Jump to content

kur gaut nivai sk5 siaudu smulkintuva


Doncas

Recommended Posts

Nežinau kaip pas juos tie smulkintuvai veikia,bet su aptarnavimu pas juos tai problema.Pirkau pas juos diskini skutika (APO 3) tai guolių dangteliai pradilo po 30 ha,paskambinau sakau kas čia per reikalas,o jie sako nusipirkai tai turėk ir viskas jokios garantijos nėra.O už skutika sumokėjau 16000 :lol: Atgal priimti atsisakė na o man per didelis atstumas kariauti taigi dabar perdarinėju pagal save :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Marijampoles rajone zelsvelej ar prie zelsveles, ten tikriausiai tie patys kur lekstes (diskinius skutikus rusiskus), beicavimo masinas pardavineja.

Vakare perversiu UP kelis numerius jei rasiu parasysiu tel. Nr.

Aš irgi apie tą pačią firmą kalbėjau...tik numerio nebežinau :icon-mad

Pabandyk siuo tel. Nr. +37068715183, dabar jie skelbia kad parduoda BDT-3 ir BDT-7 lekstes ir beicavimo masinas. Bet kiek prisimenu cia tie patys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz nr ryt paskambinisu, pasiteirausiu bet kaip suprantu pasitiket jais negalima :(

Del pasitikejimo nezinau, nieko is ju pirkes nesu, tik UP buvau nuolatinius ju skelbimus pastebejes.

na paskambinau neiskentes: zodziu apie pardavima tas suvalkietis visai neraukia. kaina 3.5+pvm . tokliau reik susipirkti skyvus dirzus itempejus ir paciam pasikabint ta smulkintuva. tikras blyn suvalkietis svelniai tariant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip pas juos tie smulkintuvai veikia,bet su aptarnavimu pas juos tai problema.Pirkau pas juos diskini skutika (APO 3) tai guolių dangteliai pradilo po 30 ha,paskambinau sakau kas čia per reikalas,o jie sako nusipirkai tai turėk ir viskas jokios garantijos nėra.O už skutika sumokėjau 16000 :lol: Atgal priimti atsisakė na o man per didelis atstumas kariauti taigi dabar perdarinėju pagal save :)

Jei tai tikrai tiesa,o ne konkurentų "naikinimas" :D tai parašyk plačiau į temą "Skundų kampelis"... ten žmonės rašo nusiskundimus,ten ir labiau pastebima bus,nes čia temoje "nusimėtys",kas šios temos neseka,nežinos...

O dėl tos firmos-jau užtenka "gero požiūrio" į klientą:...nusipirkai tai turėk ir viskas jokios garantijos nėra...

Su tokiu požiūriu tikriausia bus "užversti užsakymais,nespės gaminti" :D:icon-twisted:

Aš apie tokią firmą paskaitęs,jeigu ir kreipčiausi,tai reikalaučiau raštiškos sutarties...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip pas juos tie smulkintuvai veikia,bet su aptarnavimu pas juos tai problema.Pirkau pas juos diskini skutika (APO 3) tai guolių dangteliai pradilo po 30 ha,paskambinau sakau kas čia per reikalas,o jie sako nusipirkai tai turėk ir viskas jokios garantijos nėra.O už skutika sumokėjau 16000 :lol: Atgal priimti atsisakė na o man per didelis atstumas kariauti taigi dabar perdarinėju pagal save :)

Jei tai tikrai tiesa,o ne konkurentų "naikinimas" :D tai parašyk plačiau į temą "Skundų kampelis"... ten žmonės rašo nusiskundimus,ten ir labiau pastebima bus,nes čia temoje "nusimėtys",kas šios temos neseka,nežinos...

O dėl tos firmos-jau užtenka "gero požiūrio" į klientą:...nusipirkai tai turėk ir viskas jokios garantijos nėra...

Su tokiu požiūriu tikriausia bus "užversti užsakymais,nespės gaminti" :D:icon-twisted:

Aš apie tokią firmą paskaitęs,jeigu ir kreipčiausi,tai reikalaučiau raštiškos sutarties...

Butinai reikia i skundu kampeli pasodinti. Ir nejaugi visiems taip gerai sekasi su pardavejais bendrauti ir viskas puikiai issprendziama. Labai jau kuklus tas musu skundu kampelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz nr ryt paskambinisu, pasiteirausiu bet kaip suprantu pasitiket jais negalima :(

Del pasitikejimo nezinau, nieko is ju pirkes nesu, tik UP buvau nuolatinius ju skelbimus pastebejes.

na paskambinau neiskentes: zodziu apie pardavima tas suvalkietis visai neraukia. kaina 3.5+pvm . tokliau reik susipirkti skyvus dirzus itempejus ir paciam pasikabint ta smulkintuva. tikras blyn suvalkietis svelniai tariant

man jau pabendravus su jais dingo noras dirbti kartu. lai tuos smulkintuvus kergia tarpusavyje. :)

taigi esu atviras naujiems info siuo klausimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 metų...

Sveiki,kaip manote,kokia gali būti reali kaina tokio smulkintuvo ?

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujas-niva-sk-5-smulkintuvas-20934093.html

Taip pat būčiau dėkingas kad kas parašytų,ko dar trūksta iš komplektacijos prie šio smulkintuvo(nuotraukose),sėkmingam prijungimui prie kombaino Niva ?

Gal kas turite smulkintuvo vidaus nuotraukų,ar brėžinukų,kas ten turi būti ? 

 

post-52-0-03408900-1427050743_thumb.jpg

post-52-0-84264700-1427050761_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaina galetu buti mazesne, bet zmogus apie tiek ir mokejo jei ne daugiau pirkdamas nauja. nusipirkus sita dar reikes pasikeisti skriemuli prie darbines sankabos kad butu prie tu 4 dirzu dar vienas griovelis smulkintuvo dirzui uzdet. toks skriemulys apie 500lt kainavo maciau. dar dirzo reikes SPC6850, ir dirzo ytempeja prisikonstruot koki nors. su tokiu smulkintuvu gal jau kokie 7 metai naudojuosi, sukasi gerai, nevibruoja, uzkimst neymanoma jokiom salygom, smulkina puse velnio, geriau smulkina jei pjauni zalia varputi :) paskleidzia derai, per visa ploti jeigu reikia. per visa laika kiek as ji turiu, buvo pradejes uzti guolis pakeiciau ir i sezona pora kart pasigalandu peikiukus su bulgarke nenuemes. sezonui apie 60ha susmulkina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...