Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Pradejo ruzavuoti (turiu galvoj ruzava spalva,na ne visai raudona:) vasariniu cesnaku lapu galiukai. Ir siaip ko tai prastokai pradejo atrodyti. Isroves buvau, saknys grazios. Kas per bedos kazin? Aciu

kad nebut fuzieroze turi ziuret

O kaip suzinot? Saknys grazios, viskas kaip ir grazu, tik lapai paruzavave ir pagelte..

nuvaryk pasiemes lapa pas bet kuri agronoma ir pasakys pats jei nedaug patirties turi su augalais nepasakysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi truputy pagelte lapu galiukai.

Duok azotiniu trašu. Nupūsk su provikuru profilaktiškai. ir reikejo lieti kai buvo sausa man vasariniai auga kaip pasiutę (auginu 1kartą) . Žieminiai 20a užarti, nušalė 95prc.

bet previcur nuo fuziarozes tai neapsaugo. netikroji miltlige maras ir puvinys tik nuo situ padeda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi truputy pagelte lapu galiukai.

Duok azotiniu trašu. Nupūsk su provikuru profilaktiškai. ir reikejo lieti kai buvo sausa man vasariniai auga kaip pasiutę (auginu 1kartą) . Žieminiai 20a užarti, nušalė 95prc.

bet previcur nuo fuziarozes tai neapsaugo. netikroji miltlige maras ir puvinys tik nuo situ padeda

o kas nu fuziarozes tiktu purksti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet previcur nuo fuziarozes tai neapsaugo. netikroji miltlige maras ir puvinys tik nuo situ padeda

o kas nu fuziarozes tiktu purksti?

Kiek pamenu iš pernai tai tai nuo fuziarozės chemikalo nėra ,gal šiemet atsirado,tai reikia naudoti nuo grybeliniu ligu fungicidus,nes tai grybelinė liga.Bet prie fuziaroės pažeidžiamas ir pašaknys,jai šaknys gražios tai priežasties reikia ieškoti kitur :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
pagelte cesnaku lapu galai(ypac tas matosi ant tu cesnaku kurie buvo sodinti is mazesniu skilteliu), buvo tresta npk ir du kart salietra, saknys sveikos, grazios, naujai augantys lapeliai negeltonuoja, ar cia negalejo but pasekme nuo salcio, nes pas kaimynus kiek teko matyt irgi tas pats?

pas mane visais metais galiukai pagelsta, labiau, aišku, apatinių lapų... manau, kad nieko baisaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mieli kolegos sakykit ar dar galima cesnakuose kuo nors,apart kauptuko,naikinti zoles? :)

Forume tuo klausimu galima rasti labai daug atsakymu,tik nereikia tingeti paskaitineti ankstesnius cesnaku augintoju pasisakymus sia tema.Kai as atradau si foruma,tai viska nuo pat pirmo puslapio perskaiciau ir radau daug vertingu patarimu,o jei ko neprisimenu,tai ne taip jau sunku rasti laiko ir is naujo paieskoti reikiamos informacijos.Bet tavo atveju problema labai lengvai galima isspresti...Naudok glifosatus(juokauju,nes je naikina viska kas zalia)...Kai nebus cesnaku,tai neskaudes galva ir del piktzoliu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau žiedus pradėjo dėt, manau už savaitės galima bus skinti juos,ir surišti lapus. Šiemet daug nušąlo, tad turiu laiko pažaisti su likusiais.

Žiedus ir pas mane pradėjo leisti,bet kaip ruošiesi lapus surišt ir kam? :eusa-think: Žiedus skinu kai išlenda tiek kad susuka "kiaulės uodegyte" po to žiedstiebis daugiau nebeauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kaimo senolių žinau, kad surišus lapus, daugiau medžiagų atiduodama pačiai galvai... Prieš du metus pusę rišom, kitus likusius ne, tai rezultatas matėsi. Tačiau reikia nenuvėlinti su lapų rišimu, nes poto nebesuriši- jie tiesiog lūžta

Pas mane dar žiedo nenuskynus lapu nesuriši nes jie labai sodrus ir lūžinėja :eusa-think: nebent kalbi apie vasarinius juos atsargiai gal ir suriščiau bet kad jie irgi trapūs :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kaimo senolių žinau, kad surišus lapus, daugiau medžiagų atiduodama pačiai galvai... Prieš du metus pusę rišom, kitus likusius ne, tai rezultatas matėsi. Tačiau reikia nenuvėlinti su lapų rišimu, nes poto nebesuriši- jie tiesiog lūžta

Pas mane dar žiedo nenuskynus lapu nesuriši nes jie labai sodrus ir lūžinėja :eusa-think: nebent kalbi apie vasarinius juos atsargiai gal ir suriščiau bet kad jie irgi trapūs :eusa-think:

Kokiu laiku mazdaug reiketu risti lapus vasariniams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kaimo senolių žinau, kad surišus lapus, daugiau medžiagų atiduodama pačiai galvai... Prieš du metus pusę rišom, kitus likusius ne, tai rezultatas matėsi. Tačiau reikia nenuvėlinti su lapų rišimu, nes poto nebesuriši- jie tiesiog lūžta

Pas mane dar žiedo nenuskynus lapu nesuriši nes jie labai sodrus ir lūžinėja :eusa-think: nebent kalbi apie vasarinius juos atsargiai gal ir suriščiau bet kad jie irgi trapūs :eusa-think:

Kokiu laiku mazdaug reiketu risti lapus vasariniams?

Nežinau ,esu girdėjes kad vasarinius riša.Aš savu nerišu nes gaila laužyti lapus,mano manymu vešli lapija sudaro salygas dideliai galvai užaugti,taip yra su žieminiais,bet aš galiu ir klysti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...