Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 42 minutes , T.Engineer pranešimas:

Maždaug 4. Pirmi metai sėjau ir busiu prisidirbes, nu bus matyt po savaitės reiks apžiūrėti. Voluoti prieš sėja

As vasarini buvau sukises 5-6cm ir tai buvo sausa tame sluoksni menesi laiko nedygo bet kur dregmes buvo lomose be vargo isdygo dar ziemini pasejau kaskas apie 5 cm maciau jau yra sudygusiu bet po lauka dar nejau pasiziuret

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-27 at 15:55, mwex pranešimas:

nors ir normaliu gyliu pasejau, sunkiai dygsta molyje...du kartus skusta su noraginiu, seta su diskiniu dirbimu, bet nemazai krumsliu pavirsiuje liko...reikia lietau :)

Apziurejau savo viskas graziai sudyge net ir molyja gave nedaug lietaus bet matyt to uzteko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Kaip su spragem reikaliukai? 

Siandien ziurejau yra jau padariniu bei paciu spragiu 

Kad jos kazi ka spes padaryt mano nors dar neradau pagraustu bet jau pirma lapely formuot pradeda manau skilcialapiu tarpsny jie kenksmingiausi o gal klistu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Kad jos kazi ka spes padaryt mano nors dar neradau pagraustu bet jau pirma lapely formuot pradeda manau skilcialapiu tarpsny jie kenksmingiausi o gal klistu

Viskas priklauso kokia banga užeina spragiu, šiemet kaip karšta reik stebėt kiekviena diena lauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas esant bandę naikinti našlaites rapsuose, rašo herbiciduose, kad vidutinis veikimas, vienur iki 80% procentų ir privardintą piktžolių, o ten ar 80 artik 10 % nesmulkina. Nes pažiūrėjau vienoj lomije kelių hektarų tai vaizdas nuotraukoje, purkšta butisan avaunt, rašo kad ima kažkiek ir tas, bet gal kai žemė sausa gal nesuveikia iki galo

20190902_063826.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...