Jump to content

plugas ant belarus 920.4


sunmartianas1996

Recommended Posts

1025 raso jog ant pakabos galima kabinti 4300kg, bat manau, kad reiketu atsizvelgti ir i plugo ilgi nes jis tada turetu daug padidinti apkrova pakabinimo sistemai? ar as klistu? :)

Neklysti, mano zetoriui rašo 5800kg bet 4 vartoma lemken europal 3+1 kilnoja be vargo, manau ir bielkis koki truputi lengvesni iškeltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tada aisku kad reikes ieskoti 3x3. kaskur skaiciau kad vienam korpusui reikia 25kw galios, tai ir su trimis korpusais nelabai lieka galios rezervo. o kaip tada su 920 su 60kw galia patraukia 3x3 pluga jaigu reikia min 75kw, manau 920 sunkiai turetu traukti toki pluga?

Ne taip skaičiuoji, vienam korpusui reikia 25 - 30 AG. 920 patrauks, svarbiausia, kad pakelt normaliai sugebėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4x4 nebent su varžtine apsauga. nei 4x4 non stop, nei 3x3 plius tankintuvas, nepakels tas traktorius. O jei ir pakels prikabinus, nepadirbsi normaliai tai tikrai.

kolega. tankintuvas buna ir prikabinamas o jis su 3x3 + tankintuvas idarbintu traktoriuka kaip reikalas ir pagreitintu sejos procesu :eusa-shifty:

taip kolega, Jus teisus :icon-smile: prikabinamas tankintuvas - visai kitas reikalas. Ir aš tokio norėčiau. Taip parašiau, nes mano plūgui (UNIA XLS 3+) tai pardavėjas pasiūlė tik kilnojamą kartu su plūgu :icon-sad:

o kad patrauks 3x3 plius tankintuvas tai tikrai. Manau butu pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...