kur isoreja.

Tai sakot visgi reikes reguliuot kuro siurbli? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar geriau: det turbina K-27 arba TKR-6, 10% padidint kuro padavimo norma (bet butina vezt pas specus, kad suderintu ant stendo), jei yra galimybe - det tarpini oro ausintuva "intercooler'i".
Nieko neturiu pries tobulinimus,turetume kapeiku nereiketu sukt galvos emiai 150ag ir varai sau

Tokie mes lietuviai yra 82 ag noris vis didint ir didint jega. pas mane TKR6

jo... siaip TKR-6 biski prastesnes kokybes, bet patvaresne... zinoma pigesne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas hidro kompensatorius gal tiksliau ir kam jis? Bet man rods kad nera.

jo paskirtis palengvinti arima ar kitus panasius darbus. Kai ari ir smarkiau apkraunamas plugas, prabuksuoja ratai, hidraulika ji automatiskai pakelia.

panasu, bet ne tai. jai jis tvarkingas ir veikia, atsistojus ant hidraulo zmogui, hidraulas automatiskai iskelia i virsu pats. si sistema igalina art be rato ant plugo.

uosvis turi nupirkes is vokieciu parvezta, tai kol nepamaciau, tol netikejau 4x45 kvernelandu are be priekinio tilto, tik galinem padangom slegi reik sukelt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar geriau: det turbina K-27 arba TKR-6, 10% padidint kuro padavimo norma (bet butina vezt pas specus, kad suderintu ant stendo), jei yra galimybe - det tarpini oro ausintuva "intercooler'i".
Nieko neturiu pries tobulinimus,turetume kapeiku nereiketu sukt galvos emiai 150ag ir varai sau

Tokie mes lietuviai yra 82 ag noris vis didint ir didint jega. pas mane TKR6

jo... siaip TKR-6 biski prastesnes kokybes, bet patvaresne... zinoma pigesne :)

Deciau cekiska bet man neapsimoketu ant 50 ha zemes. Na kai pavasari prikabinsiu 5 metru lygintuva paziuresim ar dusta ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas hidro kompensatorius gal tiksliau ir kam jis? Bet man rods kad nera.

jo paskirtis palengvinti arima ar kitus panasius darbus. Kai ari ir smarkiau apkraunamas plugas, prabuksuoja ratai, hidraulika ji automatiskai pakelia.

panasu, bet ne tai. jai jis tvarkingas ir veikia, atsistojus ant hidraulo zmogui, hidraulas automatiskai iskelia i virsu pats. si sistema igalina art be rato ant plugo.

uosvis turi nupirkes is vokieciu parvezta, tai kol nepamaciau, tol netikejau 4x45 kvernelandu are be priekinio tilto, tik galinem padangom slegi reik sukelt...

Na bet kai slapia ir 3x35 nepatrauks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...