Jump to content

Naujo pirkto traktoriaus grąžinimas pardavėjui


Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

akumuliatorių atvežė bet klėmai ne toje pusėje...tai kitą kartą atvažiavę prailgino laidus ir įdėjo.

Dabar kuriasi.Matysim kaip toliau bus.

Neteisingas sprendimas,klemu negalima prailgint ,jas galima pakeisti ilgesnem, arba pakeist akumuliatoriu su reikalingais jungimo gnybtais.

Neteisingai išsireiškiau.Laidus pakeitė ilgesniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave a-92? mes tokia norejom pirkt, tai kai pamaciau parodoj, tai aciu dievui kad nepirkom :lol: labai kabina maza, kazkokie archajiski pedalai, ir isvis juokingas traktoriukas pasirode :lol:

Taip A-92.Jau prieš perkant mačiau kad maža kabina bet šiaip vietos užtenka.Ko nepastebėjau prieš užsisakydamas tai kad pakankamai kratus.Pedalai kaip pedalai,visas valdymas normalus.

Ką dabar pastebėjom tai toks įspūdis kad kuro nemažai valgo...servisiniai sakė kad valgys daugiau už belorusą...visgi 100Ag.Dabar ariam ir kai išdeginsim daugiau kuro bus matyti kokia išeiga 1ha.

kaimynas turi du trakoriukus NH, vienas tl100 100ag (4cilindru) jo svoris kazkas 4200kg, o kitas tai t6030 120ag (6cilindru) ir svoris kazkas 6000kg, tai bande nuvaziuot ta pati atstuma su abejais traktoriais ir sudegino kuro pirmasis 50litru antrasis 38litrus :lol: reziume tokia kad 6 cilindru variklis ekonomiskesnis :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano jau prasukes 300mh ir lygtais kuro pradejo maziau valgyt o gal pripratau :eusa-think: o ko pirkai kaip na ura reikejo pas mane(panevezietis irgi) atlekti butum isbandes neskubant parodes niuansus Kabinant 4korpusu pluga gali pradeti mastyti apie rimta svori ant priekio iskart ant kuro pajusi

Ne na ura pirkau...kaimynai turi ir nesiskundžia ir šiaip sprendimą priimėm po didesnių apmastymų.

Kokį svorį pats pasikabinęs :icon-question: Manau ir man reikės kažkokius darytis nes originalūs svoriai virš 1000 eurų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano jau prasukes 300mh ir lygtais kuro pradejo maziau valgyt o gal pripratau :eusa-think: o ko pirkai kaip na ura reikejo pas mane(panevezietis irgi) atlekti butum isbandes neskubant parodes niuansus Kabinant 4korpusu pluga gali pradeti mastyti apie rimta svori ant priekio iskart ant kuro pajusi

Ne na ura pirkau...kaimynai turi ir nesiskundžia ir šiaip sprendimą priimėm po didesnių apmastymų.

Kokį svorį pats pasikabinęs :icon-question: Manau ir man reikės kažkokius darytis nes originalūs svoriai virš 1000 eurų...

as emiau prieki su hidrauliu tai uzsidedu autokaro sakes svorio tai nemazai yra is karto kitas arimas Kiek pamenu kitoki traktoriu lyg buvai nuziurejas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano jau prasukes 300mh ir lygtais kuro pradejo maziau valgyt o gal pripratau :eusa-think: o ko pirkai kaip na ura reikejo pas mane(panevezietis irgi) atlekti butum isbandes neskubant parodes niuansus Kabinant 4korpusu pluga gali pradeti mastyti apie rimta svori ant priekio iskart ant kuro pajusi

Ne na ura pirkau...kaimynai turi ir nesiskundžia ir šiaip sprendimą priimėm po didesnių apmastymų.

Kokį svorį pats pasikabinęs :icon-question: Manau ir man reikės kažkokius darytis nes originalūs svoriai virš 1000 eurų...

as emiau prieki su hidrauliu tai uzsidedu autokaro sakes svorio tai nemazai yra is karto kitas arimas Kiek pamenu kitoki traktoriu lyg buvai nuziurejas

Tavo traktorius gal rudenį Rovaltroje Panevėžyje stovėjo :icon-question: Raudonas su hidrauliu priekyje...o pats berods bulvėmis užsiimi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne uzpraita ziema jis rovaltroi stovejo bet raudonas ir bulves auginu ir serbentus ir grudus

Ne taip surašiau...aš ir turėjau galvoje ne šį o užpraitą rudenį-žiemą.Galbūt tu vienintelis ir užsisakęs buvai su hidrauliu priekyje...jei neklystu tu gyveni Panevėžio centre o ūkininkauji berods prie Krekenavos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave a-92? mes tokia norejom pirkt, tai kai pamaciau parodoj, tai aciu dievui kad nepirkom :lol: labai kabina maza, kazkokie archajiski pedalai, ir isvis juokingas traktoriukas pasirode :lol:

Taip A-92.Jau prieš perkant mačiau kad maža kabina bet šiaip vietos užtenka.Ko nepastebėjau prieš užsisakydamas tai kad pakankamai kratus.Pedalai kaip pedalai,visas valdymas normalus.

Ką dabar pastebėjom tai toks įspūdis kad kuro nemažai valgo...servisiniai sakė kad valgys daugiau už belorusą...visgi 100Ag.Dabar ariam ir kai išdeginsim daugiau kuro bus matyti kokia išeiga 1ha.

kaimynas turi du trakoriukus NH, vienas tl100 100ag (4cilindru) jo svoris kazkas 4200kg, o kitas tai t6030 120ag (6cilindru) ir svoris kazkas 6000kg, tai bande nuvaziuot ta pati atstuma su abejais traktoriais ir sudegino kuro pirmasis 50litru antrasis 38litrus :lol: reziume tokia kad 6 cilindru variklis ekonomiskesnis :eusa-think:

Rajunai o ne traktoriai maniskis JD 6630 1ha suart paeme 16litru saliarkos, panasiai kaip belarusas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma- ne į temą :icon-exclaim:

Antra- atsijunkite kondicionierių, oro stabdžių sistemą, priverstinį transmisijos tepima, įsidėkite tokį patį, nepasukamą vairą kaip MTZ ir turėsite beveik tolygų ekonomiškumu Mtz traktorių. Plius jis apkrautas turi būti atitinkamai, teisingai parinktos variklio apsukos o ne su 120ag valkioti 3x35 2200aps/min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

belarusai tikrai yra ekonomiski mažiau kuro naudoja tuoj jau įsitikinta :) ir vairas pas naujuosius lengvai sukiojas ir dėžės tepimas su siurbliuku o šiuo metu kondicionieriaus nereikia ir taip šalta tik va visi norim kad darbo vieta būtų patogi ir būtų smagiau dirbt dėl to negaila vieno kito litro dyzelio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nelabai suprantama, del to kompresoriaus rusas sugalvojo kad galima ji atjunkti o cia vakaru gamintojai kazkaip to nesumasto :( ???

O del snaudu kuo daugiau TIER (euro 3-4) tuo dyzelio sanaudos vienam kilovatui (darbui) auga

Bet reziume kai per darbo sezona nereikia kelis kart remontuoti traktoriaus jis atidirba daug valandu, laiku padaro visus ukio darbus, tai jo kokybė atperka su kaupu ta neekonomiskumą, o tas komfortas kaip kam. . . Man mazai po kiema pasivazinet tai kazkaip su tvarkingu t-150 net smagiau nei su tuo nauju vakarieciu:) (kazkokia nostalgija)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pradeda nebepatikt 6330 sanaudos, perniai belarusas atitampe paprasta 4korp kverneland pluga, siemet jd 6330 tampo ta pati, vienam lauke 19.5ltr ha gavosi, kitam 23.5 :o gal kiek per aukstas apsukas laikau ~2000 bet "greitesniu begiu" nevisur traukia, labai kalnuota ir molio vietom. (nevisur) Dabar sekanti lauka bandysiu 1800-1900, jei sanaudos nesikeis saves nebekaltinsiu, beto be kondiciuoneriaus dirbu. Esme ta kad bakas yra 185ltr, ir per diena jo neuztenka!!!!!!! Vakar nuo 10.30val iki ~19val isdeginau visa, teko vaziuot namo dasipilt kad dabaigt lauka art :eusa-doh:

EDIT: dar VILIUOSI, kad prasidirbs, dabar 190val

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pradeda nebepatikt 6330 sanaudos, perniai belarusas atitampe paprasta 4korp kverneland pluga, siemet jd 6330 tampo ta pati, vienam lauke 19.5ltr ha gavosi, kitam 23.5 :o gal kiek per aukstas apsukas laikau ~2000 bet "greitesniu begiu" nevisur traukia, labai kalnuota ir molio vietom. (nevisur) Dabar sekanti lauka bandysiu 1800-1900, jei sanaudos nesikeis saves nebekaltinsiu, beto be kondiciuoneriaus dirbu. Esme ta kad bakas yra 185ltr, ir per diena jo neuztenka!!!!!!! Vakar nuo 10.30val iki ~19val isdeginau visa, teko vaziuot namo dasipilt kad dabaigt lauka art :eusa-doh:

EDIT: dar VILIUOSI, kad prasidirbs, dabar 190val

man atrodo ant galo pasitvirtins ta tiesa, jog JD kura megsta... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau pradeda nebepatikt 6330 sanaudos, perniai belarusas atitampe paprasta 4korp kverneland pluga, siemet jd 6330 tampo ta pati, vienam lauke 19.5ltr ha gavosi, kitam 23.5 :o gal kiek per aukstas apsukas laikau ~2000 bet "greitesniu begiu" nevisur traukia, labai kalnuota ir molio vietom. (nevisur) Dabar sekanti lauka bandysiu 1800-1900, jei sanaudos nesikeis saves nebekaltinsiu, beto be kondiciuoneriaus dirbu. Esme ta kad bakas yra 185ltr, ir per diena jo neuztenka!!!!!!! Vakar nuo 10.30val iki ~19val isdeginau visa, teko vaziuot namo dasipilt kad dabaigt lauka art :eusa-doh:

EDIT: dar VILIUOSI, kad prasidirbs, dabar 190val

apsukas 1800 optimaliausios, beje jei jd premiumas reiktu 5 korpusu kabiti jau...Jei bako dienai neuztenka gal reikia diena trumpint :eusa-shifty:

P. S. man t-150 gaudavosi 22-23ltr/ha. daviau "tetiukui" 7ha suarti po kiek laiko grizes sako pilk kuro bakas tuscias "300 ltr" baba ir laukelis nepabaigtas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...