Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Jei eini pagal seną sutartį 1004-2006 m tai reikia duot kopiją sertifikato, išrašo ir iš žurnalo lentelę apie parduotą produkciją.

Jei jau viską vykdai pagal naują sutartį (nuo 2007 m) tai nereikia, tik reikės pristatyt dokumentus apie parduotą produkciją (PVM sąskaitą-faktūrą) 1 ha 300 Lt, nes kitaip visų išmokų negausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei eini pagal seną sutartį 1004-2006 m tai reikia duot kopiją sertifikato, išrašo ir iš žurnalo lentelę apie parduotą produkciją.

Jei jau viską vykdai pagal naują sutartį (nuo 2007 m) tai nereikia, tik reikės pristatyt dokumentus apie parduotą produkciją (PVM sąskaitą-faktūrą) 1 ha 300 Lt, nes kitaip visų išmokų negausi.

dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Aš nesuprantu ko ten nebūtu galima nesuprasti, visa pildymo instrukcija yra parašyta po lentele.

Pirmam stulpelyje parašai prod. pavadinimą toliau statusą 3 stul. mato vienetai (kilogramai, litrai, tonos)likutis pradžiai nurodomas likutis einamųjų metu sausio pradžiai (lygtais tai) o paskui ties mėnesiais surašai kur ir kiek padėjai .pvz.: kiek tonu nusikūlei rugsėjo mėn. Įrašai skaičių kiek sunaudojai tonų sėklai ten rugpjūčio mėn. Ir panašiai. Tikiuosi aiškiai parašiau nes man taip aiškino kai tikrintojas buvo atvažiavęs, o dvyliktos lentelės aš neturiu nes man jos nerekia nelaikau gyvuliu, bet kiek žiūrėjau internete tai ten ja pildyti dar lengviau

:icon-ugeek::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia yra tas žurnalas parsisiuntimui: http://www.ekoagros.lt/?q=lt/node/5

Kaip ekologai, dar neparduodat ekologinių grūdų? Mes žadam žirnius jau parduot, apie 50 tonų jų turim. Dabar po 500 už ekologinius duoda. Gal kas domėjosi ir žino kur brangiau perka? O gal kas žino ar kainos nežada kilt vėliau? Gal rugių kainom kas domėjosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, dar jei iš Mažeikių vežt, gal ir neapsimoka. Man iš Pakruojo, tai netoli, džiovint nereikia, o išvalyt tai reikės, nes žirniuose gan nemažai buvo grikių nuo praeitų metų pridigę, tai bet kur parduodant vis tiek atskaičiuotų arba tektų patiem valyt. O pinigai gali ir anksčiau būti, kaip sakė tai tie 2 mėnesiai yra galutinis terminas. Nors bankui neskolingas, tai galiu ir ko ne iki pavasario palaukt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano ūkis nedidelis,jau ūkininkauju 5 metai ir baigiu ,nors viską auginsiu kaip auginau ekologiškai ,visą techniką turiu ,bet nekenčiu įsipareigojimo ,vagims ,juk pasaulyje niekur to nėra ,tik pas mus ,o dabar išsikasiau 10 arų prūdą ,tai žirniais žuvis šersiu ir kviečiais,nieko ten baisaus nėra ūkininkauti ir eękologiškai tik reikia turėti technikos ir kantrybės ,sekmės jums

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 42 ha ekologiniu saltalankiu. Kitais metais jau duos derliu jauciu, bus ketvirti metai. Siais metais keletas krumu jau augino uogas. Ateinanciais metais planuoju dar 60 ha padaryti augalininkystes ekologisku. Ir zinot stoviu kryzkelej - nezinau ka pirkti, pluga ar noragini skutika. As galvoju ar neissiversciau su noraginiu be plugo. Su pora zmogeliu teko diskutuoti tai vienas sako ligas reikia kavoti, kitas sako su zolem neardamas nesukovosi. O as galvoju, jog noraginis skutikas istempia zoliu saknis i pavirsiu, jos dziusta ir gal buna visai nieko. Gal nebutina arti. Pasidalinkit su manim, nauju ekologu, seni ekologai savo patirtimi!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...