Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Mano kopustas stovi vietoj tiesa lapai kazko dziut pradejo gal del per dideles kambario temperaturos, bet kazkokio puvesio kvapo ner, dar pora dienu ir viena rapsa reiks issiraut is meginio ziuret ar saknis gyva ar nea. :eusa-think: Kviecius vakar kirtom tai to sniego kai pasiziuri yra kazkiek apie 3-4cm dalis lapu virsuneliu parudavusios (skagen) o bendrai kaip ir zalias. bus matyt kaip jam. Reikejo rapsa issikirst po tu dideliu veju kazin kaip tada butu buves... bet skaitau jei atsiles jis man nepaliko i kose gal ir gyvas tiesa rapsas neisbudingas setas rugpjucio 26d...Ziuresim kaip kas. Pas kolegas uzsilike nemazai vasarojaus derliaus tai kaip ir uzrezervuota blogiausiam atvejuj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atleidinet rapsa kambario temperaturoje negerai, reikia mesti i rusi kur kokie 4 - 5 laipsniai silumos, nes is salcio patalpinus i siluma jis virsta i kose dazniausiai. sitas procesas turi vykti po truputi, ciai jau agronomai mikrobiologai galetu placiau apie lasteles vakuole pakalbet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusy laikiau iki +5 laispnius 2-3 dienas ir tik paskui nesiau i kambari salciausia kampeli... na bus matyt kaip ten jam bet praktiskai kaip ir nesikeicia koki iskaciau toks ir stovi

Aš padariau klaidą, iš karto inešiau į kambarį. :icon-evil: Nudžiuvo. Bet piktžolė kažkokia šalia žaliuoja kol kas sėkmingai. Atsparios rūpužės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ir as ir issikirtau augala tik viena, nes antra kirsti nebebuvo noro :)

pamatavau sniego likucius tai po lijundros ir nupustymo sniogo danga nuo zemes nuo 4 iki 9 cm svyruoja, kazkaip apziurejus irgi optimistiskai nuteike, jei atlaikys bent 70 % pasetu plotu bus gan neblogai.

taciau kaikuriso meteo prognozes rodo jog dar turesim ir - 20 be sniego

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano meginys, iskirstas vakar ,katilineje(5 pliuso)dusios dievams lyg ir neatiduoda,nors dar mazai laiko.Kur istyses buvo tai lapai luzineja bet kuris prigludes prie zemes,kugelis po sniegu lyg ir nieko.Yra vilties kad norskoki 70proc isgyvens :eusa-clap: taip kad kol kas nenukabinkim nosies.Kvieciai ,tas pats kaip rase Vilius.Dar daugiau vilties.KOL KAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Varykit i egipta ar kanarus menesiui ir nesukit galvos , grysit idege, igave jegu naujiems darbams (atsejimui) ;)

Kas svarbiausia tos keliones visiskai neduoda pailset, dar labiau nusikales gryzti :eusa-hand:

:lol: Priklausomai ka ir kaip kali... , su svetimom nepailsesi o jei kalsi skista pavidala tada gali ir uzmirst , kad reikia gryzti ir laukus atseti :) O jei rimtai tai dejuok nedejaves nieko napakeisi , taip , kad nematau reikalo tusciai kazka planuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...