Jump to content

Ar teko padirbeti uzsienyje?


Donatas

Recommended Posts

dirbau ir as 3,5 metu "brituose"... na, neblogai,gyvent galima...ir pavalges, ir atsigeres, ir siaip viskas kaip ir chiki... bet... tik jeigu esi vienas, t.y. neturi seimos, arba seima turi buti kartu t.y. anglijoje, nes kitaip shudas gaunas (teatleidzia man kalbininkai ir moderatoriai)... gryzau lietuvon, nes tai mano krastas... ir tu, zmogau esi cia kaip ir pilnavertis zmogus, nesvarbu, kad mokesciai dideli ir dujos brangsta... bet tu esi savo zemeje... britai tau sako cheers :D , o uz nugaros laiko spyga :cry tipo... f**k of out of here... na, taip, taip ne visi... bet kokia 80 procentu visu britu ... ir tada nejuciom pagalvoji...ka as cia veikiu... vien zo... gryzau as lietuvon ir nusprendau eiti i kaima sieno raveti :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Jus nepasiduokit pagundoms i tuos gan didelius uzsienio atlyginimus, juk ten pinigai visai kitaip skaiciuojasi, brangesnis pragyvenimas... Dirbsit ten fizini sunku darba kaip negrai ir bedirbdami gala gausit. nei pavalgyt normaliai nei issimiegot. namai yra namai.

del pragyvenimo brangumo tai lietuva lenkia kitas šalis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbau aš 92 švedijoj, normaliai tipo kaip ūkininkas, buvo tokia programa, dirbo negi australai, bet tada i mane žiūrėjo kaip į somalio vaiką, tas man nepatiko, dabar manau žiūrėtų kaip į eilinį nigerį, na tas man irgi nepatiktų, taip kad nenoriu dirbt užsienį. Gal anglijoj airijoj ta prasme toj pusėj yra kitaip, bet skandinavai tikri patrijotai, nacionalistai, man teko pabuvot norvegijoj, ten lietuvis kaip ir turkas juodašiknis, švedija suomija tas pats, buvom šiemet pas draugus, pabrėžiu pas draugus, jiems atrodo kad mes iš akmens amžiaus ar bent jau nedaug paženge, nuvažiavom dviem šeimom su apynauju mersu busu, ir draugai nusivežė į kaimo vakaronę, tai suomei permyžo kad rusų mafija atvažiavo :lol: o nuvarėm pažvejot prie ežerioko, vaikui antys prie plūdės priplaukė, tas bandė nuvaikyt, tai koks asilas suomis pradėjo šaukt kad mentus kvies, tai ar čia gali būt normalus gyvenimas, geriau biednas bet išdidus :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skandinavai i mus taip ziuri po musu tautieciu tenais nuveiktu zygdarbiu .

pradzioje to nebuvo, man tie norvegai patys laukinukais atrode. o kai vaziuoji dirbti juodadarbiu tai ir nereikia tiketis kad tave ten pasitiks kaip profesoriu. aisku po to darbais tenka irodyti kad esi uz juos neprastesnis, tada jie keicia nuomone, bet vistiek svetimame kraste savu nebusi. teko kelis metus pas vokiecius darbuotis, tai normaliai ten viskas buvo, tik galiausiai algos mazos patapo ir lenkai su rumunais okupavo geresnes vietas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi pamaisiau pasaulio siek tiek. pirmakart isvaziavau i norvegija i komandiruote budamas 19metu.tad sesias savaites smagiai padirbejau plastiko fabrike ir pasisemiau patirties. idomus tie norvegai, bet prie ju sugrisiu dar.po to veliau teko isvykt i airija pries pat krize pas drauga staliu firmoje smagiai metelius padirbejau. tada buvo tikrai geri laikai.rekordas airijoje uz beprotiska darbo savaite 950 euru. tikrai gera prisimint aisku cia rekordas vidurkis iseidavo apie 500 euru. smagiai mes ten gyvenom ir dirbom airiai tikrai patiko, megejai isgerti ir gerai laika leist, tad susibiciuliaut su jais ten gan lengva buvo. po to grizau i lietuva, nes statybos ten pirmos krito del krizes. ir tada gavau pasiulyma padirbet zuvies fabrike norvegijoje. tad galiu pasakyt savo nuomone apie juos. bendraujant su jais is ties jauciamas saltumas. norint tapti draugu su norvegu tikrai reikia nemazai laiko. as pats susiradau dar papildoma darba pas ukininka, tad po darbo( cia vasara) smagiai iki isnaktu pas ji pastaciau su draugu kelias tvoras avims ir ispjovem kalnuose krumus busimai aviu ganyklai. tad pavyzdziui tas norvegas nei kart nebuvo pasikvietes pas save i svecius, tik paprastas oficialus bendravimas. tad sakau norint su jais susibendraut laiko reikia.jie sunkiai prisileidzia zmones. nors pliusas tas, kad kaip lietuviai tas ukininkas nei spartindavo nei sakydavo paskubekit, padarom darba, jis padekoja, atsiskaito ir visi patenkinti. del to jam didelis pliusas, tiesiog nera jokio spaudimo. tiesiog daryk gerai ir as nesistegsiu is taves isspaust viska. tokia ta istorija mano.plius dar teko svedijoje sesias savaites pasistazuot misku sodinime, ten buvo super darbas ir supratingas sefas. realiai skandinavai su savais priciudais bet perkast galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...