Jump to content

ka geriau pirkti t-40 ar jumza ar mtz50 ar mtz 80?


vitaluuxxs

Recommended Posts

kodel ne jumza kas jame yra blogai? kiek girdejau jie galios pakankamai turi ir patvarus

Del patvarumo tai kaip ir visi tie jumzai, senatve daro savo, bet bus vientiltis o jeigu galvoji miske daug dyrbti tai su vientilciu prapulsi, kitas dalykas jeigu tau reik to traktoriaus 3 ha žemes sudyrbti ir tik savo reikmem malkyčiu parsivežti tai žinoma ir jumzo ir net vientilčio t-40 pakaks, neaisku kiek tam reikalui pinigu gali skyrt, bet jeigu man asmeniskai reiktu rinktis tai pasistengciau imti mtz-52, pigus, patikimas, blokavimas galiniu ratu mechaninis, daliu yra, rmeistru kiekvienam kaime rasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as misko turiu 5h as ne vien sau malkas vezuos ir as galiu traktoriu paimti iki 6000LT o del mtz 52 tai ju niera beveik arba po 10000LT. ir nezinau ka daryti nes mano t-25 nekas miske nes ten vos ne pelke ir t-40 sako kad kiti geri o kiti sako kad blogi ir greit iseina galinis tiltas o jo remontas 6000LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as misko turiu 5h as ne vien sau malkas vezuos ir as galiu traktoriu paimti iki 6000LT o del mtz 52 tai ju niera beveik arba po 10000LT. ir nezinau ka daryti nes mano t-25 nekas miske nes ten vos ne pelke ir t-40 sako kad kiti geri o kiti sako kad blogi ir greit iseina galinis tiltas o jo remontas 6000LT

Jeigu papuls senas,damuštas tai ar t-40 ar jumzas subires, bet jeigu papuls iš geru ranku tai turetu laikyt, ouž 6tk tai iš dvitilčiu tai t-40 turetum paimti koki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu du mtz50 ir nematau didelės problėmos dėl nevaromo priekio.žinoma vedamas priekis didelis pliusas bet pripranti ir susitvarkai ir taip.žiema grandines susidedu i gala o vasara dublius :D svarbiause galinius ratus apkrauti ir važiuos visur.priekaba miškan tik pusiau pakabinama .geriausei tinka ROU-6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

mano nuomone Jumzas yra geras traktorius - kai turi mazi pinigu traktoriui nusipirkti ir nedaug zemes - jumzas pats tas. T40 as neesu turejes, todel negaliu apie ji kalbeti. MTZ 82 mane nervuoja tas priekinis tiltas - pas mane yra uzdetas frontalinis ir juo tikrai dirbam daug, tai kiekviena ziema tilta reikia perrinkti, o tas kainuoja + - apie 3000 lt (nes as neturiu mados devetas dalis pirkti), kartais galvoju, kad nusipirkti reikia arba balkini tilta arba isvis padaryt 80.

Jumzo didziausias trukumas jo letumas - o siaip tai neuzmusamas traktorius ir turintis gera sukimo momenta - tuo paciu jega ir kuro ekonomija. Gerai paieskojes jumza didziaja kabina uz kokiu 4000 tikrai nupirksi, gal netvarkinga, bet idejes dar 1000 turesi ledini traktoriu.

Aisku miskui jis gal ir nera geriausias traktorius, bet visa kita tikrai gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone Jumzas yra geras traktorius - kai turi mazi pinigu traktoriui nusipirkti ir nedaug zemes - jumzas pats tas. T40 as neesu turejes, todel negaliu apie ji kalbeti. MTZ 82 mane nervuoja tas priekinis tiltas - pas mane yra uzdetas frontalinis ir juo tikrai dirbam daug, tai kiekviena ziema tilta reikia perrinkti, o tas kainuoja + - apie 3000 lt (nes as neturiu mados devetas dalis pirkti), kartais galvoju, kad nusipirkti reikia arba balkini tilta arba isvis padaryt 80.

Jumzo didziausias trukumas jo letumas - o siaip tai neuzmusamas traktorius ir turintis gera sukimo momenta - tuo paciu jega ir kuro ekonomija. Gerai paieskojes jumza didziaja kabina uz kokiu 4000 tikrai nupirksi, gal netvarkinga, bet idejes dar 1000 turesi ledini traktoriu.

Aisku miskui jis gal ir nera geriausias traktorius, bet visa kita tikrai gerai.

nu jei tu lauzai ta savo mtz :lol: , laiko tie priekiniai tiltai tik su protu dirbk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone Jumzas yra geras traktorius - kai turi mazi pinigu traktoriui nusipirkti ir nedaug zemes - jumzas pats tas. T40 as neesu turejes, todel negaliu apie ji kalbeti. MTZ 82 mane nervuoja tas priekinis tiltas - pas mane yra uzdetas frontalinis ir juo tikrai dirbam daug, tai kiekviena ziema tilta reikia perrinkti, o tas kainuoja + - apie 3000 lt (nes as neturiu mados devetas dalis pirkti), kartais galvoju, kad nusipirkti reikia arba balkini tilta arba isvis padaryt 80.

Jumzo didziausias trukumas jo letumas - o siaip tai neuzmusamas traktorius ir turintis gera sukimo momenta - tuo paciu jega ir kuro ekonomija. Gerai paieskojes jumza didziaja kabina uz kokiu 4000 tikrai nupirksi, gal netvarkinga, bet idejes dar 1000 turesi ledini traktoriu.

Aisku miskui jis gal ir nera geriausias traktorius, bet visa kita tikrai gerai.

tai gal tepalo nepili, katen remontuot kožna žiema už tokius pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...