Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, jaunasis21 pranešimas:

1. Trašos 10-25-25 250kgha ir  Noraginis 15-20cm

2. Neišdžiovinam dirvos po norago ir sėja 2-3cm gyliu 08 5-15d. 35-40vnt/kvm 25cm arba platesniais tarpueiliais

3. Dirvinis po sėjos iš karto. (Metazacloras su klomazonu)
4. Fulsilade forte arba kiti graminicidai. (Sudygus pabiroms)
5. Metkonazolas 4lapui belendant su boru, fosforu, millerplex(citokininai)

6. Jeigu ilgas ruduo, kartojamas trumpinimas

Pavasaris

7. visos trašos per kartą. (300 salietra 300sulfatas)

8. Fosforas, kalis su siera(kleaf), sistema , kontaktas, 0,5bors , molybdenas, pabiros, black jack (huminės rūgštys) (šiemet prieš velykas)

9. (Po 10d. Po pirmo)Kalis siera (kleaf) , kontaktas, 0,5 bors , molybdenas, amino ultra rapsams 

10. Kalis siera(kleaf), tytanit , 0,5 bors , molybdenas , sistema , kontaktas, azoksistrobinas. (Kelios dienos iki žydejimo, šiemet spėjom, pernai šito purškimo nespėjom)

11. Kleaf , terasorb complex(aminkes), sistema, kontaktas, boskalidas, protiokonazolas. Žydėjimo vidurys. 14d po paskutinio purškimo. 

Pavasarį netrumpinamas. Karbamidai nevažiuoja, glifosatai nevažiuoja. Subresta labai tolygiai. Pjaunamas labai aukštai. 

Ir kokia savikaina sudejus viska plius zemes nuoma ir technikos amortizacija .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, panjabis pranešimas:

Kodėl žieminiam rapsui yra nemažai violetinių ankštarų ir lapų. Neatsimenu ar anksčiau taip būdavo.

Manau saules rezultatas,sendien irgi ziurinejau ,ta spalva tik kur saule kepina daugiausia,paziurek is kitos puses zalia.Kalba apie ankstaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Nuo kada nuoma įskaičiuojat? Čia be nuomos. Nuoma susidengia su išmokom. Neskaičiuojama. 

Tau gerai  , kaikur ismoka tik trecdalis nuomos . O seip technika turi atsipirkti , detales dila , tepalus reik keis , darbuotojas kainuoja , plius mokesciu kruva . As skaicuoju viska iki toletinio popieriaus darbotojams . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Daruxs pranešimas:

tai parasykit kokias veisles sejat ?  savo auginimo tehnologijas.. kaip idet minimaliai - o kulti maximaliai ...

Veisles pasirinkima lemia kokia hgibridizacija aktualesne  (ligos , dirvozemis technologija ) visakita priklauso nuo agronominiu ir buhalteriniu sugebejimu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Aš šiemet auginu adelmo, duplo. Tai patenkintas. Kitą net auginsiu Duplo  ir Triathlon su Dk exbury bandysiu . Patiko vaizdas laukuose.

Triathlon ir exbury turiu šimet tai tikrai gerai atrodo. Triathlon vėlyvas pavasari su žydėjimu toks ir labai didelis, masyvus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , AgroP pranešimas:

Triathlon ir exbury turiu šimet tai tikrai gerai atrodo. Triathlon vėlyvas pavasari su žydėjimu toks ir labai didelis, masyvus. 

Paskiau jei galėsi pasidalink derlingumo rezultatais . Jo jis toks aukštas,masyvus,stiprus šaknynas, lėčiau vystosi pavasarį tai turėtų ir nuo pavasarinių šalnų nukentėt mažiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 27 minutes , Virgis. pranešimas:

Mano pateiktose foto nepurkštas ir nepurkštas rapsas nuo ligų ir vabalų žydėjimo pabaigoje, manau skirtumas akivaizdus ar verta purkšti. 

O nėra, kad skirtingi laukai čia, vienas jūsų o kitas kaimyno? Kaip su veisle, sėjos data? Nes nepanašu kad čia purškimo įtaka skirtumui, ar nebus savaite vėliau sėtas dar plius su tręšimu skirtumai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , sigitass pranešimas:

O nėra, kad skirtingi laukai čia, vienas jūsų o kitas kaimyno? Kaip su veisle, sėjos data? Nes nepanašu kad čia purškimo įtaka skirtumui, ar nebus savaite vėliau sėtas dar plius su tręšimu skirtumai

Taip čia vienas mano, kitas kaimyno. Mano veislė ankstyvesnė, Dominator. Kaimynas pernai sėjo anksti, apie rugpjūcio 1 mano vėliau  17d. Bet žydėti mano pradėjo anksčiau ir baigė anksčiau. Tręšimas skiriasi bet manau nelabai smarkiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Virgis. pranešimas:

Taip čia vienas mano, kitas kaimyno. Mano veislė ankstyvesnė, Dominator. Kaimynas pernai sėjo anksti, apie rugpjūcio 1 mano vėliau  17d. Bet žydėti mano pradėjo anksčiau ir baigė anksčiau. Tręšimas skiriasi bet manau nelabai smarkiai

Tai var, šiaip jei būtų paliktas vienas važiavimas ar keli  tame pačiame lauke ir toks skirtumas tadar galima skirtumą priskirti purškimui žydint o dabar 🤔 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Virgis. pranešimas:

Taip čia vienas mano, kitas kaimyno. Mano veislė ankstyvesnė, Dominator. Kaimynas pernai sėjo anksti, apie rugpjūcio 1 mano vėliau  17d. Bet žydėti mano pradėjo anksčiau ir baigė anksčiau. Tręšimas skiriasi bet manau nelabai smarkiai

 Nepagavau  prasmes tada foto? Isvadu nulis jai cia kaimyno ir tavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...