Jump to content

seryklos triusiams


byvis

Recommended Posts

  • Atsakymai 180
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

manau nereikia ieskot breziniu, vistiek yra geriau daryt pagal poreiki kas reikalinga, o ne kazka kopijuoti

Visiškai teisingai manau nelabai stebuklingo ir beisrasim.Tik reikia nepatingėt ir tų pačių įsigyt,ir normaliai šert ,o ne kaip kurie dėt i koklius, tiesa i koklius beriant daugiau kaip puse triušiai iškasa o kartais ir visai lieka neėde ir gerai paskaičiavus tikrai verta isigyt normalias bunkerines šėryklas ,kurios yra kompaktiškos ir talpios. :banana-skier:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau nereikia ieskot breziniu, vistiek yra geriau daryt pagal poreiki kas reikalinga, o ne kazka kopijuoti

Visiškai teisingai manau nelabai stebuklingo ir beisrasim.Tik reikia nepatingėt ir tų pačių įsigyt,ir normaliai šert ,o ne kaip kurie dėt i koklius, tiesa i koklius beriant daugiau kaip puse triušiai iškasa o kartais ir visai lieka neėde ir gerai paskaičiavus tikrai verta isigyt normalias bunkerines šėryklas ,kurios yra kompaktiškos ir talpios. :banana-skier:

turejai omenyje mane :lol:

post-2-141521773868_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
bet ar verta su tom mazom prasidet, manau didesne geriau ,ipilk dienos norma ir viskas ok ,o kai reikes triusius palikti ilgesniam laikui ipilsi keliu dienu norma :icon-wink:

nesuprantu kam normuot :eusa-think: , as pilu pilna, jie kiek nori tiek eda,

Nėsčių negalima peršert :icon-rolleyes:

Gal as kazka negerai darau, bet pas mane visada pilnos seryklos ir eda visi triusiai tiek kiek nori, ir nesvarbu ar tai pateles, ar patinai ar triusiukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar verta su tom mazom prasidet, manau didesne geriau ,ipilk dienos norma ir viskas ok ,o kai reikes triusius palikti ilgesniam laikui ipilsi keliu dienu norma :icon-wink:

nesuprantu kam normuot :eusa-think: , as pilu pilna, jie kiek nori tiek eda,

Nėsčių negalima peršert :icon-rolleyes:

Is kur cia trauki tas nesamones? Ir kaip zadi nustatyti, kiek uztenka tai patelei pasaro, kad normaliai vaisius vystytusi? O jei dar pasaro sudetis skirtinga, tai ir skirtingu kiekiu reikia. Triusiai nepersieda kai pasaro turi visa laika, o kai jus normuojat, tai sedi kelias valandas neede, o tada puola esti...

Siaip jeigu kalbant apie dieta, tai nereiskia, kad triusiui yra normuojamas pasaras, paprasciausiai keiciama jo sudetis, pvz liesesnis, riebesnis ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jai sersi grudais gal norma ir nesvarbu ,bet kombikorma pas mane rija kaip isproteja ,todel tenka normuot aisku cia zaidimas ,o su koloringumais gal ir logiska ,bet mano lepunai ignoruoja naujus pasarus

GRUDUS IR NORMUOJA.beje gaminsiu ir sieno seryklas,sako butina triusiu racionu,.kiek ziurejau uzsienio tinkl.gavau jau uzsakymu.bet manau auginant didelius kiekius tai didelis klapotas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na jai sersi grudais gal norma ir nesvarbu ,bet kombikorma pas mane rija kaip isproteja ,todel tenka normuot aisku cia zaidimas ,o su koloringumais gal ir logiska ,bet mano lepunai ignoruoja naujus pasarus

GRUDUS IR NORMUOJA.beje gaminsiu ir sieno seryklas,sako butina triusiu racionu,.kiek ziurejau uzsienio tinkl.gavau jau uzsakymu.bet manau auginant didelius kiekius tai didelis klapotas..

o stai nauja sieno serykla,jei kas jo beduoda dar..

post-6164-141521778361_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...