Jump to content

mtz dalys pirksiu


ddp

Recommended Posts

  • Atsakymai 85
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Vargas su tuom puskacium. Nors pas mane anas nuo akumo pajungtas ir is kabinos greit uzsivedi, bet vistiek metu lauk. Atgyvena jau. Kad ziema karta kita lengviau uzvesi, tai anokia cia nauda.

Kad su puskacium vaziuot, tai irgi briedas. Imanoma aisku, bet naudos is to nulis. Lygiai taip pat sekmingai gali 9 ar 1 vaziuot, ziurint kokia situacija, ziema ar vasara.

Koki starteri nori keist i puskaciu? Pas mane pusantrinio ant 50 uzdetas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagraciui galima zieda pakeist, jis ~80lt kainuoja. Nepamenu tiksliai ar taip tinka ar reik truputi nutekint. Reikes ir man perdirbinet.

deivisD, pamaniau gal kokian sibiran issiruosei kad starteri i puskaciu keist ruosies :]

Prie - 10 -15 su starteriu (nesvarbu ar jis ruskas ar čekiškas ar kinietiškas) jau problemos. Gaunasi tik akumuliatoriaus pjovimas. Nebent padarytas bloko šildytuvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabartinis 180Ah, bet posilpnis ziema. Reik 215Ah.

Bandysiu masinos generatoriaus ieskot, kilovatinio, nes originalas mazom apsukom nifiga nekrauna.. o svedisko traktoro, tai uzvedei, pergazavai ir kaip ikalta. Junk ka nori. Minusas kad su sepeteliais, o jie dulkiu bijo.

sunkvezimio to prasme generatoriu taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabartinis 180Ah, bet posilpnis ziema. Reik 215Ah.

Bandysiu masinos generatoriaus ieskot, kilovatinio, nes originalas mazom apsukom nifiga nekrauna.. o svedisko traktoro, tai uzvedei, pergazavai ir kaip ikalta. Junk ka nori. Minusas kad su sepeteliais, o jie dulkiu bijo.

kiek amperu akumas? manau dyzeliui svarbiau yra amperai, ne Ah

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...