Jump to content

zetor proxima 79


Recommended Posts

Jei bent ką turėčiau, tai vėl būtų kitaip. Išsigelbėjimas yra toks, kad vienas mano pažįstamas netoli ūkininkauja, tai kuo galėsiu aš jam padėsiu o jis man. Na o gerų patarimų aš gaunu iš Jūsų gerbiami kolegos ir už tai esu labai dėkingas :). Niekada negalvojau, kad teks žemės ūkiu užsiimt. O dabar net įdomu pasidarė. Tikrai negalvoju didelių pinigų susikraut, bet svarbiausia kad į minusą neičiau. Mane labiausiai gąsdina ne darbas, bet biurokratija, dėl kurios reikės padėt nemažai pinigų, laiko, nervų ir energijos.

Kas liečia padargus, tai man labai patraukliai pasirodė UAB "Margučiai" . Ten kainos tikrai padorios, na "Galuote" irgi panašios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdeli, gal gali išsamiau papasakot kaip tai galima padaryt. Ar lenkai gali padargus pristatyt ar pačiam reikia parsivežt? Ar užtenka vien tik vertimo, ar dar ką nors reikia padaryt kad praeitų per NMA ?

Negalvok kad viskas taip ir yra kaip cia rasoma, tavo atveju nezinau ar apsimoka veztis paciam, suprantu kad tik koki viena ar du padargus jimtum, tai nedaug sutaupytum jeigu ir kazkiek pigiau ten nusipirktum, bet dadek transportavimo islaidas plius vertimas dokumentu yra labai brangus(vertima gali daryti tik vertimu biuras turintis licenzija, kitaip nepraeis NMA)zodziu daug popierizmo o naudos mazai gali buti, taciau manau cia pasiderejas gausi pigiau nei lenkijoi, jeigu Marguciuose brangu skambink i Specagra jei ten brangu tai yra dar Laumetris ir dar daug firmu prekeujanciu Lenkiskais UNIA firmos padargais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man idomu, kokie butu niuansai perkant ES salyse technika. Pagal dabartini islaidu kompensavimo metoda, butu aktualu isvengti PVM mokejimo (pasiskolinu 100lt, nusiperku ten technikos uz 100lt, pateikiu mokejimo prasyma ir grazinu skola 100lt + palukanos. o ne 100lt + 21lt + palukanos). Tad kaip veikia sis mechanizmas, ar yra kokie papildomi muitai?

Cia pateikiu Zetor kainininka lenkiska. Kainos vertos demesio lyginant su lietuviskomis?

92365488.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
Valdeli, gal gali išsamiau papasakot kaip tai galima padaryt. Ar lenkai gali padargus pristatyt ar pačiam reikia parsivežt? Ar užtenka vien tik vertimo, ar dar ką nors reikia padaryt kad praeitų per NMA ?

Perkant lenkuose nereikia mokėti PVM(jei esi PVM mokėtojas)tik paskui deklaruodamas nurodysi kainą pagal tos dienos zloto kursą.Gabenasi tautiečiai dažniausiai patys.Bet jeigu ten nuvažiuosi vieną kartą ir pirksi kaip mažmenininkas,tai nelabai jie nori pigiau parduoti.Aš tik trečią kartą toj pačioj gamykloje pirkdamas suderėjau gerą kainą.Jie kaip čigonai su kiekvienu atskirai derasi,nes bijo prarasti pirkėją,paskui susipainioja ir tada galima pamalti...kad praitą kartą žadėjo mažesnes kainas :D

Kas dėl NMA,tai reikia pas Lenkus paimti komercinį pasiūlymą(oferta,Geriau ankstesne data),sertifikatą,priėmimo aktą ir sąakaitą,viską išversti vertimų biure ir priduodi.Tik Lenkai dažnai sumakaluoja sąskaitų ar gamyklinius nr.tai reikia apsižiūrėti,kad paskui netvarkyti reikalų paštu.

Pernai sau vežiausi ir kolegai pargabenau,bandyk ir tu kooperuotis,tik šiemet zlotas daug brangesnis :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...