Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

apziurejau ir as savo rapsa, tai sakyciau gerai turetu but, kur lapai nupuve likes tik kotas ir tas nesirauna matosi sonuose kad leidzia nauja gyvybe, velyvos sejos kur buvo rapsas tai zemes pavirsiuje nieko nebeliko lapai nupuve bet sirdies israuti irgi sunku, saknys gyvos tikriausiais formuos naujus stiebus, saknys turi daug nauju sakniaplaukiu, nors paselio vaizdas atrodo niuriai pilkas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Sekmadieni apziurejau musu rapsa. Saknys sveikos, stiprios, baltos. Perpjovus sakni -visus baltas, augimo kugelis sviesiai zalios spalvos. Antzemines dalies sunyke soniniai lapai. Augimo kugeli dengia tamsiai zalios spalvos lapai. Vegetuot nepradejo, nes dar neleidzia nauju sakneliu. Po sio savaitgalio vel vyksiu i lauka ir ziuresiu kaip rapsas issilaike is po salnu. Seta veisle 'Compass' rugpjucio 18 d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sejau rapsa pirmus metus pabandymui 2 ha, nuo zoliu is rudenio nepurskiau, dabar jis jau atsproges ir patrestas, tai ieskau gal kas aplink marijampole, prienus, alytu turi parduoti galeros 1l, nes sutaruota tik po 5l o man zymiai per daug ir dar nezinau ar kita meta auginsiu rapsa tai visa pakuote man neapsimoka pirkti. Taigi prasau pagalbos. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sejau rapsa pirmus metus pabandymui 2 ha, nuo zoliu is rudenio nepurskiau, dabar jis jau atsproges ir patrestas, tai ieskau gal kas aplink marijampole, prienus, alytu turi parduoti galeros 1l, nes sutaruota tik po 5l o man zymiai per daug ir dar nezinau ar kita meta auginsiu rapsa tai visa pakuote man neapsimoka pirkti. Taigi prasau pagalbos. :icon-wink:

Parasyk i asmenini, susitarsim, turiu dar likusio nuo pernai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasariniu rapsu, skusiu arba germinuosiu. Tik neaisku kaip reiks su ziedinuko antpludziu susitvarkyt kai salia zieminis bus :eusa-think: Arba giliai suskusti ir seti miezius.... nebuciau is rudens butizan/butizan star misinio putes butu viskas kaip ir aisku

Ta pati problema ir pas mane.20ha laukas ,zverys visai sunaikino,nupurkstas sultanu, ar galeciau kviesiukais atset?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasariniu rapsu, skusiu arba germinuosiu. Tik neaisku kaip reiks su ziedinuko antpludziu susitvarkyt kai salia zieminis bus :eusa-think: Arba giliai suskusti ir seti miezius.... nebuciau is rudens butizan/butizan star misinio putes butu viskas kaip ir aisku

Ta pati problema ir pas mane.20ha laukas ,zverys visai sunaikino,nupurkstas sultanu, ar galeciau kviesiukais atset?

ramiau dušiai bus jei suarsi... kam rizikuoti..drėgmės žiema nebuvo gausu, sultanas dar veiks.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...