Jump to content

Agrodetale


Recommended Posts

Traktorių dalys, bei traktorei . patikima,bei nebrangu kita informacija telefonu

http://www.agrodetale.lt/index.php?lang=lt

Oj kiek klaidų... Kada žmonės rašyt išmoks. Jei dar tokia aptarnavimo kokybė...

Traktorių dalys bei traktoriai. Patikima bei nebrangu. Kita informacija telefonu.

saunuolis jawax :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktorių dalys, bei traktorei . patikima,bei nebrangu kita informacija telefonu

http://www.agrodetale.lt/index.php?lang=lt

Oj kiek klaidų... Kada žmonės rašyt išmoks. Jei dar tokia aptarnavimo kokybė...

Traktorių dalys bei traktoriai. Patikima bei nebrangu. Kita informacija telefonu.

saunuolis jawax :icon-wink:

pamatytumėt natūroj tą rašytoją - nesiputotumėt o seilėtumėtės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Seniau uzklausiau daliu kuriu nebuvo kataloge - nulis demesio.. kada liaudis spes su technologija ir ismoks teisingiau rasyt neaisku. Parasei meila, foto yra, katalogo numeris - copy/paste, greit randi ka reik, atsakai kada gali, o telefu dar nuaiskint reik, da neturi laiko sneket.. krc. Mano pirmumas tiem kas nori parduot, tegu kartais ir brangiau. Jei klientas ignoruojamas, lygiai taip pat ignoruoju ta kromeli, nes rimti zmones rimtai i savo darba ir ziuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As rimtesniu detaliu belarusui pavaziuoju toleliau 70km iki mazeikiu JUBANA ten man patinka kaip dirba.... 3 turbinas zmones pakeite kol dave gera (turbut nes stovi neuzdeta) :eusa-clap: ir siaip kainos normalios o ir dalys atrodo kokybiskesnes nei pas konkurentus.... toks pastebejimas :eusa-whistle::eusa-think:

Kokybiskesnes ? tai kodel 3ia turbina? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As rimtesniu detaliu belarusui pavaziuoju toleliau 70km iki mazeikiu JUBANA ten man patinka kaip dirba.... 3 turbinas zmones pakeite kol dave gera (turbut nes stovi neuzdeta) :eusa-clap: ir siaip kainos normalios o ir dalys atrodo kokybiskesnes nei pas konkurentus.... toks pastebejimas :eusa-whistle::eusa-think:

Kokybiskesnes ? tai kodel 3ia turbina? :icon-question:

Na cia man gal taip pasitaike.... isardzius pasirodo kad korpuse kleba ivore... ir taip 2 turbinom.... tai kai trecia gavau nauja tai nebedejau i belarusa... stovi nauja kolkas bus matyt ar ji gera ar ne :eusa-dance: esu daug daliu pirkes tai tik isbrokijau turbinas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kada Viliau,jubanoje geros detales????? viskas ten kinieciu, nusipirkau ziema variklio pasildytoja pigei nerealiai tik virs 200 litu, laike du kartus pasildyt :lol::lol: pas kolegas tas pats pasiltintojas tose paciose mazeikiuose kainavo 120 lt, veliau suzinojau ir jie visai veliau iseme is apyvartos siuos pasildytojus, nes is esmes jie blogi buvo.. starteriai jubanoje kinietiski, nors kaina ne daug ka nuo cekisko skiriasi, nu karoce ka tik norejau nupirkt tas ten netiko, kuro siurblys mtz irgi pigus tik 600 lt. jauciu tiek ir kilometru tenuvaziuotum, tai kurios ten viliau tos pigios ir geros detales.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kada Viliau,jubanoje geros detales????? viskas ten kinieciu, nusipirkau ziema variklio pasildytoja pigei nerealiai tik virs 200 litu, laike du kartus pasildyt :lol::lol: pas kolegas tas pats pasiltintojas tose paciose mazeikiuose kainavo 120 lt, veliau suzinojau ir jie visai veliau iseme is apyvartos siuos pasildytojus, nes is esmes jie blogi buvo.. starteriai jubanoje kinietiski, nors kaina ne daug ka nuo cekisko skiriasi, nu karoce ka tik norejau nupirkt tas ten netiko, kuro siurblys mtz irgi pigus tik 600 lt. jauciu tiek ir kilometru tenuvaziuotum, tai kurios ten viliau tos pigios ir geros detales.

Nu nezinau pirkau as ten is daliu nemazia ir bielkiui priekiniam tiltui daliu ir starteriai ir traukes visokio tai tik turbinos man nelaike... bet bedu su grazinimu nebuvo tad as nesiskundziu ta firma.... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kada Viliau,jubanoje geros detales????? viskas ten kinieciu, nusipirkau ziema variklio pasildytoja pigei nerealiai tik virs 200 litu, laike du kartus pasildyt :lol::lol: pas kolegas tas pats pasiltintojas tose paciose mazeikiuose kainavo 120 lt, veliau suzinojau ir jie visai veliau iseme is apyvartos siuos pasildytojus, nes is esmes jie blogi buvo.. starteriai jubanoje kinietiski, nors kaina ne daug ka nuo cekisko skiriasi, nu karoce ka tik norejau nupirkt tas ten netiko, kuro siurblys mtz irgi pigus tik 600 lt. jauciu tiek ir kilometru tenuvaziuotum, tai kurios ten viliau tos pigios ir geros detales.

Nu nezinau pirkau as ten is daliu nemazia ir bielkiui priekiniam tiltui daliu ir starteriai ir traukes visokio tai tik turbinos man nelaike... bet bedu su grazinimu nebuvo tad as nesiskundziu ta firma.... :eusa-clap:

Patikėk Viliau mano žodžiu ,,Jubanoj,, didelė dalis dalių kinietiškos. Ten teperku pilstomą tepalą hidrauliui . Jei reikia rimtesnės dalies apsiprekinu ,,Agroseloj,, čia Mažeikiuos ,arba Ventoje Lytagroj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kada Viliau,jubanoje geros detales????? viskas ten kinieciu, nusipirkau ziema variklio pasildytoja pigei nerealiai tik virs 200 litu, laike du kartus pasildyt :lol::lol: pas kolegas tas pats pasiltintojas tose paciose mazeikiuose kainavo 120 lt, veliau suzinojau ir jie visai veliau iseme is apyvartos siuos pasildytojus, nes is esmes jie blogi buvo.. starteriai jubanoje kinietiski, nors kaina ne daug ka nuo cekisko skiriasi, nu karoce ka tik norejau nupirkt tas ten netiko, kuro siurblys mtz irgi pigus tik 600 lt. jauciu tiek ir kilometru tenuvaziuotum, tai kurios ten viliau tos pigios ir geros detales.

Nu nezinau pirkau as ten is daliu nemazia ir bielkiui priekiniam tiltui daliu ir starteriai ir traukes visokio tai tik turbinos man nelaike... bet bedu su grazinimu nebuvo tad as nesiskundziu ta firma.... :eusa-clap:

Patikėk Viliau mano žodžiu ,,Jubanoj,, didelė dalis dalių kinietiškos. Ten teperku pilstomą tepalą hidrauliui . Jei reikia rimtesnės dalies apsiprekinu ,,Agroseloj,, čia Mažeikiuos ,arba Ventoje Lytagroj.

Man ventoj lytagra brokuota turbina pardave.... bet siaip gal tu ir teisus bijau pameluot ne tiek daznai luzta ta rusiska technika tad ir pirkimo daliu daug nenusimato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...