Jump to content

Polonez


Recommended Posts

kaimynas idea 4m turi, nauja pirko, tai paklausius kiek gedimu buvo per vienus metus i ta puse net atsisukt nesinori. o carier drill tai man ir patiko visai tik kad pinigeliu nemazai :eusa-doh:

Aš taip pat turiu idea bet man gedimu nebuvo per 3 metus, Kuriame čia rajone tas tavo kaimynas randasi, gal gali man jo telefona atsiust i PM, reiktu pasidomet kas pagrinde jam nelaiko, gal ir man ddetales užsisakinet reik pradet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas idea 4m turi, nauja pirko, tai paklausius kiek gedimu buvo per vienus metus i ta puse net atsisukt nesinori. o carier drill tai man ir patiko visai tik kad pinigeliu nemazai :eusa-doh:

Aš taip pat turiu idea bet man gedimu nebuvo per 3 metus, Kuriame čia rajone tas tavo kaimynas randasi, gal gali man jo telefona atsiust i PM, reiktu pasidomet kas pagrinde jam nelaiko, gal ir man ddetales užsisakinet reik pradet.

o pas tave 3 ar 4m? 3 metru laiko o 4 nebe nes remas toks pat abiem, nepila pilnos nei grudu nei trasu, luzta prikabinimas pries pat idirbima. dar daug vargo turi su tais ratais is galo, pagauna akmeni tarpan istraukia ventilius o kad sutvarkyt puse dienos darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas idea 4m turi, nauja pirko, tai paklausius kiek gedimu buvo per vienus metus i ta puse net atsisukt nesinori. o carier drill tai man ir patiko visai tik kad pinigeliu nemazai :eusa-doh:

Aš taip pat turiu idea bet man gedimu nebuvo per 3 metus, Kuriame čia rajone tas tavo kaimynas randasi, gal gali man jo telefona atsiust i PM, reiktu pasidomet kas pagrinde jam nelaiko, gal ir man ddetales užsisakinet reik pradet.

o pas tave 3 ar 4m? 3 metru laiko o 4 nebe nes remas toks pat abiem, nepila pilnos nei grudu nei trasu, luzta prikabinimas pries pat idirbima. dar daug vargo turi su tais ratais is galo, pagauna akmeni tarpan istraukia ventilius o kad sutvarkyt puse dienos darbo.

Na padangos visu sejamuju beda. Pas mane 3 metru pakabinama be jokiu ten dirbimu, gale yra gumuotas volas paprasta ir tvirta sejamoji, jokiu padangu, tokios sejamosios tik 4 metru svoris tik kažkur 200 kg skiriasi ir jeigu ten remas toks kaip pas mane tai neisivaizduoju kas ten gali trukt ar nelaikyt, bet tikriausiai pas ji kitoks modelis, vat todel ir prašau jo telefono, kad galečiau pats viska išsiaiškinti, nes čia kažka ne taip pasakoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-shhh:

pas ji idea 4xl, tikrai visai kitokia nei tavo, ten noreta kazka panasaus i vederi padaryt bet aisku nesigavo :D . specagros psl paziurek jei turi noro :) tai tu su savo jokiu bedu neturi? kiek seji?

Nereik man specagros puslapi žiuret nes aš žinau tuos modelius neblogai, kai jieškojau sau sejamosios tai specagroi net nežinojo kad tokios išvis yra gaminamos, parodžiau nete tai parveže, bet ne apie tai kalba, ka pasakyt norejau

jeigu turi pinigeliu tai perki firmini daikta ir nesuki sau galvos, jeigu tam firminiam daiktui akmuo nuraus ventili ar pradursi tai visvien busi ramus kaip belgas, nes padariai viska ka galejai, jeigu neturi pinigu perki poloneza ar kokia ideja ir jeigu sugenda galvoji galejau kokia firmine paimti tai gal nebutu sugedus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-shhh:
pas ji idea 4xl' date=' tikrai visai kitokia nei tavo, ten noreta kazka panasaus i vederi padaryt bet aisku nesigavo :D . specagros psl paziurek jei turi noro :) tai tu su savo jokiu bedu neturi? kiek seji?[/quote']

Nereik man specagros puslapi žiuret nes aš žinau tuos modelius neblogai, kai jieškojau sau sejamosios tai specagroi net nežinojo kad tokios išvis yra gaminamos, parodžiau nete tai parveže, bet ne apie tai kalba, ka pasakyt norejau

jeigu turi pinigeliu tai perki firmini daikta ir nesuki sau galvos, jeigu tam firminiam daiktui akmuo nuraus ventili ar pradursi tai visvien busi ramus kaip belgas, nes padariai viska ka galejai, jeigu neturi pinigu perki poloneza ar kokia ideja ir jeigu sugenda galvoji galejau kokia firmine paimti tai gal nebutu sugedus

tas tai tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sėjamajai iš galo yra privolavimo ratukai, ar reikia atskirai po sėjimo voluot?

Na jei zeme pakankamai gerai isidirbus, nera grumstu, manau kad nereiketu.o Polonez prikabinus prie mtz viskas butu neblogai,bet reik kad aukstai iskeltu hidraulis, kitaip negali pavaziuot vos pakele diskus nuo zemes, ir gali lengvai sulankstyti..ir svoris nemazas jos.tuscia 1200kg. +700kg bunkeris.bent jau maniskes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sėjamajai iš galo yra privolavimo ratukai, ar reikia atskirai po sėjimo voluot?

Na jei zeme pakankamai gerai isidirbus, nera grumstu, manau kad nereiketu.o Polonez prikabinus prie mtz viskas butu neblogai,bet reik kad aukstai iskeltu hidraulis, kitaip negali pavaziuot vos pakele diskus nuo zemes, ir gali lengvai sulankstyti..ir svoris nemazas jos.tuscia 1200kg. +700kg bunkeris.bent jau maniskes.

tai pilnos galima nepilt. Pas mane vidutinio lengvumo zeme. Power, gal su ja daugiau teko dirbt. Ar pas tave laiko diskeliai, seklavamzdziai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sėjamajai iš galo yra privolavimo ratukai, ar reikia atskirai po sėjimo voluot?

Na jei zeme pakankamai gerai isidirbus, nera grumstu, manau kad nereiketu.o Polonez prikabinus prie mtz viskas butu neblogai,bet reik kad aukstai iskeltu hidraulis, kitaip negali pavaziuot vos pakele diskus nuo zemes, ir gali lengvai sulankstyti..ir svoris nemazas jos.tuscia 1200kg. +700kg bunkeris.bent jau maniskes.

tai pilnos galima nepilt. Pas mane vidutinio lengvumo zeme. Power, gal su ja daugiau teko dirbt. Ar pas tave laiko diskeliai, seklavamzdziai ?

Na su diskais kol kas problemu nebuvo, o seklavamzdziai tai turi minusu. Kadangi jie yra teleskopiniai tai per pirmus 10- 20ha daugiausia lusta ir kartu susprogdina apatines bei virsutines seklavamzdzio tvirtinimo gumas.Beda ta, kad kol nauji turi liejimo broka ir kai kopijuoja zemes nelygumus staiga usikerta ir taip susilauzo patys save.Negaliu sakyti kad taip visoims yra polonez.Na bet mano kol pasejo pirmus 20ha tai suluzo seklavamzdziai 5+ 7 gumos.. nuostolis mazdaug 150lt.bet dabar jau netoli 100 paseta tai tik pora reik pakeist.seip tikrai nera blogas daiktas ir jei pauola nevalyti grudai kur kas geriau iseja negu sz 3,6.O seklavamzdziai esu mates jau geriau padaryti yra konkskildes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man per pirmus 100ha savaime atsisukti pradejo tie 6mm varsteliai kur diskus laiko,paskui pradejo klibet diskeliu guoliai, bet nevisi. pradirbus apie 400ha pradejo vis kristi subirejus guoliukam. seklavamzdziai tj vargas vienas, issineria pas man is virsutiniu gumu pastoviai. nzn ar visos jos tokios, bet man tikrai prasta pakliuvo. del sekladezes bedu nera isberia tiek kiek pasistatai. taigi diskus jau pradejau deti nuo sz3,6 perdirbti nedaug tereikia, seklavamzdius desiu arba tuos guminius arba slangas kaip ant spu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin i skutimą pasėtų polonezas?

Gal tu neužsiimk su tuo polonezu.

:eusa-clap:

spjaudausi as ja nusipirkes, kaip sakoma skupus moka du kartus.... dadek kokiu 10tks. ir normalu daikta isigyk. arba jei nori pigios ir neblogos, tai kiek is viktoro supratau tai jo idea L gana gerai laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sėjamajai iš galo yra privolavimo ratukai, ar reikia atskirai po sėjimo voluot?

Na jei zeme pakankamai gerai isidirbus, nera grumstu, manau kad nereiketu.o Polonez prikabinus prie mtz viskas butu neblogai,bet reik kad aukstai iskeltu hidraulis, kitaip negali pavaziuot vos pakele diskus nuo zemes, ir gali lengvai sulankstyti..ir svoris nemazas jos.tuscia 1200kg. +700kg bunkeris.bent jau maniskes.

tai pilnos galima nepilt. Pas mane vidutinio lengvumo zeme. Power, gal su ja daugiau teko dirbt. Ar pas tave laiko diskeliai, seklavamzdziai ?

Kam lūžineja seklavamzdžiai tai AGROTEKOI šendien mačiau parduoda guminius (gofruotus kaip ant SZ) komplektelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam lūžineja seklavamzdžiai tai AGROTEKOI šendien mačiau parduoda guminius (gofruotus kaip ant SZ) komplektelius.

Nu va, atrodo įsigijau bėdą :eusa-think:

O kiek tie sėklavamzdžiai agrotekoj kainuoja?

Kiek kainuoja nepažiurejau tik pro šali eidamas mačiau kad guli lentynoi šalia tu plasmasiniu su tokiais pat tvirtinimo antgaliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...