Jump to content

kur gaut nivai sk5 siaudu smulkintuva


Doncas

Recommended Posts

tai ka nuomoniu nebus :)

Neskubėk taip :) Galiu patarti tik tiek, kad nedėk originalaus Nivos smulkintuvo, nes jie tikrai prastai smulkina ir nieko neina normaliau patobulinti. Gali pabandyti prikonstruoti kokio Claso ar panašaus vakarietiško, taip pat už orginalą geresni yra Raudondvario gamybos. Asmeniškai nebandžiau, bet kiek teko girdėti atsiliepimų, tai jie tikrai neblogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu patarti tik tiek, kad nedėk originalaus Nivos smulkintuvo, nes jie tikrai prastai smulkina ir nieko neina normaliau patobulinti. Gali pabandyti prikonstruoti kokio Claso ar panašaus vakarietiško, taip pat už orginalą geresni yra Raudondvario gamybos. Asmeniškai nebandžiau, bet kiek teko girdėti atsiliepimų, tai jie tikrai neblogi.

aš irgi asmeniškai nebandžiau,bet kada nors planuoju ant savo "Nivos" uždėti...tik nežinau ar originalų,ar Raudondvario...dėl smulkinimo kokybės-nežinau,bet vienintelis "originalo" pranašumas(mano požiūriu) yra tai kad galima smulkintus šiaudus pūsti į priekabą ir vežti pakratams...tai,aišku aktualu tik gyvulininkystės ūkiams...tuo jis "lenkia" užsienietiškus smulkintuvus :D

Nu dėl eksploatacijos-tai esu kažkokio mokslininko straipsnį skaitęs kad "originalūs" stipriai apkrauna varikli-didesnės degalų sąnaudos,iki sumažėja variklio tarnavimo laikas ir t.t. ... kiek tame tiesos :icon-rolleyes::icon-question:

kalbėjau su keliais buvusių kolūkių mechanikais,jie sakė kad nepastebėjo greitesnio variklių susidevėjimo kombainuose su "originaliais" smulkintuvais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

kadangi tokia teturiu tai ta pacia bandau pamodernizuot . sakykite kokie patyrimai ir pastebejimai apie tuos smulkintuvus ir kur ju galima kokiu isigyt??

Turiu toki zaisla . Jai reikia galim tartis . Man jis jau nusibodo.

papasakok placiau kieno gamybos kodel atsibodo, kame + ir - aisku kaina ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka nuomoniu nebus :)

Neskubėk taip :) Galiu patarti tik tiek, kad nedėk originalaus Nivos smulkintuvo, nes jie tikrai prastai smulkina ir nieko neina normaliau patobulinti. Gali pabandyti prikonstruoti kokio Claso ar panašaus vakarietiško, taip pat už orginalą geresni yra Raudondvario gamybos. Asmeniškai nebandžiau, bet kiek teko girdėti atsiliepimų, tai jie tikrai neblogi.

kas cia per raudondvario gamyba gal placiau gali ar galit pakomentuot. gal zinot kur gaut info apie raudondvario gamykla ir smulkintuvus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

kadangi tokia teturiu tai ta pacia bandau pamodernizuot . sakykite kokie patyrimai ir pastebejimai apie tuos smulkintuvus ir kur ju galima kokiu isigyt??

Turiu toki zaisla . Jai reikia galim tartis . Man jis jau nusibodo.

papasakok placiau kieno gamybos kodel atsibodo, kame + ir - aisku kaina ??

zinai as turejau du janisejus dar nusipirkau clasaa tai niva liko kaip ir nereikaliga . Taip ir stovi ji patvoreje nors buvo pilnai veikenti tik bunkeris kiauras . Dar pastoves aprankiosiu ir i metalo supirktuve . joje yra idetas smulkintuvas Nezinau kieno gamybos nes ne as dejau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

kadangi tokia teturiu tai ta pacia bandau pamodernizuot . sakykite kokie patyrimai ir pastebejimai apie tuos smulkintuvus ir kur ju galima kokiu isigyt??

Turiu toki zaisla . Jai reikia galim tartis . Man jis jau nusibodo.

papasakok placiau kieno gamybos kodel atsibodo, kame + ir - aisku kaina ??

zinai as turejau du janisejus dar nusipirkau clasaa tai niva liko kaip ir nereikaliga . Taip ir stovi ji patvoreje nors buvo pilnai veikenti tik bunkeris kiauras . Dar pastoves aprankiosiu ir i metalo supirktuve . joje yra idetas smulkintuvas Nezinau kieno gamybos nes ne as dejau .

jei gali nufotkink man ta smulkintuva jei geras aparats pajamciau??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.

kadangi tokia teturiu tai ta pacia bandau pamodernizuot . sakykite kokie patyrimai ir pastebejimai apie tuos smulkintuvus ir kur ju galima kokiu isigyt??

Turiu toki zaisla . Jai reikia galim tartis . Man jis jau nusibodo.

papasakok placiau kieno gamybos kodel atsibodo, kame + ir - aisku kaina ??

zinai as turejau du janisejus dar nusipirkau clasaa tai niva liko kaip ir nereikaliga . Taip ir stovi ji patvoreje nors buvo pilnai veikenti tik bunkeris kiauras . Dar pastoves aprankiosiu ir i metalo supirktuve . joje yra idetas smulkintuvas Nezinau kieno gamybos nes ne as dejau .

tau nepatiks nes ten pasiruodo kazkoks zoliu smulkintuvas ar traiskituvasnors sake smulkino neblogai

nezinau bijau nesamone isiulit nors ir pigei

jei gali nufotkink man ta smulkintuva jei geras aparats pajamciau??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, tex tuomet ieskot tos mistines raudondvario gamyklos. or yra kitu variantu??

Dar kažkur ,atrodo Marijampolėje gamina..."Ūkininko patarėjyje" labai ilgą laiką skelbimas ėjo...šio šeštadienio pasižiūrėjau-nėra,bet gali pažiūrėt kur nors senesnius... :D

labai buciau dekingas

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijampoleje kur gamina ar gamino jie buvo pigesni, bet reikejo paciam uzsideti, nusipirkti dirzus, itempejus ir skyva ant variklio. Marijampoles gamybos smulkintuvo kaina buvo virs 2000LT, tik pacio smulkintuvo.

Marijampoles rajone zelsvelej ar prie zelsveles, ten tikriausiai tie patys kur lekstes (diskinius skutikus rusiskus), beicavimo masinas pardavineja.

Vakare perversiu UP kelis numerius jei rasiu parasysiu tel. Nr.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...