Jump to content

T 40 sviesos


Smertel

Recommended Posts

Buvo taip reikejo man susikabinti is gaz53 padaryta priekaba ir 4tone dviase . Sujungiau sviesas tai kad kelia apsviest galim sakyt ciut raudonos. Kaip atjungiau tai dar pakenciamai bet irgi silpnai. Cia gal standartinis t 40 generatorius grybauja ? Ar geriau kanors himicint ir masinos generatoriu det ar pirkt traktorini koki. Dabar man gan daznai tenka vakarais su priekabom vazinetis tai kelio net nematau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu mano tas generatorius tikriausia yra standartas. Tokia diela trys varstai kur laidams , vienas pliusas kaip testeris parode o kiti minusai , su vienu susuku 13v bet, akumo nekrauna , kita prijungiu 4v krauna akuma kas per izdivalkes. Su tevu abu ziurejom ir nesupratom. Padekit gal kas padesit . Saugiklis pas mane yra bet ciortas zino jis perdeges ar ne , aprukes nera tada nezinau kaip patikrint ar paerdeges. Paskubom prie pc prisedu gi dabar javapjute tai kartais parvaziuoju 2-3 nakties net tu tekstu tikrint nebenoris ar gerai parasiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Buvo taip reikejo man susikabinti is gaz53 padaryta priekaba ir 4tone dviase . Sujungiau sviesas tai kad kelia apsviest galim sakyt ciut raudonos. Kaip atjungiau tai dar pakenciamai bet irgi silpnai. Cia gal standartinis t 40 generatorius grybauja ? Ar geriau kanors himicint ir masinos generatoriu det ar pirkt traktorini koki. Dabar man gan daznai tenka vakarais su priekabom vazinetis tai kelio net nematau :D

Visu pirma mase padaryk gera per dvi priekabas nes per sukabinimo mechanizmus nebuna jos geros o jai nepades tai tada yra sumaisyti traktoriaus sviesu pliusas su minusu kitaip sakant kur turi but paduotas pliusa ten minusas yra ar atvirksciai tikrai pades generatorius neitakoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...