Jump to content

Priekinio varomo tilto dantratis greiciu dezeje


Recommended Posts

as esu dejas i 80 tai reikia atskirti greiciu deze nuo galinio tilto, kitaip neis ikisti to dantracio velenuko. o dangtelis kiek atsimenu turi uzsideti. esu mates vieno tilto traktoriu is uzsienio beroc buvo tai buvo dantratis idetas. bet velgi cia toks varijantas kad gal jis dvieju tiltu buvo. o del ydejimo tai turesi perskelt traktoriu bent 10 cm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima ideti ir neatskyrus, man buvo pabire guoliai to krumleracio, tai nutekinus velenuka ir istekinus papildomai ivoriu kad nejudetu idejom atzagariai, tik guoliuos tada reikia imti paprastus, o ne konusinius. Tarp kitko turiu dabar issemes kazkur, nes kai deze perrinkinejau, naujai kaip priklauso sudejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima ideti ir neatskyrus, man buvo pabire guoliai to krumleracio, tai nutekinus velenuka ir istekinus papildomai ivoriu kad nejudetu idejom atzagariai, tik guoliuos tada reikia imti paprastus, o ne konusinius. Tarp kitko turiu dabar issemes kazkur, nes kai deze perrinkinejau, naujai kaip priklauso sudejau.

Tai nuimi nuo tilto deze ir tada nuo tilto puses kali asele? O deze nuimant reikia kelt kabina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na neisivaizduoju kaip gali laikyti paprastas nekuginis guolis sioj vietoj nes dedasi du kuginiai ir tai ta vieta yra is siulpnesniu nes to dantracio apsukos yra gan dideles siuliciau net nepradet burt save zmogau apgausi ir tiek ko pasekoje per darbymeti ir islenda tos nedadielkes nenujemes dezes nieko cia neapgausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau ta velenuka su ivorem, del paprastu guoliu laikymo negaliu pasakyti, bet jei siuo remontu galima sutaupyti laiko, nes kita kart gal jau kitas guolis greiciau nueis nei sie du naujai ideti ir tada perskyrus galima pakeisti kaip priklauso, nedidelis nuostolis del tu guoliu bus.

Aisku, o jei dezes virsutini dangti nuimciau su visu riciagu nepreiciau dantracio idet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...