Jump to content

Linas Agro parduodamu trasu kokybe


stauga

Recommended Posts

Kolegos ar patenkinti isigytu trasu is Linas Agro trasu kokybe.

Cheminio tyrimo,manau niekas nedarė.O pagal ką dar apie kokybę spręsti?Sausos,byra,maišai nesupuvę.Tai ko dar norėti?O,kad granulės,švelniai tariant,įdomios,tai pažiūrėk,po kiek mokėjai už jas ir kiek tuo metu kainavo kitos,panašios sudėties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kol kas nieko nenoriu sakyti, bet nesvardu kokia kaina butu trasu jos turi buti geros kokybes o jei kokybe abejotina tai klientas turi buti informuotas prie isigyjant preke

na stauga skelk kuri NPK? ar tin ne 7-19-29? :icon-rolleyes:

jo, tokiu 7-19-29 turejom ir, tai jos nekokios susokusios nors sake kad sviezios. bet gerai kad tas susokimas sausas buvo tai pavarcius maisa apkulus ji ngerai viskas tvarkoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia kur ant maišo rašo Linas Agro, tai jų sufasuotos, ar kaip? Kokios ten yra. Vienoj granulėj ar mišinys?

Įtariu,kad kalba eina apie lenkiškas iš Gdansko (fosfory.pl) Vienoj granulėj.Bet jas ne tik LA pardavinėjo.

Pvz man 5-10-25 6S granulių išvaizda keistoka pasirodė.Bet išbyrėjo visai padoriai,kainavo sąlyginai nebrangiai,be to,buvau perspėtas apie tai,kaip jos atrodo.Tad jei tik tokios bėdos,tai jokių problemų aš čia nematau.Kitas reikalas,jei užvežė kokio brūdo,kažkurį buvusį arvi,sandėlio užkampį išvalę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O čia kur ant maišo rašo Linas Agro, tai jų sufasuotos, ar kaip? Kokios ten yra. Vienoj granulėj ar mišinys?

Kokio dar Linas agro - Arvi ššššš. Perka liaudis "lietuvišką" salietrą, nors ten kazakišką supilstyta :lol:

Jei Arvi tai paskutiniu laiku tikrai buvo š....

Ar kas naudojot Yara Mila lokaliai? Kaži koks jų tirpumas, ar bus iš to lokalaus tręšimo nauda, jei negreitai tirpsta. Nes ritė buvo aplipus, tai net dieną kibire vandens pamirkius, neįmanoma buvo nugrandyti. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvo jie cia man atveze ne kokiu traseliu bet jiem pasiseke kad viska sutarem mano naudai, tad kolegoms galiu patarti netyleti gavus nekokybiska preke ar paslauga.

jo uzvedei cia tema ir jokio konkretumo...

na zodziu parsivezes buvau trasu kuriu kokybe manes netenkino bet viska suderinom ir man pakeite trasas ir atlygins nuostolius o sia tema sukuriau tam kad irodyciau kad as netylesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...