Jump to content

Ką manote apie Valtra A92 traktorių?


Recommended Posts

  • Atsakymai 170
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o kaip zetoro variklis ar atlaikys kiek valtra ir tas tiltas su bortinėm?

Man labai gaila kad jusu žinios apie traktorius tokios ribotos, zetor forterros turbut neteko net matyt, net forume ne karta yra rašyta forterroi nera jokiu bortiniu.

Pas mane projekte proxima plius,ji su bortinėm ir ta pati klasė kaip JX.Valtra su pusašiais,bet jei varikliai ir dėžės laiko tai gerai ir zetoras.Forteroje tas pats variklis kaip proximos ir jeigu patvarus tai manau perrašyti projekte traktorių,nes masė, kėlimas ir vientisi ratai man labiau tinka.Tik tas variklis man perdaug garsiai kalena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane projekte proxima plius,ji su bortinėm ir ta pati klasė kaip JX.Valtra su pusašiais,bet jei varikliai ir dėžės laiko tai gerai ir zetoras.Forteroje tas pats variklis kaip proximos ir jeigu patvarus tai manau perrašyti projekte traktorių,nes masė, kėlimas ir vientisi ratai man labiau tinka.Tik tas variklis man perdaug garsiai kalena

Tegul kalena taip į euro standartus įsipaišė su paprastu siurbliu, bet užtat kad ir kalena jokiu vibracijų puikiai išbalansuotas :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane projekte proxima plius,ji su bortinėm ir ta pati klasė kaip JX.Valtra su pusašiais,bet jei varikliai ir dėžės laiko tai gerai ir zetoras.Forteroje tas pats variklis kaip proximos ir jeigu patvarus tai manau perrašyti projekte traktorių,nes masė, kėlimas ir vientisi ratai man labiau tinka.Tik tas variklis man perdaug garsiai kalena

Tegul kalena taip į euro standartus įsipaišė su paprastu siurbliu, bet užtat kad ir kalena jokiu vibracijų puikiai išbalansuotas :eusa-naughty:

Tai kokį turi,kad taip žinai?Draugas nupirko proximą tai sakiau ausines paskolinsiu iš bielkio,gal forteroje geriau įzoliuota kabina,namaniau pirkti tai specagroje nebekūriau.Gal pasidalinkit patirtim apie zetorus jū temoje,nes atrodo teršiam šią

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kekvienas traktorius turi savi vieta forume... O as prasau pasakit kaip tie traktoriai ar daug gedimu su jeis pasitaiko ir ka jie sugeba:)

Perki nezinodamas ka perki :D As siaip patariu tau nebeklausinet nes atsakymai jau nieko nebepakeis nusipirkai padirbsi suzinosi o dabar geriau ramiai lauk nes prisiskaites gali nagus nuzigraust :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nu wa jau buwau ilipes i sawaja valtra tik dar i namus nespejau parsiwarit tai ka galiu pasakit man patiko :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance::lol:

Pagal įlipimą traktoriaus neišsirinksi naujas švaru gražu bet ne tas yra svarbu kai padirbsi diena kita tada pasakysi nes kai aš rinkausi savąjį JD kaip tu sakai pagal įlipimą buvo įspūdį palikęs kitas traktorius bet kai teko padirbėti su vienu ir kitu Jd esu labai patenkintas viskas sudėliota labai savo vietoj patikimas traktorius :D

Tai tik mano asmeninė nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu wa jau buwau ilipes i sawaja valtra tik dar i namus nespejau parsiwarit tai ka galiu pasakit man patiko :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance::lol:

Ar ilgai gamino ir kiek vertimai popierių kainavo.Šiandien ūkininko patarėjas reklamuoja A92 už 96t,tai gerokai papigino ir įdomus pasidarė.Net priekiniai sparnai į komplektaciją įeina :) ,bet daugiau tai nieko neprideda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu wa jau buwau ilipes i sawaja valtra tik dar i namus nespejau parsiwarit tai ka galiu pasakit man patiko :eusa-dance: :dance: :eusa-dance::lol:

Ar ilgai gamino ir kiek vertimai popierių kainavo.Šiandien ūkininko patarėjas reklamuoja A92 už 96t,tai gerokai papigino ir įdomus pasidarė.Net priekiniai sparnai į komplektaciją įeina :) ,bet daugiau tai nieko neprideda...

gamina kazkur 2,5 men. o popierius isvercia rovaltra moket nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...