Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

Sveikučiai.Esu ūkio perėmėja.Ūkio perleidėja dar turėjo savo vardu kuro (jis dar buvo nepaimtas).Sakė (VMI),perkels man.Dabar sako,kad negali.Reikia prašyti,kad sujungtų deklaracijas.Gal kam teko susidurti su tokia situacija? :eusa-doh: Pasidalinkit patirtim.Dėkui.

Kolegos,ar taip "tik man ir japonams"? :lol::lol::lol:

Suprantu...pavasaris...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

balandzio 12 d.buvau nma,tvarkiau popierius ir pasake kad vietoj 15mln. dabar skirta 50mln.,tai gaunasi apie 362 pilni projektai,rimtai kalbu nes ir mane tas liecia,kalbejau su patikimais zmonemis,jei netikit patys pasiklausinekit,tai nuotaika truputi pasitaise :eusa-violin:

Apie ta 51mln jau man sake pries dvi savaites nma, bet realei minisztras nepasirases ir dar jie kaip ir neskirti, sei dienai yra paraisku 220 vnt. uz 23mln, ir dar ruose projektu kokius 200 maziausei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskabinu savo verslo plana, tikiuosi gal ka nors tai paskatins patiem daryti....je kas savarankiskai raso, galbut turetumem kuo pasidalinti ir pinigeliu sutaupitumem.

jei kamm bus idomu, galesiu ir balansa iskabint bei atnaujinta verslo plana, nes dar tik pradzia

http://perlhosting.net/download7/5c4de2159.html

taip pat apie buhalterine apskaita smulkiai aprasyta

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... ry=&p_tr2=

cia pateikiami ir priedai balansui bei skolos rodikliui

Neatsiverčia nuorodos , gal galėtumės pakartoti ar į emeilą ([email protected]) įmesti, rašau projektą ir verslo planą pati būtų įdomu pažiūrėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Ne dėlto,kad taip sunku yra,mes nesiryžtame.Bet dėlto,kad nesiryžtame ir yra taip sunku..."

Sveikinu visus,kurie patys rašo(-ė). :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: Gaila,bet negalėjau atidaryti Tavo ,Marija2, popieriukų.Gal kas atidarė? Kaip?

Tiesa,apie finansus.Aš su giminaičiu surašiau dovanojimo sutartį paramos gavimo atveju.Pateikiau jo banko išrašą,kad jis tikrai juos (pinigus) turi. Sakė,tinka ir taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...