Jump to content

vistos


arturka

Recommended Posts

  • Atsakymai 143
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 3 mėnesių...

TURIU PROBLEMA:

Mano višta pabalusi, sulysusi. Viduriavo, bet dabar mažiau, nes gavo dozę angliaus. Šeip po plunksnas laksto tokie rusvi vabalukai (blusos), kai kuriose vietose plunksnos pūkai susivėlę, kadangi uodega apkramtyta manau gali būti jog ir tie plunsnagaruziai pasiveisę. ar erkės... (Pabandžiau purkšti pelyno nuoviru radau kompe). Siandie pastebėjau jog ir snarglius teka, lyg kraujo naktį tekėta. Ir dar tas kairys sparnas velkas pažeme... Ir dabar karkti, kaip kosėti pradėjo...

Beje, amžius - nėra konkretus, - kai prikom (rudaminos turguj) sakė, kad dvi sav ir dės. Jau jos mėnuo pas mus... Visgi aš dar žalia... gal bus jau jom kokie pusė metų...

Ir kankinti gaila, nors bastosi po biskį lauke, ir dar kol kas galabint nesinori....

Beja, patarė man - kaime senovėj - višta muilu ukišku išprausdavo - atesit visas biesas tada miršta... Ka manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TURIU PROBLEMA:

Mano višta pabalusi, sulysusi. Viduriavo, bet dabar mažiau, nes gavo dozę angliaus. Šeip po plunksnas laksto tokie rusvi vabalukai (blusos), kai kuriose vietose plunksnos pūkai susivėlę, kadangi uodega apkramtyta manau gali būti jog ir tie plunsnagaruziai pasiveisę. ar erkės... (Pabandžiau purkšti pelyno nuoviru radau kompe). Siandie pastebėjau jog ir snarglius teka, lyg kraujo naktį tekėta. Ir dar tas kairys sparnas velkas pažeme... Ir dabar karkti, kaip kosėti pradėjo...

Beje, amžius - nėra konkretus, - kai prikom (rudaminos turguj) sakė, kad dvi sav ir dės. Jau jos mėnuo pas mus... Visgi aš dar žalia... gal bus jau jom kokie pusė metų...

Ir kankinti gaila, nors bastosi po biskį lauke, ir dar kol kas galabint nesinori....

Beja, patarė man - kaime senovėj - višta muilu ukišku išprausdavo - atesit visas biesas tada miršta... Ka manot?

Pjaučiau ir vištos nebekankinčiau, Be to jums gi ir kitus augintinius užkrės. Jeigu tie plunksnagraužiai persimes ant gyvulių (karvių, ožkų, avių), ims graužti jų kailius, tada daugiau bėdos turėsite. Dar ją galima ištepti Neostomosanu ir išmėžus patalpą, kur ją laikote, tuo pačiu vaistu dar ir patalpą išpurkšti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

laba diena,

Noreciau auginti vistas, ir mesytei ir kiausiniam, taip gyvenimas susikloste, kad atsikraustem gyventi i kaima, emes turim, tvarta turim (tik beda, kad jis neapsildytas) vyras dirba, o man niekaip nesiseka rasti darbo, tad vis svarstau, kad reik pradeti uki kazka nuveikti, Ignalinos rajonas "pamises" del svieziu, naminiu kiausiniu. galvoju, kad gal reik pradziai pradeti versla nuo vistu ir kiausiniu :D

Gal yra tokiu moniu kurie pradejo nuo 0 ir gali su manim pasidalinti savo sukaupta informacija, duotu protingu patarimu?

Buciau labai dekinga ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, sveikinu isikurus kaime. Kiek domejausi supaprastinta tvarka prekybai kiausiniams laikantiems iki 50 dedekliu vistu. Pigiausias variantas pradziai gauti pigiausiu vistu tai yra nusipirkti is paukstyno kai buna po 3-4lt jos parduodamos. Paciam vista is visciuko uzsiauginti yra ilgas laiko tarpas ir dideles islaidos. Todel manau geriausia pradziai pirkti is paukstyno ir salia tada lygiagreciai augintis kaimisku visciuku. Taip iskart turesit kiausiniu - t.y. sugrizines pinigai uz pasarus ir tuo paciu uzsiauginsit savu vistu. O paukstynines po 6men nurasysite visiskai kai prades deti jusu kaimiskos jaunykles. Na va savo mintis issakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki vistu augintojai, turiu pora klausimu, jei kvaili atleiskit :eusa-whistle: . Nusipirkom gi 11 visteliu is paukstyno atididrbusiu, laikas aisku ne pats geriausias, bet tiek to... Zodziu jau 5 paras laikom, ale anei kiausinio, gali cia taip but del salygu pasikeitimo? Gyvena tvartuke, sviesa jungiam vakarais, seriam viskuo kas lieka + turim siek tiek broilerinio pasaro, maisom zodziu. I lauka pacios tiesa neina dar, nebent isnesam, kai gaunasi. O gal visai lievas nupirkom? Gal turit minciu. Bais jau noris savo kiausini pirma pasikept :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...