Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Raimis45 pranešimas:

Vienais metai man sejamajai rotorius buvo susiknises, tai norma čiut net ne triguba išėjo. Nepastebejau nes rapsa visa buvau susipyles, pasėjau apie 20 ha ir kompas rodo jog nebera.. 

Ir ka. Rezultate byrėjo virš 6 t. Nors tais metais visiem panašiai byrejo. 

Klausymas kas būtų buve jei būčiau pasejes tokia norma kokia reikėjo.. 

pernai pirmame lauke didesne norma pasejau nustatinedamas, (gal. 4kg. gavosi, seklu skaiciaus nepasakysiu) veliau sumazinau...paskutiniame lauke vel padidinau, nes reikejo paprasciausiai isseti...rezultatas toks, kad pirmame lauke (1,5 ha)  i lexion 460 bunkeri netilpo,  apie 5t. / ha gavosi. paskutiniame laukelyje, apie 70 aru. gavosi 70 proc.+ bunkerio...tai irgi virs 5t/ha. likusiuose laukuose  3-3.5 t/ha. siemet 7 maisus rapso ant 19 ha pasejau, nors turejo gautis 21 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, mwex pranešimas:

pernai pirmame lauke didesne norma pasejau nustatinedamas, (gal. 4kg. gavosi, seklu skaiciaus nepasakysiu) veliau sumazinau...paskutiniame lauke vel padidinau, nes reikejo paprasciausiai isseti...rezultatas toks, kad pirmame lauke (1,5 ha)  i lexion 460 bunkeri netilpo,  apie 5t. / ha gavosi. paskutiniame laukelyje, apie 70 aru. gavosi 70 proc.+ bunkerio...tai irgi virs 5t/ha. likusiuose laukuose  3-3.5 t/ha. siemet 7 maisus rapso ant 19 ha pasejau, nors turejo gautis 21 :)

9 maišai 20ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ukis123 pranešimas:

Taip, 1500000 sėklų tinka jei idialios sąlygos: dirbimas, ruduo, žiema. Bet aš kadangi seju į ražiena norma didinu, taip darydamas, antri metai nepasigailiu

Jei rapsai kas 4 metai ar dazniau dar reikia pridet savaiminius rapsus. Nezinau tikrai firmom butu naudinga irodinet kad reikia set tankiau, bet kazkaip to nedaro...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...