Jump to content

mtz dalys pirksiu


ddp

Recommended Posts

  • Atsakymai 85
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sukimo momento neprisimenu, gal 1000. Nzn kokia startine srove geresne, gal didesne, greiciau suks, bet ir issuks akuma greiciau..

Generatoriaus irgi nzn, buna ir pusdzipiu visokiu su didesniais generatoriais, arba ir sunkvezimiuko. Ka gausiu ta ir desiu, nes dabartinis manes netenkina.

nors tau, mano nuomone ir neidomi, bet jau daugiau kaip metai, ant savo mtz esu uzsidejes lengvos auto generatoriu, is sroto, uz 20 litu. ant traktoriaus 6 halogenai - sviecia be jokiu problemu....

turiu ir 95A generatoriu, bet reik skivo, ir primontuot kaip nors... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Belaruse buvo JENOX 2akumai (12V 100Ah 590A),pirma ziema uzvesdavau net oro neuzdares(nebuvo troso i kabina atvesta),antra jau reikejo uzdaryti ora vedant,paskui 3 ar4 ziema neuzvedziau,tai isiutes idejau cekiska starteri,net dakrauti nereikejo iskart uzvedziau.Atlaike tie akumai virs 8 metu.Dar vasara but suke,o rudeni per salnas but reikeja pavargt,bet nusipirkau (12V 145Ah 850A) akuma Autopart firmos,bet ziema silpnokas,gal pasildzius bloka geriau imtu ir dar ta firma akumo kelia itarima man.Nors diedukas kur prekiauja akumais juos gyre. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, nesakau kad neidomu, tiesiog su elektra labai nesipykstu, ir zinau kad pajungiami W neturi virsyt generatoriaus W, o dar ir akuma kraut reikia. Nzn tik kaip paskaiciuot kiek akumui W reik.

Planuoju det 10 faru, 3 poros prieky ir 2 gale - grubiai 550W + posukiai, stopai, pazibinciai, tiek traktoriaus tiek 2 priekabu. Dar armatura kazkiek, signalas. Viska susumavus arti kilovato gaunasi, o skaiciuot reikia viska max + rezervas kazkoks. Abejoju ar i lengvas deda tokius generatorius.

Ant taves nepykstu ir nereik susireiksmint. Mielai paklausysiu jei kazka naudingo paporinsi.

deivisD, neprikelineji jei tavo sugaistas laikas brangesnis uz kita traktoriu. Dabar gi savo laiko neskaiciuoju, darbo kito neturiu, tai ir bovijuos. Uz 5 stukes gali labai gera remonta pasidaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn tik kaip paskaiciuot kiek akumui W reik.

Planuoju det 10 faru, 3 poros prieky ir 2 gale - grubiai 550W + posukiai, stopai, pazibinciai, tiek traktoriaus tiek 2 priekabu. Dar armatura kazkiek, signalas. Viska susumavus arti kilovato gaunasi, o skaiciuot reikia viska max + rezervas kazkoks. Abejoju ar i lengvas deda tokius generatorius.

P=U * I, I=P/U I=550 / 12 = 45,8 A .

Tai ne tiek jau ir daug, galvojant, kad pastoviai naudosi visus 10 halogenų. Į savo MTZ įsidėjau bosch generatorių iš audi. Jis daro 90 A.

P=90*12 = 1080 W (1,08 kW).

Sakyčiau daugiau, nei pakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...