Jump to content

DT75 patarkite


gapsis

Recommended Posts

o kaina irgi svarbi, siaip as gal per jaunas, kad jausciau jiems didele nostalgija(nors jie man patinka), bet paziuresim, sia savaite jei viskas gerai parsivarysiu, jie kaina suderinsim.

ziurrint kokia suma ,jei netiks kad kad lauze atsiimtum savo pinigus

sekmadieni parasysiu, kokia kaina ir ar pirkau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va ryt jau parsivarau viksriuka,truputi ji apziurejau, tai ir viksrai abu uzdeti, ir dar maciau visokiu tu vezimeliu papildomu metosi, viksru daliu.kultivatorius su akeciom,plugai irgi geram stovi, peilis nuimtas ir ant jo malkos sukrautos, bet irgi dar gan nenuplyses.ir jei gerai nuziurejau, tai lygtais tikras budozeris,tamsu buvo,tai nelabai iziurejau per langa :eusa-dance:

tad jei reiks pagalbos ji beatkuriant, kreipsiuosi i Jus pagalbos, nes prie tokiu dar nesu turejes reikalu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

komplektas viksru lytagro 5000lt, o vezimelius ir ratus vedamuosius galima apvirint. Tos juostos tai galvos skausmas, nes neteko dar man matyt tokio kuris gerai veiktu. Siap kaip buldozeris gerai, o kitu atveju tai vargo technika....

oho, daugiau nei dvigubai, negu traktorius su padargais, na jo, kaip sakiau ji naudosiu tik kaip buldozeri ir uzklimpus tehnikai traukt, nes laukuose daug balu.as istikruju nesu su tokiais pats vaziaves, tik koluki kaip mazas buvau, tai traktoristai buvo po kartu pavezine, tad kaip jis vairuojamas, ir kaip jis tvarkomas nelabai suprantu, bet manau stebuklu nera, vargas ismoko visko :lol: .

kakurioj temoj skaiciau, kad kazkaip reikia atsargiai su juo suktis, kad kazko nesulauzyt, bet tai ir nesupratau ka ir kaip ten galima sulauzyti?ar gal blogai ka supratau :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

t74 panasumas su dt75 baigiasi ties varikliu ir hidrosistema. Net ne visas dalis vaziuokles pritaikyt pavyks. Siap dt75 gamyba siek tiek aukstesnio lygio, maziau netepamu judanciu daliu, ilgesnis eksplotacijos intervalas.

Patogesne kabina, maziau vibraciju joje. Lengvesnis valdymas. Vien ka t74 reiskia sankaba be stiprintuvo minkyt

DT75 minusas - posukio mechanizmas. Neatsargiai pasielgus tenka remontuot

tarp remontu. Konstuciskai skiriasi variklio galvute, stumuokliai, variklio naudingumo koeficientas mazesnis, bet iki siu dienu su seno tipo galvutemis tokiu traktoriu mazai islike.

DT75 minusas - posukio mechanizmas. Neatsargiai pasielgus tenka remontuot

tarp remontu.

:eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas Dt-75 su tom posukių juostom viskas gerai būtų jei nepareitų pro salnykus tepalas ant jų. Kai dar pats turejau dtuką tai ten tuos salnykus ne kartą keičiau ,bet ne ką tepadeda. Reikalai su posukiais pagerėja nepilant pilnos normos tepalo į centrinės pavaros karterį. Bet taip važiuojant dažniau jau tepalo lygį reik tikrint ir reikalui esant po truputį vis dapylinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kultivatoriu su akeciom ir peili jau parsigabenau, bet va beda su traktoriuku, su dvitilciu mtz, ne krust is vietos.bielkis zemen lenda, o viksriukas ne nepajuda.itariu tie visi ratukai bus uzkirmije,gal dar truputi ir isales, nors kai kulrivatoriu kelem, tai negiliai buvo isales,teks laukt iki pavasario :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kultivatoriu su akeciom ir peili jau parsigabenau, bet va beda su traktoriuku, su dvitilciu mtz, ne krust is vietos.bielkis zemen lenda, o viksriukas ne nepajuda.itariu tie visi ratukai bus uzkirmije,gal dar truputi ir isales, nors kai kulrivatoriu kelem, tai negiliai buvo isales,teks laukt iki pavasario :(

gal pavarose ar tilte vandenio yra ,bus usales ,o ga lviksrai i moly isale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatrauke ir jonas dieras su mtz kartu.begis siaip laisvas, bet begiai nesijungineja :eusa-think: ,o is isalo tai siuobuoja.atrodo, kad arba ratukai visi uzsale ar uzrudije, ar begis ijunktas(bet begis laisvas).tai dabar tvarkom puskaciu, ziuresim kas bus.beda ta, kas as su jais nesusidures, tai ir nezinau apie juos nieko daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepatrauke ir jonas dieras su mtz kartu.begis siaip laisvas, bet begiai nesijungineja :eusa-think: ,o is isalo tai siuobuoja.atrodo, kad arba ratukai visi uzsale ar uzrudije, ar begis ijunktas(bet begis laisvas).tai dabar tvarkom puskaciu, ziuresim kas bus.beda ta, kas as su jais nesusidures, tai ir nezinau apie juos nieko daug.

Jungiant bėgius sankabą reik numint, kitaip neijungsi, nesvarbu variklis užvestas ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavaru dezej greiciausiai bus vandens... Tad su varikliu prasukinekit atsargiai, nes deze gali suplyst. PAbandykit atsragiai probkes prasukt - paziurekit ar verva kas is ju. O geriausia kokia "gorelka" po tiltu pakist ir viska atsildyt. Tik ne vandeniu pilt (cia as pasimokes esu - prisala visur apibeges ir dar daugiau bedu pridaro).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vietoj vairo rasi du "rycagus". I kuria puse nori kad suktusi ta ir trauki. Jei nenori suktis reikia su stabdziais padet. grindyse yra 3 pedalai? visiskai desineje sankaba ir salia "ryciagu" stabdziai, kiekvienai pusei atskirai. Spaust reikia tos puses i kuria sukiesi.

PAvaros: kairej pusej i prieki - atbuline. Jos gali nebut jei dezeje gamyklinis reversas yra. Pries ja greiciausia pavara. o leciausios salia sedynes.

Kazkas sake jog reversas yra. Turi 4 padetis. Visiskai atgal - atgal, per padeti priekin - neutrali, dar tolyn leta priekin, dar i kaire ir truputi atgal greita priekin. Atrodo taip.

Tiek metu nevaziavau o dar viska pamenu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

karta ismokes niekada nepamirsi, cia kaip su dviraciu :lol:

http://auto.plius.lt/skelbimas/sunkusis ... 7?qt=dt+75 pas mane tokie du riciaga

pas mane tokie du riciagai.tai kaip minejo,ta raudonesne, arciau bardacioko yra reversas :eusa-think: ,tai atbuline su juo jungi?a tada ta kita rankenele,kur kairiau palieki ant laisvos padeties?

man aktualu atbulinis, nes jo priekis stovi priet pat pasiures, tai baisu jos nenugriaut :icon-rolleyes: , jei netaip sujungsiu, nes jis beveik lieciasi su pasiurke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu rusišką knygą apie dt-75. Jei kam reikia rašykite pasistengsiu nuskanuoti ir patalpinti kur nors. Nesijauskite apkraunantys mane. Seniai ruošiuosi skanuoti, tik vis neprisiruošiu knyga sena, tai naudojant plyšinėja. Jos pagalba pats pasikeičiau ir pakenčiamai susireguliavau juostas, nors vikšrinį matau pirmą kartą gyvenime.

o išjudint vikšrinį ne taip ir lengva. Man buvo į griovį įkritęs, tai kai pašalo pats užsikūręs savo eiga vos išjudėdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...