Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

tikrina tik tai kas susiję su sertifikuojama produkija, namų, gėlyno ir uošvės komorkės nežiūri, nebent ten yra ir sandėlys. Ar tau apsimokės  auginti keliuose ha tuos kviečius, technika visą turi?  nes jei samdysi, tai visas išmokas ir suris tai 

Turiu visą techniką ir dar Petkus gigant yra, jeigu reikėtų išvalyti. Aš tuos 10ha prie namų turiu, juose buvo ganyklos. Be to jie ne prie kelių, kaip kita dalis žemės (gal klystu, bet nelabai tinkama žemė eko ūkiui kuomet prie kelių kuriais didelis automobilių judėjimas vyksta).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl kelių  yra reikalavimas atstumui tik nuo automagistralių, kituose, gali sėi prie pat. Tai jei pas patį yra daugiau laukų, juos taip pat reikės serifikuoti, negalima sertifikuoti dalies ūkio. o prie nų jei buvo ganyklo, tai jųs suarimas tampa komplikuotu, žiūrėk, kad po to nereiktų atstayti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplink visur ganyklos. Dėl kelių ne taip supratęs buvau, jeigu apribojimai tik magistraliniams tada gerai.

Aš prižiūrėsiu du ūkius, savo ir ne.

Kodėl ganyklų suarimas komplikuotas? Geriau iškarto deklaruoti ekologiniam ūkiui arimą? Aš norėjau pirmais metais pievą, po to pasėlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėl kelių yra reikalavimas atstumui tik nuo automagistralių, kituose, gali sėi prie pat. Tai jei pas patį yra daugiau laukų, juos taip pat reikės serifikuoti, negalima sertifikuoti dalies ūkio. o prie nų jei buvo ganyklo, tai jųs suarimas tampa komplikuotu, žiūrėk, kad po to nereiktų atstayti.

apsaugos juostų nuo magistrales nebelikę, 100% eko ukis, nėra išmokų nėra ir šio reikalavimo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jei trumpai tai visiskas SSSS. O jei ilgai tai nieko gero. Ismokas administruoja ir dar vis pasiryze baigti administruoti iki 04 30, su ismokejimu neaisku kada. Mano manymu labai svarbus reikalas, jog reikia dar karta Ekoagros pateikti 11 lentele, jei jau pateiktoje produkcijos likuciai buvo ne nuliai. Tai reikia padaryti lyg ir iki 05 31. Priesingu atveju bus tik 50 proc ismoku. Iseliai reikalingi karta per 5, o gal 4 metus. Daug laiko apie seklininkyste diskutavo, taciau nieko negaliu apie tai pasakyti, kadangi man neaktualu. O siaip tai atviru tekstu ZUM atstovams buvo pasakyta, kad visa tai kas dabar vyksta turetu keistis nuo 2016 11 10 t.y. seimo rinkimu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...