Jump to content

Lenkiskos bulviasodes ir bulviakases.


Donatas

Recommended Posts

Taigi gal kas turite ir ka galite pasakyti gero ar blogo apie lenkiskas bulviasodes (kaina 1500-1750lt) ir bulviakases (vienvage kaina apie 2700)?
Triu lenkiška bulviakase 2 vagu tikrai normalus daiktas :) pirkau prieš kokius 8 metus, buvo viskas sudėta naujo :icon-idea: tai vat per sezona nukasu kažkur 4-5 ha ir iki šiol niekas nekeista :icon-wink: aišku reikia priežiuros laiku patepliot ir viskas bus ok :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu abu aparatus.Pas manes lenkiška kasamoji su gale guminiu transporteriu,o priekinis kai pirkau buvo įdėtas visiškai naujas. Per 6 metus pakeičiau tik kardaną (kažkoks lievas buvo) ir padangas. Šiaip neblogas aparatas. Dabar apie bulviasodę- nu sodina, bet turi ir rtūkumų; 1 Jei bulvės padaigintos su laiškais- tansporteris besėjant juos gerokai nulaužo. 2. Jei bulvės pailgos- transporterio kaušiukai semia po 2-3 bulves iškart. Dabar dėl vagojimo- Nuėmus bunkerį su transporteriais vagot galima, bet kai didesni laiškai,tai pradeda juos laužyt. Tiesa kol dar bulvės nesudygusios vagojant ptisidedu 3 lengvąsias akėtėles, tai liux vagojimas gaunasi. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 1 mėnesio...

Bomet ir Akpil yra vienodos,bet Akpilo pliusas kad yra trašadėžė.Dėl vagavimo sodinamosiomis nereikia vargti,vagotuvai apie 700-800 lt.Akpilu sodinu 7 metus jokių "problem".Kasamoji irgi lenkiška, kasa gerai.Kasamosios trūkumas jeigu siauros galulaukės sudetingiau apsisukti(šiuo atvėju geriau tiktų pakabinama baltarusiška).O bendrai visų komplektų kartu su vagotuvu esu labai patenkintas. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bomet ir Akpil yra vienodos,bet Akpilo pliusas kad yra trašadėžė.Dėl vagavimo sodinamosiomis nereikia vargti,vagotuvai apie 700-800 lt.Akpilu sodinu 7 metus jokių "problem".Kasamoji irgi lenkiška, kasa gerai.Kasamosios trūkumas jeigu siauros galulaukės sudetingiau apsisukti(šiuo atvėju geriau tiktų pakabinama baltarusiška).O bendrai visų komplektų kartu su vagotuvu esu labai patenkintas. :eusa-dance:

BOMET sodinamosios taippat tu trašadėže ir kaina yra 1750,00lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki,

Ar yra turinčių ir naudojančių AKPIL vienvagę BULWA 1 bulvekasę ?

Ruošiuosi šiems metams nusipirkt. Gal kas galit ką nors gero ar blogo apie ją pasakyti ?

Dar ten ji būna su guminėmis transporterio apsaugomis (+300lt). Ar reikalingos jos ? Beje pas mane bulvės pasodintos kas 58cm. O gamintojas rašo, kad jos tarpueilių plotis: 62,5/67,5 cm. Ar nebus kokių problemų ?

Gal žinot kur galima gaut mažiausią kainą ?

Dėkingas atsakymus ir patarimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

sveiki. neradau atsiliepimu, gal blogai ieskojau apie lenku gamybos 2vagu bulviu sodinamasias AKPIL, ir kitas :eusa-doh: .idomu butu suzinot jo privalumus ir trukumus, ar ringtis varianta su trasu deze ar be :icon-question: as manau, kad geriau kai trasos iterpiamos kartu prie bulves, o neisbarstomos ant lauko pries seja, ar klystu :icon-question: dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. neradau atsiliepimu, gal blogai ieskojau apie lenku gamybos 2vagu bulviu sodinamasias AKPIL, ir kitas :eusa-doh: .idomu butu suzinot jo privalumus ir trukumus, ar ringtis varianta su trasu deze ar be :icon-question: as manau, kad geriau kai trasos iterpiamos kartu prie bulves, o neisbarstomos ant lauko pries seja, ar klystu :icon-question: dekui

Jeigu nori sodinti kelis 1-2ha bulviu i sezona tai pirk ir nesuk galvos, varau jau 15 metu be remonto tik noragelius jau du kartus keičiau(sudilo nuo darbo) mano be trašu, bet pirk su trašom. Kai viskas sutepta ir grandines tvarkingai patemptos tai niekas ten nevibruoja(bent pas mane), bulves jeigu seklines tai nieko ten netrina, jeigu kažkokiu super dideliu užpili tai tada sulaužo tas dideles nes nebetelpa i lovelio skyle(bet tokias didelias sulaužys bet kuri sodinamoji) delrudyjimo tai ka aš žinau turiu nuo 95 metu, užpraeita vasara perdažiau, po sodinimo neplaunu niekados, išplauna lietus, nuemus ta deže naudoju kaip kaupika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...