Jump to content

Dronningborg kombainų reguliavimas


salamfeko

Recommended Posts

Nu kad apvalaus sieto nėra (nemačiau)... Kas turit tokį kombainą, gal duokit mailą, atsiųsiu fotkių su klaustukais

Tai valomosios sieta apvalus ir prisuktas 6 ar 8 varztais sone kombaino, arba pas tave jo nera. Turejau toki, pardaviau beveik pries desimt metu, dabar mintinai neprisimenu. Nejaugi maisau su D7500 :eusa-think: nes ir tas ant kiemo pries keleta metu buvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki žmonės! Kas turit dronningborg D1250??? Reikia konsultacijos, ką kokia rankena daro, ypač ant šoninio arpo, kur maišai kabinasi. Nieko nemoku :( Atsilyginčiau.

Issiimk ta apvalu sieta ir per taskyle dar kur is apacios pasiziuresi ir matysi kas kur keliauja. Su tom rankenom gali isjungt kad neitu per ta valomaja, o tiesiai i bunkeri.

O kam dar sietą lupt? Viršus valomosios atsitraukia galan, dar geriau viskas matos kaip kas kur eina. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 11 mėnesių...

Sveiki, man tokia problema iškilo, baisiai dideli grudu nuostoliai, ir nemoku labai gerai to kombaino sureguliuot, dorojom miežius ir iš 1,5 ha prikulem apie 8,5-9 kubinius metrus javu (pagal priekabos ir bunkerio turi žiurint). I bunkeri biro daug akuotu nors pirminis valymas ijungtas. Nuostoliai greičiausiai ejo per sietus, nes akuotai biški juos prikimšo, bet vis tiek matosi kad daug ju ir išvalo. Važiavau tokiu greičiu, kad galejai matyt per paduodama mase kederio skardas. Kombainas D 7000. Gal kas galetu patart ka nors, kame čia problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • sveiki, laukuose kuriau kombaina ir dingo puse elektros. nerodo tempiaraturos, dingo ventiliatorius, kederis, lempos,posukiai, kuliamaja ijungia, gabaritai veikia, Kombainas DB 7200. prie sedynes sona atsidares buvau, ten saugikliai geri, gal kur nors koks pagrindinis saugiklis uzsleptas. dekingas busiu uz atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

  • sveiki, laukuose kuriau kombaina ir dingo puse elektros. nerodo tempiaraturos, dingo ventiliatorius, kederis, lempos,posukiai, kuliamaja ijungia, gabaritai veikia, Kombainas DB 7200. prie sedynes sona atsidares buvau, ten saugikliai geri, gal kur nors koks pagrindinis saugiklis uzsleptas. dekingas busiu uz atsakymus.

 

O kurioj vietoj jo akumas? gale? Gal laidas nuo akumo prastai kontaktuoja, arba labiau tikėtina, kad spynelė nekontaktuoja. Reik pamėgint prie spynelės kontakto, kur įjungia visai sistemai maitinimą pliusą tiesiogiai paduot, jei nesuveiks tada kaltas minusas. Aš lygiagrečiai spynelei rėlę pajungęs, nes kai daugiau kas įjungta, tai senai spynelei per didelė apkrova, kontaktai prasti jau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man tokia problema iškilo, baisiai dideli grudu nuostoliai, ir nemoku labai gerai to kombaino sureguliuot, dorojom miežius ir iš 1,5 ha prikulem apie 8,5-9 kubinius metrus javu (pagal priekabos ir bunkerio turi žiurint). I bunkeri biro daug akuotu nors pirminis valymas ijungtas. Nuostoliai greičiausiai ejo per sietus, nes akuotai biški juos prikimšo, bet vis tiek matosi kad daug ju ir išvalo. Važiavau tokiu greičiu, kad galejai matyt per paduodama mase kederio skardas. Kombainas D 7000. Gal kas galetu patart ka nors, kame čia problema.

Jei akutuoti neatskirti akutai nuo miezio  reikia arba apsukas sukelti arba mazinti pobugnio tarpa bet kad neskaldytu grudo  ---  jei akutai vieni eina i grudus reikia veja didinti ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei akutuoti neatskirti akutai nuo miezio  reikia arba apsukas sukelti arba mazinti pobugnio tarpa bet kad neskaldytu grudo  ---  jei akutai vieni eina i grudus reikia veja didinti ... 

Arba jei nesudilę pirminio valymo mentelės tai įtempt spyruoklę išmetimo dangtelio, kad daugiau prasuktų, taip bent man akuotus aplaužo ir lengvai išpučia :)

 

Važiavau tokiu greičiu, kad galejai matyt per paduodama mase kederio skardas.

Kai nepakankamai apkrautas būgnas tai nedakulia, reik kad pilna gerkle rytų, ašku tinkamai sureguliavus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba jei nesudilę pirminio valymo mentelės tai įtempt spyruoklę išmetimo dangtelio, kad daugiau prasuktų, taip bent man akuotus aplaužo ir lengvai išpučia :)

 

Kai nepakankamai apkrautas būgnas tai nedakulia, reik kad pilna gerkle rytų, ašku tinkamai sureguliavus :)

Kaip itempt spyruokle? Dešinej pusej prie pirminio valymo yra tokia plokštele su ikabinimu, ar tai ir yra ta spyruokle?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

  • sveiki, laukuose kuriau kombaina ir dingo puse elektros. nerodo tempiaraturos, dingo ventiliatorius, kederis, lempos,posukiai, kuliamaja ijungia, gabaritai veikia, Kombainas DB 7200. prie sedynes sona atsidares buvau, ten saugikliai geri, gal kur nors koks pagrindinis saugiklis uzsleptas. dekingas busiu uz atsakymus.

 

Buvo panaši situacija. Problemą radom prie variklio prie hidrosiurblio yra laidų sujungimo kaladė. Ten pasidarė blogas kontaktas ir nukaito laidai. Čia D7000 taip, turėtu buti ir taviskiam kažkas panašaus. Sekmės darbuose  :icon-wink: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba jei nesudilę pirminio valymo mentelės tai įtempt spyruoklę išmetimo dangtelio, kad daugiau prasuktų, taip bent man akuotus aplaužo ir lengvai išpučia :)

 

Kai nepakankamai apkrautas būgnas tai nedakulia, reik kad pilna gerkle rytų, ašku tinkamai sureguliavus :)

Kad išpustu reikia gal daugiau atsukt ta apvalia oro padavimo sklende?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...