Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Sveiki, cia vaizdai is vieno mano sklypelio, kituose sklypeliuose vaizdelis panasus. Sudygo turbut visi 100%. Keista net tie sudyge, kurie buvo paknisti laukiniu gyvunu, skiltele iskasta buvo ir perziemojo be sunkumu pavirsiuje, saknis suleido zemyn, o laiskus isleido aukstyn...

Pavasarinis tresimas, atliktas, lauksim dabar kada pradzius, papurensim dirba, zole israusim...

post-7757-141521806797_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sliplit pasidalink paslaptimi, kokia kaina GENN OK ? O apie darziukus tai graziai suauge cesnakiukai. Mano prastesni :(

Paskambink numeriu 8~601 50205 sakyk kad nuo gedimino sliplit ir jis tau papasakos kaip viskas turi buti ir kiek kainuoja. Arte jis vardu.

niekad nepasitikėjau, kažin ar kada ir pasitikėsiu aš tais šventintais vandenėliais, kurių sudėtyje nieko ten gudro nėra, geriau jau Giliuk šį pamėgink. http://www.litagra.lt/index.php?cid=5818

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sliplit pasidalink paslaptimi, kokia kaina GENN OK ? O apie darziukus tai graziai suauge cesnakiukai. Mano prastesni :(

Paskambink numeriu 8~601 50205 sakyk kad nuo gedimino sliplit ir jis tau papasakos kaip viskas turi buti ir kiek kainuoja. Arte jis vardu.

niekad nepasitikėjau, kažin ar kada ir pasitikėsiu aš tais šventintais vandenėliais, kurių sudėtyje nieko ten gudro nėra, geriau jau Giliuk šį pamėgink. http://www.litagra.lt/index.php?cid=5818

otas ką nešventas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir iš mano vieno darželio :) su telefonu fotografuota tai nekas

Algirdai tavo česnakai tikrai labai gražus gal pasidalink patirtimi kaip jie tokie užaugo{kada pasodinai ,kokiam gylyje,kuo "pamylejai",kokia žeme{sunkumas},gal sekla kuo nors be beico apdirbai}. Man atrodo visiems bus idomu nes tavo cesnakai gražiausi iš visu matytu nuotrauku :eusa-clap::eusa-clap: :clap:Mano ryškiai žemesni :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir iš mano vieno darželio :) su telefonu fotografuota tai nekas

Algirdai tavo česnakai tikrai labai gražus gal pasidalink patirtimi kaip jie tokie užaugo{kada pasodinai ,kokiam gylyje,kuo "pamylejai",kokia žeme{sunkumas},gal sekla kuo nors be beico apdirbai}. Man atrodo visiems bus idomu nes tavo cesnakai gražiausi iš visu matytu nuotrauku :eusa-clap::eusa-clap: :clap:Mano ryškiai žemesni :icon-redface:

Normalūs, būdavo ir geresnių :) nėra čia kuo dalintis, sėta rugsėjo pabaigoj, biški buvo ir spalio vidury, bet visiškai tokie patys, žeme sunki, bet humusinga, gylis net nežinau per pirštus :lol: bus iki kokiu 10cm, česnakai nebeicuoti, biški buvo užberta kompleksinių tokių prastų. palaukit dar savaitėlę duos šilumos ir jūsų tuoj šoks augt :) reik man jau prapurent, bet nelabai laiko yra, tai nežinau kaip čia bus, šiandien visą dieną lietus lyja, tai kažkiek darbai atsikelia :) tik gaila, kad visi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašau patarkit naujokui,rudeni pasodinau i 6 arus 60 kg česnakų,visi jau žaliuoja labai gražiai.manau jau juos reikia patręšt,patarkit kokio kiekio reikia i ara? ir kuo patartumėt tręšt?Amonio salietra?Ar kompleksinem? ir ar dar vasara patręšt reiks? Domina kada ir kuo reikia purkšti,kokiais kiekiais ir kiek kartų per sezoną. Didelis dėkui už atsaktymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašau patarkit naujokui,rudeni pasodinau i 6 arus 60 kg česnakų,visi jau žaliuoja labai gražiai.manau jau juos reikia patręšt,patarkit kokio kiekio reikia i ara? ir kuo patartumėt tręšt?Amonio salietra?Ar kompleksinem? ir ar dar vasara patręšt reiks? Domina kada ir kuo reikia purkšti,kokiais kiekiais ir kiek kartų per sezoną. Didelis dėkui už atsaktymus.

Paskaityk nuo 30 puslapio ir gausi informacijos i visus klausimus,kiek žmoniu tiek nuomoniu pasirinkti tenka pačiam pagal žemės sudeti žoliu sudeti. :eusa-naughty: Teks bandyti ir pagal rezultatus ir spresi ar taikyti nauja ar palikti siu metu,aš taip darau jau 12 metu. Jai ko nesuprasi klausk pasistengsim atsakyti :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaičiau,supratau dėl trąšų, 2 kg i arą ir kokias naudoti :) tačiau neradau kiek kartų reikia patręšti... mano česnakai rudenį nebuvo tręšti mėšlu,beje,buvo sodinami sklypelyje kur augo bulvės.ar tai labai blogai?

O dėl purškimo nelabai supratau. tinka Fenix,tačiau kiek jo reikia ir kiek kartų purkšt per sezoną? ar užtenka 1 kartą?

Ir tarkim jei šį savaitgalį patręšiu,kada purkšt? už savaitės jau galėsiu?

Atleiskite už gal kvailus klausimus,bet aš tikrai naujokas visuose šiuose reikaluose... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, cia vaizdai is vieno mano sklypelio, kituose sklypeliuose vaizdelis panasus. Sudygo turbut visi 100%. Keista net tie sudyge, kurie buvo paknisti laukiniu gyvunu, skiltele iskasta buvo ir perziemojo be sunkumu pavirsiuje, saknis suleido zemyn, o laiskus isleido aukstyn...

Pavasarinis tresimas, atliktas, lauksim dabar kada pradzius, papurensim dirba, zole israusim...

Sveiki "konkurentai". Esu žemaitis iš Plungės.

Mano stažas šioje srityje 15 metų. Daugiausiai auginau 10 arų. Šiemet - 5. Skirtingai nuo šiame forume dalyvaujančių - nenaudoju jokių mineralinių trąšų. Dirvožemį praturtinu biohumusu. Tai pati ekologiškiausia visų daržovių trąša. O man ir pigiausia, nes auginu kalifornijos sliekus. Apie veislę. Česnakai žieminiai lietuviški. Skiltelės didelės, po 5-6 taisyklingai išsidėsčiusios aplink žiedstiebį. lukštas turi violetinį atspalvį. Labai branginu šią veislę. Sudygo gerai. Dirvožemis - priemolis. Iki šiol sodinome rankiniu būdu, naudodami nesudėtingą įrankį vienodoms duobutėms daryti. Šiemet gal pavyks įkinkyti traktoriuką. Prikabinsiu keletą savo daržo nuotraukų.

post-9859-141521806926_thumb.jpg

post-9859-141521806938_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaičiau,supratau dėl trąšų, 2 kg i arą ir kokias naudoti :) tačiau neradau kiek kartų reikia patręšti... mano česnakai rudenį nebuvo tręšti mėšlu,beje,buvo sodinami sklypelyje kur augo bulvės.ar tai labai blogai?

O dėl purškimo nelabai supratau. tinka Fenix,tačiau kiek jo reikia ir kiek kartų purkšt per sezoną? ar užtenka 1 kartą?

Ir tarkim jei šį savaitgalį patręšiu,kada purkšt? už savaitės jau galėsiu?

Atleiskite už gal kvailus klausimus,bet aš tikrai naujokas visuose šiuose reikaluose... :)

Kadangi netreši mėšlu,kaip aš, negaliu patarti. Del bulviu nežinau aš sodinu i pūdyma.CHemikalu normos kiek kartu purkšti yra ant ipakavimo.Apie FENIX

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...