Jump to content

572 - o kuro norma


Svečias

Recommended Posts

Pasistojo keistas klausimas : kiek jūsų traktoriai naudoja kuro, pvz. arimui 1 ha ? 82 turėtų daugiau deginti, nei 572. Žinoma ir nuo žemės priklauso, imkime, kad žemė sunkesnė - molis ir viskas kas prie jo priguli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba visų traktoriai kuro nenaudoja visai, arba savininkai nežino kiek :lol: Prie to pačio noriu paklausti, gal kas nors susimylės atsakyti : kelintu bėgiu ariate, ar "zuikiu" ar "vėžliu", naudojate priekinį tiltą pastoviai, ar "ant automatinio " ? Blokatorius pastoviai, ar pagal reikalą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukuose dirbti be priekinio tilto, o ypac ariant manau labai neprotinga. Ariant visi ratai turi varyti.

Na va, jau aiškiau, nes buvau susirūpinęs dėl pastoviai įjungto priekinio ir blokatoriaus - netempia kitaip per molį plūgo... Va ką tik grįžau aręs, tai vėžliu ir 4 - 5 bėgiu. Tada tempia, o jei zuikiu tais pačiais bėgiais, tai tik kur lengva žemė. Tiesa, plūgas 3*25. O kuro naudoja apie 25 ltr / 1ha. Normalu čia ar ne ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukuose dirbti be priekinio tilto, o ypac ariant manau labai neprotinga. Ariant visi ratai turi varyti.

Na va, jau aiškiau, nes buvau susirūpinęs dėl pastoviai įjungto priekinio ir blokatoriaus - netempia kitaip per molį plūgo... Va ką tik grįžau aręs, tai vėžliu ir 4 - 5 bėgiu. Tada tempia, o jei zuikiu tais pačiais bėgiais, tai tik kur lengva žemė. Tiesa, plūgas 3*25. O kuro naudoja apie 25 ltr / 1ha. Normalu čia ar ne ?

Su savo Belarus 572 turbo: visada diferencialo blokavimas automatinis, priekinis tiltas automatinis, jeginis reguliatorius. Padangos 16,9 R 38. Begiai 7 su reduktorium arba 5 be reduktoriaus. Greitis 9 - 9,5 km/h. Plugas overum 3 x 40. Kuro sanaudos 15 - 18 l/ha, priklauso nuo žemes. Gylis 20 - 22 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukuose dirbti be priekinio tilto, o ypac ariant manau labai neprotinga. Ariant visi ratai turi varyti.

Na va, jau aiškiau, nes buvau susirūpinęs dėl pastoviai įjungto priekinio ir blokatoriaus - netempia kitaip per molį plūgo... Va ką tik grįžau aręs, tai vėžliu ir 4 - 5 bėgiu. Tada tempia, o jei zuikiu tais pačiais bėgiais, tai tik kur lengva žemė. Tiesa, plūgas 3*25. O kuro naudoja apie 25 ltr / 1ha. Normalu čia ar ne ?

Gal suklydai del plugo 3 po 25 retokai pasitaiko gal po 35. o del kuro tai normalu sunkiom salygom, jeigu nori sutaupyt kura reik lengvint salygas(mazint gyli, gerai atreguliuoti pluga, jeigu plugas padiles turiu omeny lauko lentas ir noragus atreguliuoti neigudusiam sunkoka)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su savo Belarus 572 turbo: visada diferencialo blokavimas automatinis, priekinis tiltas automatinis, jeginis reguliatorius. Padangos 16,9 R 38. Begiai 7 su reduktorium arba 5 be reduktoriaus. Greitis 9 - 9,5 km/h. Plugas overum 3 x 40. Kuro sanaudos 15 - 18 l/ha, priklauso nuo žemes. Gylis 20 - 22 cm.

Oho, įspūdinga... Aš kokius 15 cm ariu ir tai visas putotas... Turiu netolimuose planuose plūga arba kverneland, arba overum. Kol kas mačiau kvernelandą apvaliu rėmu. Tikriausiai traktorius gerokai lengviau tempia, nei kokį lenkiška 'džiaugsmą' ir arimas gerokai gražesnis...

Gal suklydai del plugo 3 po 25 retokai pasitaiko gal po 35. o del kuro tai normalu sunkiom salygom, jeigu nori sutaupyt kura reik lengvint salygas(mazint gyli, gerai atreguliuoti pluga, jeigu plugas padiles turiu omeny lauko lentas ir noragus atreguliuoti neigudusiam sunkoka)

Nesuklydau. Situacija tokia: esu persėdęs prie nuo T25 prie MTZ gal kokius metus. Turėjau prie t25 nupirkęs lenkišką 2*25 plūgelį. Niekam tokio nereikėjo, tai perdariau į 3*25. Lengvoje žemėje aria puikiai, bet molyje vargas. Plūgą reguliuoju užvažiavęs ant tokio aukščio bordiūro, kokiu gyliu arsiu. Žodžiu beveik kaip pagal vadovėlį. Bet žiūriu, kad mažas užgriebis ir daug sykių tenka važiuoti, todėl ir kuras be reikalo dega... O dar kur noragų keitimo malonumas... Tik kepštelėjai akmenį ir kokie 2 užlenkti kaip popierius :eusa-doh: Noriu švediško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada mano rusui bus dusulys pripuolęs. Reguliavau ant stendo kuro siurblį,paskui ant traktoriaus padidinau kuro norma (apatinį varžtą vieną apsisukimą įsukau) - reikalai pasitaisė, tačiau vistiek trūksta sveikatos. Dar reikės vožtuvus ko gero pabandyti atreguliuoti. Po truputį dairausi į kvernelandus, tai 3 korpusų su lingine apsauga ir apvaliu rėmu Panevėžio tiekėjai šaukia 3500 Lt su atvežimu. Patarkite, kaip tokia kaina ? Atseit kabini ir važiuoji arti... Tema krypsta į šoną, bet vistiek svarbia linkme ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada mano rusui bus dusulys pripuolęs. Reguliavau ant stendo kuro siurblį,paskui ant traktoriaus padidinau kuro norma (apatinį varžtą vieną apsisukimą įsukau) - reikalai pasitaisė, tačiau vistiek trūksta sveikatos. Dar reikės vožtuvus ko gero pabandyti atreguliuoti. Po truputį dairausi į kvernelandus, tai 3 korpusų su lingine apsauga ir apvaliu rėmu Panevėžio tiekėjai šaukia 3500 Lt su atvežimu. Patarkite, kaip tokia kaina ? Atseit kabini ir važiuoji arti... Tema krypsta į šoną, bet vistiek svarbia linkme ;)

tai pastave 80 motoras ar 50

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As su kvernelandu apvaliu remu kelis akmenis esu isvertes kad net parist i lauko krasta negalejau :icon-mrgreen: o plugui nieko netasitiko :icon-wink:

Šiandien mačiau kaip kaimynas vargo su kvernelandu apvaliu rėmu ant molio. Plūgas šokinėja, žemė luitais, vietom paviršium tik čiuožia. O mūsų su overumu susmigęs pilnai eina per tą molį.

Mtz 892.2, priekinis įjungtas kartais priverstinai, bet dažniausia automatiniu, neblokuotas, su 3*35 overumu 20cm gyliu 18l ha kažkur, Greitis 8-12km/h pagal traukimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada mano rusui bus dusulys pripuolęs. Reguliavau ant stendo kuro siurblį,paskui ant traktoriaus padidinau kuro norma (apatinį varžtą vieną apsisukimą įsukau) - reikalai pasitaisė, tačiau vistiek trūksta sveikatos. Dar reikės vožtuvus ko gero pabandyti atreguliuoti. Po truputį dairausi į kvernelandus, tai 3 korpusų su lingine apsauga ir apvaliu rėmu Panevėžio tiekėjai šaukia 3500 Lt su atvežimu. Patarkite, kaip tokia kaina ? Atseit kabini ir važiuoji arti... Tema krypsta į šoną, bet vistiek svarbia linkme ;)

Tu geriau pirk su ketvirtainisku remu ir lingine apsauga ir dar kad butu placiosos verstuves kvederland tai tikrai nepasigailiesi as toki turiu ariu ka nuoriu akmenius vertu visokius viskas laiko puikei ir mtz82.1 velka ir 7pavara per zuiki prie lengvesnes zemes prie molio 7pavar su vezliu.Dabar zadu pirkti da viena korpusa tam plugui nes dabar turiu mtz1025.4 ir jam triju korpusu plugas permenkas,o kvederland pluga nusipirkes nesigailiesi tikrai verti kainos plugai bet jai pirksi su siaurom verstuviem tai nebus grazus vertimas vagu ir nenuoriesi to pluga :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, įspūdinga... Aš kokius 15 cm ariu ir tai visas putotas... Turiu netolimuose planuose plūga arba kverneland, arba overum. Kol kas mačiau kvernelandą apvaliu rėmu. Tikriausiai traktorius gerokai lengviau tempia, nei kokį lenkiška 'džiaugsmą' ir arimas gerokai gražesnis...

Esu daug ares ir su odesos plugu, bandes kvernelanda o dabar su overumu, tai galiu pasakyti, kad jeigu plugas gerai sureguliotas, nera labai didelio skirtumo del traukimo, visi jie vistiek reikalauja galios. Kverneland ir overum didžiausas pliusas - apsauga nuo akmenu. Overum ira sunkesnis už kverneland ir geriau lenda i sausa žeme ir kokibiškiau apare užleistus laukus arba šiaudus. Tačiau jo atsargines dalis gerokai brangesnes. Jeigu imsi kvernelanda, nepatarčiau imti su apvalu remu ir žemiosiomis verstuvemis, nes jis skirtas lengvom žemem ir negilum arimui ir gali buti problemas su atsarginem dalim nes labai senas modelis. Prie gero molio bus taip pat kaip su tavo lenkiško.

O kas del traukimo, tai ipač 3x25 tavo MTZ572 turetu traukti lengvai su 6 lengvoi žemei arba 5 pavara molije be reduktoriaus.(šnekant apie kokybe jau aišku kitas pokalbis) Taigi visupirma sutvarkyk traktoro varikli ir bandik naudoti jegini reguliatoriu arba ratu apkrautuva jeigu toks ira ir tada jau galima ieškoti koki nors užsienietiška pluga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

musu plugas knevrelandas su apvaliu remu ir lingine apsauga ir mazosiom verstuvem, mes mokejom uz ji 2700lt bet nesigailiam kad pirkom..jei ari tarkim kur buvo pasodintos bulves tada nelabai graziai are nes minksta zeme labai ir neapvercia gerai..jei plesima ari tada normaliai are ir razienas normaliai kur buvo jevai..bet jis yra labai lengvas lengvai traukia.. verstuves kai sudils tos tada pakeisim y placiasias manau tiks uzdejimas..

overum plugas yra geras, are gal net graziau, bet labai sunkus ir dalys daug brangesnes..manau abu geri su abiem gali arti o rinktis kuri randi pigiau ta ir perki..mano nuomone..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pastave 80 motoras ar 50

80 motoras yra berods D-240. Mano yra D-242. Galva kaip 240, alkūninis toks pats tik be balansyrų ir siurblys kitoks.

d 242 man atrodo eidavo i sienapjoves jei neklystu jis yra silpnesnis nei d240 ir d243 pataisykite jei nusisnekejau ten viskas tas pats is isores tik kuro siurblys ir svoriai ant veleno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip cia jums taip lengvai visiem tuos plugus traukia :icon-rolleyes: su 952.3 su kverneland 3x35 kvadratiniu remu aria 8-6.5km/h.zemes sunkios.artu greiciau, bet zeme kaip plastelinas. :lol:

kuro apie 20 valgo.

Po eilinio pažabaliojimo po savo molynus man irgi toks vaizdas, kad visiems gerai traukia, tik ne man. Bet va, suskaičiavau kuro sąnaudas: 6,8 ha aparti sunaudota 118 litrų žaliosios. Gaunasi apytksliai 18 Ltr/ha. Arimo greitį irgi pasižiūrėjau : vietomis 7 km/h, vietomis 1...2 km/h (per gerą plytinį molį). Pagal kolegų pasisakymus matau, kad naudoja panašiai kaip ir visų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...