Jump to content

PPA, -pieno kokybė, kainos ir kiti niuansai


Kowboy

Recommended Posts

kaip kowboy reikalai su PPA, gal i pavasari padidejo pieno pardavimas?

realaus padidėjimo, kol kas nėra, nes labai sumažėjo pirkimas, kai vasario viduryje pradėjome butelius pardavinėti... tada pardavimas krito per puse... ir kol kas neatsistatė iki praėjusių mėnesių lygio....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia kaina pas jus dabar gaunasi pieno ir butelio. Kaune dabar litro kaina su buteliu 2.20 lt, bet yra dar ir po 2.00 lt

pieną parduodame po 2Lt, butelius siūlome atsinešti savus, o kam nepatogu ir ne per brangu, perka butelius iš šalia esančio butelių pardavimo automato po 0,4Lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nepaslaptis, kiek butelio savikaina? Gal apsimoketu paleist buteli maziau savikainos, kad padidinti apyvarta?

butelio su kamšteli kaina perkant tiesiai iš gamintojo (terekas) yra 38 cnt. plius už pernai metais išdovanotus butelius turėjome sumokėti ekologinį mokesti 6000 Lt tai yra 2000 lt už paleisto į apyvartą plastiko toną, arba 2 centai už butelį... Tad parduodami po 40 centų už butelį, nieko neuždirbame, bet turime tik transporto (per mėnesi apie dvi fūras buteliu tekdavo išvežioti po parduotuves, kie vieną butelį užsukti kamšteliu ir panašiai) ir kitus rūpesčius... Mąsčiau ir aš pardavinėti butelius po 30 arba 20 centų, ir taip švelninti situaciją pirkėjams, bet norime skatinti pirkėjus naudoti savo turimą tarą, o kam nebrangu tas ir perka, ir nesuka galvos... juk pirkdami perdirbėjų sufasuotą pieną, už pakuotes sumoka nemažiau... tad manau yra geriau pieną pardavinėti po 2 Lt ir butelius atskirai, nes kam aktualu, tas pasistengs sutaupyti, o kam svarbu patogumas, gauna galimybę įsigyti butelį vietoje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kowboy reikalai su PPA, gal i pavasari padidejo pieno pardavimas?

realaus padidėjimo, kol kas nėra, nes labai sumažėjo pirkimas, kai vasario viduryje pradėjome butelius pardavinėti... tada pardavimas krito per puse... ir kol kas neatsistatė iki praėjusių mėnesių lygio....

Jei nepaslaptis tai kiek dabar vienas aparatas per diena litru pieno parduoda?

nu jo,seip tai 2lt + 0.4lt buteliukas= 2.4lt pieno butelis tai jau brangokai gaunasi.

Nepagalvoji apie tai kad gal geriau pirkt tarkim pigesnius butelius paleist uz dyka ir susigrazint prarastus pirkejus?

Nedaugiau naudos butu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kowboy reikalai su PPA, gal i pavasari padidejo pieno pardavimas?

realaus padidėjimo, kol kas nėra, nes labai sumažėjo pirkimas, kai vasario viduryje pradėjome butelius pardavinėti... tada pardavimas krito per puse... ir kol kas neatsistatė iki praėjusių mėnesių lygio....

Jei nepaslaptis tai kiek dabar vienas aparatas per diena litru pieno parduoda?

nu jo,seip tai 2lt + 0.4lt buteliukas= 2.4lt pieno butelis tai jau brangokai gaunasi.

Nepagalvoji apie tai kad gal geriau pirkt tarkim pigesnius butelius paleist uz dyka ir susigrazint prarastus pirkejus?

Nedaugiau naudos butu?

jau minėjau, kad buteliu pardavimas(dalijimas) yra gana komplikuotas reikalas, tad busiu nepopuliarus ir agituosiu pirkėjus naudoti atsineštą tarą(ieškome galimybės nemokamai išdalinti keletą šimtų stiklinių užsukamų butelių daugkartiniam jų naudojimui) ir tokių būdu pirktis patį geriausią pieną po du litus, o be to net ir 2,40Lt/l yra pigiau negu parduotuvėje siūlomas standartinis pieno litras. (nekalbu apie pieną, kuris kainuoja vos litą ir yra 0,05 ir panašaus riebumo bei neaišku ar turintis bent kiek baltymų)... o pardavimas kad ir nestaigiai, bet jau kylą...

p.s. pigesni litriniai buteliai yra vos kelias centais pigesni nei kad mes naudojame, bet jais aplamai sunkiau naudotis, tai yra jie labai minkšti ir nes sunku paimti pilną butelį kol jis neužsuktas, beto kalkiukas yra siauras ir reikia labai tiksliai pastatyti butelį, kad vamzdelis pataikytu nusileisit ir neprapiltu pieno pro šalį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebandei pasidomet buteliukais kuriais prekiauja PLASTIKSE o ne TEREKAS? Man atrodo kad ten toki patys buteliukai kaip Tereke tik pigesni.

Tokiais buteliais prekiauja TIK terekas, yra visokių gamintojų, ir pas mus kaimynystėje plasteksas ir panašūs, bet buteliai skirtingi, tinka prasčiau, o kaina nekažinka mažesnė(apie 3-5 centus pigiau)

Bet čia ne esmė... ne visi buteliai tinka ir butelių automatuose pardavinėti, ir aplamai, nenoriu, kad jų daug parduotume...

Pieno pardavimai ir dabar po truputi kyla, ir tai puiku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[

jau minėjau, kad buteliu pardavimas(dalijimas) yra gana komplikuotas reikalas, tad busiu nepopuliarus ir agituosiu pirkėjus naudoti atsineštą tarą(ieškome galimybės nemokamai išdalinti keletą šimtų stiklinių užsukamų butelių daugkartiniam jų naudojimui)

...

atsinesti tara patogu tik pencininkams, arba nusiusti vaika. Dazniausiai is darbu griztantis pirkejas neturi galimybes su savimi tureti taros. Dauguma pirkeju kurie vairuoja automobili, galetu naudotis daugkartine stikline tara, bet ja nesaugu veziotis, ji gali suduzti. Manau butu praktiska daugkartinio naudojimo plastikine tara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Bus tuoj monopolis :lol:

kadaise aš kolegas, kurie planavo ir dirbo su PPA agitavai apsijungti ir taip stiprinti pozicijas, ir išvengti skaudžios konkurencijos, deja, manęs niekas nesuprato... kaikas sakė, kad kiekvienas atskirai eidamas derėti dėl prekybinio ploto su maximom ir kitais tinklais mes pasieksim daugiau, nei kad tai darytume pasamdė vieną darbuotoją, kuris koordinuotu mūsų veiksmus ir derėtusi dėl sąlygų ir panašius rūpesčius spręstu... Pats net žmogų tokiems darbams buvau suradęs, bet vienam man nepavyko jo išlaikyti.... o va eidami su kiekvienas atskirai su savo dviem ar trim PPA į tapatį prekybos tinkla, nuomos kainas sukėlėme nuo 200 - 400 Lt už mėnesį, iki 1000-1200Lt už mėnesį ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu žodžiu ušdurti likote. Va jums ir turgeliai. Atrodo ir turgelių ukininkų jau bankrutuoja, nes visko ūkininkas neaprėpsi. Vienintelis geras dalykas būtų koperatinė P.P. gamykla be visų Trumpų ir panašių į jį. Spjaukite į viską ir reikia jungtis ir forsuoti jos statybą skubei , nes ir čia jaučiamas sustingimas , kažkas jau pagalius į ratus kiša, kad nutilo tos temos eskalavimas. Vakaruose ūkininkai nuėjo daugiausia tuo keliu ir atrodo kad neblogai gyvena ir naujo dviračio neišradinėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu žodžiu ušdurti likote. Va jums ir turgeliai. Atrodo ir turgelių ukininkų jau bankrutuoja, nes visko ūkininkas neaprėpsi. Vienintelis geras dalykas būtų koperatinė P.P. gamykla be visų Trumpų ir panašių į jį. Spjaukite į viską ir reikia jungtis ir forsuoti jos statybą skubei , nes ir čia jaučiamas sustingimas , kažkas jau pagalius į ratus kiša, kad nutilo tos temos eskalavimas. Vakaruose ūkininkai nuėjo daugiausia tuo keliu ir atrodo kad neblogai gyvena ir naujo dviračio neišradinėja.

Kad pas mus visi bijo tos kooperacijos, manau kiekvienas pagal save sprendžia... O kooperatinė pieninė, tikrai pagelbėtu visiems pieno gamintojams, svarbu nesuvėluotume... Asmeniškai labai laukiu judesio tos pieninės idėjos realizavime, bet saviškių PPA neatsisakysiu, greičiausia jau truputį dar prasiplėsiu, bet juk didžiąją dalį pieno ir toliau parduosiu kooperatyvui Pienas LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus tuoj monopolis :lol:

kadaise aš kolegas, kurie planavo ir dirbo su PPA agitavai apsijungti ir taip stiprinti pozicijas, ir išvengti skaudžios konkurencijos, deja, manęs niekas nesuprato... kaikas sakė, kad kiekvienas atskirai eidamas derėti dėl prekybinio ploto su maximom ir kitais tinklais mes pasieksim daugiau, nei kad tai darytume pasamdė vieną darbuotoją, kuris koordinuotu mūsų veiksmus ir derėtusi dėl sąlygų ir panašius rūpesčius spręstu... Pats net žmogų tokiems darbams buvau suradęs, bet vienam man nepavyko jo išlaikyti.... o va eidami su kiekvienas atskirai su savo dviem ar trim PPA į tapatį prekybos tinkla, nuomos kainas sukėlėme nuo 200 - 400 Lt už mėnesį, iki 1000-1200Lt už mėnesį ir t.t

Yra labai senas posakis "vienas lauke ne karys", taciau didzioji dalis zmoniu dar iki siol to nesuprato ir daugelis manau nesupras,ypac kaimo zmones.Kurie iki siol yra isitikine kad visur ir visi juos bando apgauti. O kas bande po viena eiti su savo keliais PPA puikus pavyzdys yra Kaunas.Netoli nuejo.Visi galvojo jau dabar nusipirksim po viena,du PPA ir jau busim verslininkai.Kaip matome siai dienai tu "verslininku" jau beveik ne vieno nebeliko. Taciau pries nutraukiant veikla vistiek ne vienas nebande tarpusavyje tartis kad galbut kooperuotis-vienytis kad islikti. Tiesiog tyliai susirinko savo aparatus ir nuleide galvas gryzo i savo kaimus. Stai koks siai dienai yra mastymas,o su tokiu mastymu toli nenueis niekas...

Idomu istikro butu suzinoti kur visi padejo savo aparatus kuriem biznis nepavyko,gal dabar pardavineja uz labai labai pigiai,gal koki nupirkt butu galima :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus tuoj monopolis :lol:

kadaise aš kolegas, kurie planavo ir dirbo su PPA agitavai apsijungti ir taip stiprinti pozicijas, ir išvengti skaudžios konkurencijos, deja, manęs niekas nesuprato... kaikas sakė, kad kiekvienas atskirai eidamas derėti dėl prekybinio ploto su maximom ir kitais tinklais mes pasieksim daugiau, nei kad tai darytume pasamdė vieną darbuotoją, kuris koordinuotu mūsų veiksmus ir derėtusi dėl sąlygų ir panašius rūpesčius spręstu... Pats net žmogų tokiems darbams buvau suradęs, bet vienam man nepavyko jo išlaikyti.... o va eidami su kiekvienas atskirai su savo dviem ar trim PPA į tapatį prekybos tinkla, nuomos kainas sukėlėme nuo 200 - 400 Lt už mėnesį, iki 1000-1200Lt už mėnesį ir t.t

Yra labai senas posakis "vienas lauke ne karys", taciau didzioji dalis zmoniu dar iki siol to nesuprato ir daugelis manau nesupras,ypac kaimo zmones.Kurie iki siol yra isitikine kad visur ir visi juos bando apgauti. O kas bande po viena eiti su savo keliais PPA puikus pavyzdys yra Kaunas.Netoli nuejo.Visi galvojo jau dabar nusipirksim po viena,du PPA ir jau busim verslininkai.Kaip matome siai dienai tu "verslininku" jau beveik ne vieno nebeliko. Taciau pries nutraukiant veikla vistiek ne vienas nebande tarpusavyje tartis kad galbut kooperuotis-vienytis kad islikti. Tiesiog tyliai susirinko savo aparatus ir nuleide galvas gryzo i savo kaimus. Stai koks siai dienai yra mastymas,o su tokiu mastymu toli nenueis niekas...

Idomu istikro butu suzinoti kur visi padejo savo aparatus kuriem biznis nepavyko,gal dabar pardavineja uz labai labai pigiai,gal koki nupirkt butu galima :D

Aš vis dar atviras kooperacijai, nors jau entuziazmas pablėso... :lol: bet jau audžiu mintį... Aišku, labai sunku nuleidus galvą ateiti, pas tą, kuris nuo pat pradžių siūlė eiti koja kojon, ir tik tada, kai jau esi visai palūžęs... juk ir kooperacijai reikia enėrgijos, idėjų ir entuziazmo... O vienam ūkininkui, kuris jau susirinko savo PPA ir ieško pirkėjo jiems tai pasiūliau išsinuomoti juos iš jo, su galimybe nusipirkti... :eusa-think: tai va žiūrėsim, kas čia gausis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal zinai uz kiek zada nuomuoti?

ir jei kazkas domisi ydomu kuriam mieste vel zada statyti?

ne, kainos už kiek nuomotu, neklausiau... esmė yra ar aplamai nuomos, ir ar aš susiderėsiu palankias sąlygas ploto nuomai...

o kas planavo pirkti, tai nesidomėjau iš kokio miesto ir kur planuotu statyti.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal zinai uz kiek zada nuomuoti?

ir jei kazkas domisi ydomu kuriam mieste vel zada statyti?

ne, kainos už kiek nuomotu, neklausiau... esmė yra ar aplamai nuomos, ir ar aš susiderėsiu palankias sąlygas ploto nuomai...

o kas planavo pirkti, tai nesidomėjau iš kokio miesto ir kur planuotu statyti.....

Ne apie pirkima klausiau,o apie nuoma... tai va ir klausiau kokiam mieste derini nuoma?

Jei Panevezyje tai ar tau apsimoka sau konkurencija sudaryt klausimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal zinai uz kiek zada nuomuoti?

ir jei kazkas domisi ydomu kuriam mieste vel zada statyti?

ne, kainos už kiek nuomotu, neklausiau... esmė yra ar aplamai nuomos, ir ar aš susiderėsiu palankias sąlygas ploto nuomai...

o kas planavo pirkti, tai nesidomėjau iš kokio miesto ir kur planuotu statyti.....

Ne apie pirkima klausiau,o apie nuoma... tai va ir klausiau kokiam mieste derini nuoma?

Jei Panevezyje tai ar tau apsimoka sau konkurencija sudaryt klausimas?

na geriau jau aš konkuruosiu su savimi arba kaip sakoma būsiu monopolis, nei leisiu, kažkam kitam pamėginti įeiti... tiesa kolkas rinka nėra persotinta, ir potencialūs pirkėjai tikrai net nežino apie tokius automatus ir galimybę nusipirkti natūralaus pieno... na taip manau aš, bet gal ir klystu, tad verčiau jau išsinuomosiu automatus, nei pirksiu naujus... tiesa jau šią savaitę planuoju paleisit dar vieną automatą, ir jau kito prekybos tinklo parduotuvėje.... :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu tau ten Panevezi visai neblogai sekasi su tais PPA :) Vakar isgirdau kad Kaune dar vienas PPA dingo. Jei neklystu tai ukininku is Jonavos.

Dingo tik todėl, kad persikėlė į kitą vietą... o sekasi panašiai ir tam ūkininkui iš Jonavos, ir man... nes pardavimai mažai skiriasi...

tik matysim, kaip bus šia vasarą, nes žadu mažumėlę dar prasiplėsti, nes panašu, kad arba tu, arba tave kas nors suvalgys....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu tau ten Panevezi visai neblogai sekasi su tais PPA :) Vakar isgirdau kad Kaune dar vienas PPA dingo. Jei neklystu tai ukininku is Jonavos.

Dingo tik todėl, kad persikėlė į kitą vietą... o sekasi panašiai ir tam ūkininkui iš Jonavos, ir man... nes pardavimai mažai skiriasi...

tik matysim, kaip bus šia vasarą, nes žadu mažumėlę dar prasiplėsti, nes panašu, kad arba tu, arba tave kas nors suvalgys....

O tai ka ir Panevezi ruosiasi konkurentu atsirast ar cia tu tik seip speji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...