Jump to content

Laida "Apie ūkį ir bites"


ricardaas

Recommended Posts

Pradeda krautis rodymui,paleidi ir garsas eina o vaizdas atsilieka...grįžti atgal nuo pradžių žiūrėti tai epizodais rodo ir iki vienos vietos po ko užstringa ir nutruksta rodymas...

Pas mane internetas DSL Zebra Bazinis o naršyklė Internet explorer...per firefox iš viso nepasileidžia tas video...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradeda krautis rodymui,paleidi ir garsas eina o vaizdas atsilieka...grįžti atgal nuo pradžių žiūrėti tai epizodais rodo ir iki vienos vietos po ko užstringa ir nutruksta rodymas...

Pas mane internetas DSL Zebra Bazinis o naršyklė Internet explorer...per firefox iš viso nepasileidžia tas video...

gal kompas apkrautas,tai yra gal siuntimai ijungti kokie nors,tai ineto greitis sumazejes?pas mane rodo... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-dance: Rodo kuo puikiausiai, jau nuo pat ryto ziuriu , labai daug medziagos :icon-wink: Chebra kazkas su kompais ar programom netaip.

Algi,gavai nuorodą,pas tave gerai rodo tai išduok paslaptį kas pas tave kitaip kad gali žiūrėti...

Net nervai ima kad nuo vakar ryto nė vienos laidos negaliu peržiūrėti...

Gal ir kompas mano senas bet youtube be problemų žiūriu...

tkmp.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui ricardaai uz nuoroda :icon-wink: . Perziurejau neviena filmuota medziaga ir daug idomybiu radau, stai viena is ju http://tv.delfi.lt/en/video-rated/hHupWOqy/?p=30

Dėkui, Algi, labai už šią nuorodą :icon-wink: Galima sakyt kaimynas beveik Aleksandravičius, o to reportažo nėra tekę matyt :icon-rolleyes: Na, pasižiūrėsim ką gi ten pafilmavo :)

Edit : rimtai kažkas knisa protą... iš pradžių be jokių problemų pažiūrėjau keletą minučių, o po to staigiai tarsi visas būtų pasibaigęs ir viskas, nors dar liko daugiau nei pusė žiūrėt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradeda krautis rodymui,paleidi ir garsas eina o vaizdas atsilieka...grįžti atgal nuo pradžių žiūrėti tai epizodais rodo ir iki vienos vietos po ko užstringa ir nutruksta rodymas...

Pas mane internetas DSL Zebra Bazinis o naršyklė Internet explorer...per firefox iš viso nepasileidžia tas video...

Viena iš priežasčių - paprasčiausiai čia vaizdo kokybė žymiai geresnė nei yuotube. Dėl to ir duomenų reikia atsiūsti DAUG. Bazinis zebra iki 10mb/s ir nepatempia. Tokios pačios bėdos buvo ir su turėtu optimaliu. Su optimaliu plius iki 40mb/s viskas gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkoju Ričardui už nuorodas, tikrai labai daug ydomaus. Dabar kas liečia rodymą, Ričardai ir kiti kuriems trūkčioja vaizdas ar atsilieka nuo garso pradėje žiūrėti spauskite pauze ir paleiskite vėl tik tada kai pilnai užsikraus vaizdelis, sėmės. Man bent jau tai padeda.. :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip ir ricardui rodo tik kelias minutes, po to vsio, daryk ka nori, tiesa gali rinktis kita siuzeta,,bet ir to rodo tik kelias minutes

Tai pabandyk kaip rašiau vos pradėjus rodyti stabdyk su pauze pakol šliaužiklio juostelė užsipildys tamsesne spalva ir tik poto tęsk peržiūrą, turėtu padėti, jei ne tada neisivaizduoju kas dar gali būti :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks man nepadeda... suknistas tinklapis ten ir viskas, neverta ir bežaist mėginant atidaryt... Va jei internetas spartus, tai užkrauna greitai ir viskas gerai. Man krauna, krauna, pusę kažkur užkrauna ir viskas, toliau tipo jau pabaiga... :eusa-violin::icon-neutral:

:lol: na manau as taipat susinervinciau jeigu neroditu bet kolkas eina puikiausiai, 10 sekundziu ir eina be jokiu trikdziu :eusa-dance::lol: . Juokas juokais o is tikro turbut ir kaltas interneto spartumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip kaltas interneto spartumas pries savaite interneto greitis buvo 612kgps lyg taip rasosi tada ir man kaip ricardui nejo.dabar interneto greitis 4,2 mbps ir kuo puikiausia viskas eina iki galo.

Klausimas visiems:

ar kuriam besinaudojančiam panašiu interneto spartumu kaip ir TEO DSL Zebra Bazinis(256kbs) pavyko peržiūrėti nors vieną laidą iki galo :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...