Jump to content

Pašarų dalytuvai


niino

Recommended Posts

Tai, kad viskas butent taip, kaip ir reikia/tikejomes. Tiek pats ismaisymas, smulkinimas (nors cia visi vertikalus turbut panasiai) baigiant tuo, kad vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar. Na atitiko kirvis kota taip sakant. Kaip reikejo taip ir yra

Kiek domėjausi tai visi vertikalus "būtent panašiai"... netolygiai smulkina ir dar netolygiau išmaišo... Vienintelis pliusas kad pajėgūs rulonus perpjaut, tačiau tam ir daug galios pareikalauja o tai reiškia kad ir kuro. Toliau visi kiti tai tik pseudo pliusai:

"vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar"

iš tikro yra tik tau pačiam bet ne gyvuliui. Gyvuliui neįdomūs nei tie vartai, nei tas fermos aukštis, o be to paruošęs nekokybišką pašarą rizikuoji ir gyvulio sveikata ir negauni pajamų kurias galėtum gaut. Mano nuomonė, kad vertikalus yra - dalytuvas be ne geras maišytuvas, daug laiko, jei nori kad bent kiek geriau i?šsimaišytų ir kuro reikalaujantis metalo gabalas.

Taip suprantu Zago negamina vertikaliu dalintuvu. Kad taip vaikiskai "varai" ant vertikaliuju? :) dar vienas "Remigijus"...

Zago gamina ir vertikalius, jei pasidomėtum pirma, tai nereiktu kitų vardų primetinėt tada :eusa-naughty: ir jei pamatytum kaip dirba Zago King dalytuvas į vertikalių puse nebeatsisuktum. Aš kai pamačiau kaip jis dirba tai ir susidariau savo tvirtą nuomonę ir jai pakeist reiktų pamatyt geriau dirbantį dalytuvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad viskas butent taip, kaip ir reikia/tikejomes. Tiek pats ismaisymas, smulkinimas (nors cia visi vertikalus turbut panasiai) baigiant tuo, kad vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar. Na atitiko kirvis kota taip sakant. Kaip reikejo taip ir yra

Kiek domėjausi tai visi vertikalus "būtent panašiai"... netolygiai smulkina ir dar netolygiau išmaišo... Vienintelis pliusas kad pajėgūs rulonus perpjaut, tačiau tam ir daug galios pareikalauja o tai reiškia kad ir kuro. Toliau visi kiti tai tik pseudo pliusai:

"vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar"

iš tikro yra tik tau pačiam bet ne gyvuliui. Gyvuliui neįdomūs nei tie vartai, nei tas fermos aukštis, o be to paruošęs nekokybišką pašarą rizikuoji ir gyvulio sveikata ir negauni pajamų kurias galėtum gaut. Mano nuomonė, kad vertikalus yra - dalytuvas be ne geras maišytuvas, daug laiko, jei nori kad bent kiek geriau i?šsimaišytų ir kuro reikalaujantis metalo gabalas.

Taip suprantu Zago negamina vertikaliu dalintuvu. Kad taip vaikiskai "varai" ant vertikaliuju? :) dar vienas "Remigijus"...

Zago gamina ir vertikalius, jei pasidomėtum pirma, tai nereiktu kitų vardų primetinėt tada :eusa-naughty: ir jei pamatytum kaip dirba Zago King dalytuvas į vertikalių puse nebeatsisuktum. Aš kai pamačiau kaip jis dirba tai ir susidariau savo tvirtą nuomonę ir jai pakeist reiktų pamatyt geriau dirbantį dalytuvą.

Na ok. Tavo vienokia nuomone, kitu kitokia. Taip ir turi buti. Tik metalo gabalu nevadink dalintuvo kuris gerai dirba. Nebutu ju prekyboj jei butu nieko verti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek domėjausi tai visi vertikalus "būtent panašiai"... netolygiai smulkina ir dar netolygiau išmaišo... Vienintelis pliusas kad pajėgūs rulonus perpjaut, tačiau tam ir daug galios pareikalauja o tai reiškia kad ir kuro. Toliau visi kiti tai tik pseudo pliusai:

"vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar"

iš tikro yra tik tau pačiam bet ne gyvuliui. Gyvuliui neįdomūs nei tie vartai, nei tas fermos aukštis, o be to paruošęs nekokybišką pašarą rizikuoji ir gyvulio sveikata ir negauni pajamų kurias galėtum gaut. Mano nuomonė, kad vertikalus yra - dalytuvas be ne geras maišytuvas, daug laiko, jei nori kad bent kiek geriau išsimaišytų ir kuro reikalaujantis metalo gabalas.

kiek supratau dalytuvo neturi ir nesi dirbes tai ir maziau lia lia, turiu kuhn euromix 10kub. viena sraige, dirbam su juo jau 7 metai pjausto rulius labai gerai, maiso irgi labai gerai, taip pat ir isdalini gerai, o jeigu nemoka kas su jais dirbt tai tik ju problemos, tai ir belieka erezijas skleist......................... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek domėjausi tai visi vertikalus "būtent panašiai"... netolygiai smulkina ir dar netolygiau išmaišo... Vienintelis pliusas kad pajėgūs rulonus perpjaut, tačiau tam ir daug galios pareikalauja o tai reiškia kad ir kuro. Toliau visi kiti tai tik pseudo pliusai:

"vaziavimas pro duris, aukstis,ferma senos statybos bet viskas gerai ir serimo takas praktiskai idealaus plocio, pravaziuoji tai isbarsto prie pat lentu, kai platus takai buna reikia sustumt artyn dar"

iš tikro yra tik tau pačiam bet ne gyvuliui. Gyvuliui neįdomūs nei tie vartai, nei tas fermos aukštis, o be to paruošęs nekokybišką pašarą rizikuoji ir gyvulio sveikata ir negauni pajamų kurias galėtum gaut. Mano nuomonė, kad vertikalus yra - dalytuvas be ne geras maišytuvas, daug laiko, jei nori kad bent kiek geriau išsimaišytų ir kuro reikalaujantis metalo gabalas.

kiek supratau dalytuvo neturi ir nesi dirbes tai ir maziau lia lia, turiu kuhn euromix 10kub. viena sraige, dirbam su juo jau 7 metai pjausto rulius labai gerai, maiso irgi labai gerai, taip pat ir isdalini gerai, o jeigu nemoka kas su jais dirbt tai tik ju problemos, tai ir belieka erezijas skleist......................... :lol:

Dalytuvą turiu ir ne vieną... lia lia ir gi nesakau, o tiesiog turiu savo nuomonę ir erezijų neskleidžiu :icon-wink: Toliau, mano nuomone nereikia dalytuvu didžiuotis kad jis telpa pro vartus ir nereikia rankom rulonu dalint. Ne ta dalytuvo paskirtis pirmiausiai! ir jei norit gauti daugiau pajamų iš pieno gamybos ne išdalinime esmė! Iškraut pašarą yra paprasčiausia funkcija ir nematau reikalo jos pabrėžinėt! Karvė yra pieno fabrikas pirmiausiai, o norint gaut daugiau pajamų iš pieno ūkio reikia mokėt paruošt gerą pašarą ir mažiausiomis sąnaudomis, tai čia ir kuro ir technikos amortizacijos sąnaudos atsiranda... kokybiškam pašarui paruošt reikia 3 komponentų: visų pirma gero dalytuvo-maišytuvo, mąstančio operatoriaus ir kokybiškų pašarų komponentų. Esu matęs kaip dedamas ir sugedęs silosas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka, reikia liudet, kad pravaziavus dalituvu nereikia eit sustumt artyn pasaro :lol: ? Juokingas man esi, pirma zago netelpa pro duris. Kvailys esi jei nesupranti kas yra rasoma. Beje, auginam mesai, tai is kur cia pienininkyste istraukiai juokdary ? Kai sekancia nesamone savo meginsi ipust butinai dar parasyk apie duris :lol: paciam turbut kai lieka po 3cm krastuose neproblema :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka, reikia liudet, kad pravaziavus dalituvu nereikia eit sustumt artyn pasaro :lol: ? Juokingas man esi, pirma zago netelpa pro duris. Kvailys esi jei nesupranti kas yra rasoma. Beje, auginam mesai, tai is kur cia pienininkyste istraukiai juokdary ?

Na nelabai suprantu ką ten reikia stumdyt pas tave.. visiems dalytuvams (net ir vertikaliems :eusa-shifty: ) būna iškrovimo transporteriai pasirinktinai ir įvairaus ilgio. Jei to neįkerti tai pats juokingas ir tikiuosi kad ne kvailys... Šeip mėsai aš neauginu tikrai, bet pražystami ūkininkai kurie augina mėsai tai išvis kitaip organizuoja šėrimą ir be dalytuvų... :icon-exclaim:

Ir dar kiek domėjausi Zago King dalytuvais, tai iki 15 m3 gabaritai - aukštis gali būti iki 2,5m o plotis visiems 2,45m... O kokios durys pas patį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai kaip prasoviau, su salyga, kad nepienininkyste isvis nereikejo dalituvo, kaip blogai kad pries perkant nepasikonsultavau su tamsta, toks vaizdas, kad asmeniskai del kazko mali suda, tik delko :eusa-think:

Turiu kelis draugus kurie mėsai augina, tai pas juos buliai tiesiai iš rulono ėda, tik rulonui pasidėt reikia tokį padėklą pasidaryt, vnž visur litus reik skaičiuot, jei pats išsprendei taip tai ir gerai (gal litų neskaičiuoji)... nes pieno iš mėsinių nemelši vistiek.. tai ir dėl maišytuvų nereik ginčytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visaip buvo seriami ir cielais rulonais ir visa istampant rezultatas vienas - pritemptas meslo takas, ko pasekoje vel sanaudos - vandeni duobej keist kasdiena kad neuzkistu siurblio nes daug jo budavo, ismetinedavau su sakem i sona isvezdavau 4-5d apie kratytuva issimesdavo, beto vel tiesioginiai nuostoliai juk ismeti pasara kuri turejo suest! Dabar dalytuvas viska issprende esu davolnas, o man bandai irodinet kad vistiek negerai :icon-mrgreen:

Automatinio serimo juk nenupirkom o elementariausia dalytuva kuris prie didesnio galviju skaiciaus kaip ir neisvengiamas. Kas del minimaliu sanaudu - i bala krites sausas neislipsi,Juk ir pats rasai kad turi dalytuva ir neviena, kam tokios islaidos ?! pvz man pigiau turet savo presa ir viniotuva nei samdyt

4ios durys plotis nuo 250 iki 260, silokingas 196 plocio ir tai neatrodo vaziuojant kad baisiai dideli tarpai bet normaliai vaziuoji. Isivaizduok zago su 245 plociu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didesniai bandai dalytuvas neisvengiamas,taciau ir investiciju - islaidu zymiai daugiau.

Kuro kaina reik irgi skaiciuoti kiek dienai sunaudoja traktorius smulkinant - dalijant pasara,zinau kad 100galviju bandai metams kuro 3-mis tonomis daugiau tikrai reikia.Turiu BVL dalytuva,draugas - keenana,rulius keenanas irgi gerai doroja,manyciau kad keenanas geriau,taciau atbaido jo kaina.Vertikaliam dalytuvui rulius manau kad tikrai reik pusiau kirsti ir jau domiuosi kaip tai padaryti.Turint didesne banda reik maziau ruliu daryti ,siloso duobes neisvengiamai reikia.Taip,rulonai patogiausia,taciau neekonomiskiausia,o visi dirbame del didesnio lito :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tai kokios cia jis firmos kad jau toks mazas, jei dvieju sraigiu ir tik 10 kub.

aš anksčiau atsakiau žmogui į klausimą, nuo kokios kubatūros būna daugiau nei vienas sraigtas. Pas manes kitokios konstrukcijos dalyvutuvas, yra vienas sraigtas su mentėm ir jis sukasi horizontaliai. Žodžiu, keenanas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
http://www.pronar.pl/EN/ENosprzet/___lc_wycinaki__.html nuvazuoji,nusiperki,isimeti i priekaba ir su pilnu baku kuro grysti i lt ,pirktas rulonu suspaudejas ir kausas bei sienapjove is ju tai kokybe padare ispudi,sustiprinta,cilindrai stori ,slangos apsaugotos,sienapjove irgi gera,kiek teko ieskot ju produkcija pigiausia ir kokybe priimtiniausia
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...