Jump to content

Technikos draudimas


virgiuskun

Recommended Posts

Baigesi grupinis transporto priemoniu civilinis draudimas,kokios kompanijos jusu poziuriu patikimos ir kokios nelabai.Skirtumas apie 150lt(brangiausia ir pigiausia).Su kokiom imonem bendrauja forumo dalyviai :icon-question:

Is mano asmenines patirties, sulyciau Lietuvos draudima , niekada nebuvo problemu nei su zalos kompensavimu, nei su administravimu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

civilinio draudimo kompanijos dabar kaip ir visos patikimos, negirdejau kad kokia ruostusi lenktis, as renkuosi ta kur pigiausia imoka pasiulo, tai ne kasko draudimas ir nematau tikslo moketi daugiau, kai galima pigiau. Plius sekanti karta kai drausiuos, skaiciuosiu draudima per kelis brokerius, nes jie taip pat suinteresuoti uzdirbti ir nepasiulo kartais pigesnio varianto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su LD niekad nepavykdavo normaliai susitari, uzsipraso nerealiu kainu tiek civilne tiek Kasko. O siaip tai daugiausia dirbau su ERGO, bet kainos gaudavosi irgi tik gerokai juos paspaudus. Draudziant traktoriu kasko padare berods apie 1100 Lt nuolaida. O prie viso to dabar dar paklausiu ir pas Seesam'a, jie irgi neblogai siulo. Ten jau ir Kasko kai kas apdrausta ir darbuotojai nuo nelaimingu draudziami ten - imoka mazesne ir ismokami procentai didesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su LD niekad nepavykdavo normaliai susitari, uzsipraso nerealiu kainu tiek civilne tiek Kasko. O siaip tai daugiausia dirbau su ERGO, bet kainos gaudavosi irgi tik gerokai juos paspaudus. Draudziant traktoriu kasko padare berods apie 1100 Lt nuolaida. O prie viso to dabar dar paklausiu ir pas Seesam'a, jie irgi neblogai siulo. Ten jau ir Kasko kai kas apdrausta ir darbuotojai nuo nelaimingu draudziami ten - imoka mazesne ir ismokami procentai didesni.

taip kainas jie moka uzsikelti , bet uztat ismokant ismokas viskas ok, bet kaip minejo kolegos paspaudus galima labai palankiai apsidrausti , tik zinoma reikia buti zinomu klientu ar nors karta jau buti apsidraudusiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Kolegos turejo karcia patirti su LD - supjauste su lygintuvu ar tai akecioms prie jo padanga. LD atsake, kad tai nedraudiminis ivykis ar tai padangos nera apdraustos ir pinigu negavo. Jei butu pazeistas obudas viskas butu kaip ir OK, pinigai butu buve. O padanga buvo galinga, gal 800 mm plocio.

O tai kas trukde su chujeliu per oboda uzvaziuot :eusa-shhh::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo LD megsta :) kainas, atsimenu kai dar jaunas buvau ir 25 metu neperkopes o kokiu 22 tik. Tai man draudimas pas juos turejo kainuoti kaip jie ispradziu siule jau su nuolaidom netoli 700 lituku :lol: . Bet vis vilkinau nueiti tai vis skambino ir skambino o as vis atsakinejau kad vis einu per kitas firmas pasiziureti tai per valanda sugebejo iki 320lt numusti :lol: taigi ispudi paliko toki man. Dabar draudziuosi PZU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...