Jump to content

ziema


adomjonas

Recommended Posts

Prastovėjęs savaitę laiko, temperatura buvo +5 tai labai idealiai užsikure:) net nusistebėjau :) viskas ok važiuoja puikiai, tik pastebejau, kad kiek pradeda trukti traukos kai gerai užsyla motoras, laikas voztuvus reguliuoti? Nes uztraukus dekompresini vistiek griebia vienas kausas kurtis

Prie +5 pas mane irgi iš pusės apsisukimo ir be fakleo įjungimo :) O tau ko gero vožtuvus nekenktų pareguliuoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 859
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 2 savaičių...

na nežinau ar šiame forume kas rašė apie tai kad benzolas reikia pilti į tepala,apie 500gr.tada nereikia nei šildyti nei teno dėti.kai variklis dirba benzas išgaruoja.na aišku į vakarieti nepilsi,džonis gali tokios baikės ir nesuprast :D aš šia žiema pyliau į beleri ir į t-16 jam reikia biški mažiasne doze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

siandien neziurejau,bet anksciau esu ziurejas,neuzsikises alsuoklis,tiesiog is kartono nestoro buvo padaryta ta tarpine,kai nuemiau,tai kai laikrastis,tokia sukepus. :icon-wink:

Geriau pasakykit ko hidraulas rekia,garsas atrodo eina is tos vietos kur grizta i bakeli tepalas.Valiau (tai yra ploviau) filtra,ta daugkartini,sakiau isvis ji ismesiu isiutes. :icon-evil: Saratas prie filtro vaiksto,ranka ispaudziu ir kas per velnias jam?Kas pas jus stovi,gal keiciami filtrai,bet ir ta idejus nemanau,kad nutils. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien neziurejau,bet anksciau esu ziurejas,neuzsikises alsuoklis,tiesiog is kartono nestoro buvo padaryta ta tarpine,kai nuemiau,tai kai laikrastis,tokia sukepus. :icon-wink:

Geriau pasakykit ko hidraulas rekia,garsas atrodo eina is tos vietos kur grizta i bakeli tepalas.Valiau (tai yra ploviau) filtra,ta daugkartini,sakiau isvis ji ismesiu isiutes. :icon-evil: Saratas prie filtro vaiksto,ranka ispaudziu ir kas per velnias jam?Kas pas jus stovi,gal keiciami filtrai,bet ir ta idejus nemanau,kad nutils. :)

? :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Sveiki. Perskaiciau jusu diskusijas apie sildytuvus mtz traktorias, tai va keleta padariau. Gal kam reikia? :) seip as pats asmeniskai pries 3 metus isidejau tarnauja gerai kolkas :)

Kad jau apie tai prakalbom vėl, tai ir aš savo variantą galiu padauginti už atitinkamą banko bilietų kiekį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau sildit ausinimo skisti ar tepala?Esu pasidares sildituva tik tepalui,nes pamaniau jei sildit antifriza tai reiketu det ir siurbliuka kazkoki elektrini kad varinetu ,kitaip uzvirs tam vamzdeli o kitur net nesusils.Ir dar pamaniau kad pagrindine nesikurimo per salcius problema ira labai tirstas tepalas ir starteriui per sunku sukt.Na dar reiketu (aisku jei nera gamikliniu)isidet pora kaitinimo zvakiu i isiurbimo kolektoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau sildit ausinimo skisti ar tepala?Esu pasidares sildituva tik tepalui,nes pamaniau jei sildit antifriza tai reiketu det ir siurbliuka kazkoki elektrini kad varinetu ,kitaip uzvirs tam vamzdeli o kitur net nesusils.Ir dar pamaniau kad pagrindine nesikurimo per salcius problema ira labai tirstas tepalas ir starteriui per sunku sukt.Na dar reiketu (aisku jei nera gamikliniu)isidet pora kaitinimo zvakiu i isiurbimo kolektoriu.

Kad neuzvirtu galima padaryt cirkuliacija nuo isleidimo krano, o kai antifrizas bus apiie 50-70 laipsniu koki pusvalandi tai traktorius pagalvos kad jau vasara atejo ir kursis lengvai nors ir tepalas karteryje tirstas, patikek, išbandyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka geriau sildit ausinimo skisti ar tepala?Esu pasidares sildituva tik tepalui,nes pamaniau jei sildit antifriza tai reiketu det ir siurbliuka kazkoki elektrini kad varinetu ,kitaip uzvirs tam vamzdeli o kitur net nesusils.Ir dar pamaniau kad pagrindine nesikurimo per salcius problema ira labai tirstas tepalas ir starteriui per sunku sukt.Na dar reiketu (aisku jei nera gamikliniu)isidet pora kaitinimo zvakiu i isiurbimo kolektoriu.

siaip ar gerai tepala kaityt tenu, kazkur girdejau kad tepalas praranda savo savybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu pasiulima yra toks prietaisas kaip webasto galima gan nebrangiai rasti ir maziau galvos skausmu manau butu

Pasiūlymas vertas dėmesio, bet jeigu paskaityti temą nuo anksčiau, tai buvo prieita išvada, kad per brungu ženyt rusą su webasto. Apie cirkuliacinio siurblio naudą irgi buvo prirašyta nemažai, o čia matau vėl apie tą patį diskusija kyla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...