Jump to content

cukriniu runkeliu auginimas 2010 m. Pelnas ar apgaule?


dariusk

Recommended Posts

Ka jus mielieji ukininkai parartumete man derlingoje Panevezio zemeleje auginti bent 6 h.plota cukriniu runkeliu ar ne? :( Siais metai mano kaimynelis pasejo 18 h. vcerkiu kruvinom asarom pelnas mazas, grafika vezimo kompiuteris parinko tragiska gruodzio gale :icon-eek: pelna ka pasikaiciavo sake jau geriau butu rapsus ta plota apseja :icon-redface:

dabar minti pats audziu kitamet man setis kar ne, patarkite kmoki jus pelna gaunate is vieno h jei neturite savo nuemimo technikos, vsika samdote?-aciu :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus mielieji ukininkai parartumete man derlingoje Panevezio zemeleje auginti bent 6 h.plota cukriniu runkeliu ar ne? :( Siais metai mano kaimynelis pasejo 18 h. vcerkiu kruvinom asarom pelnas mazas, grafika vezimo kompiuteris parinko tragiska gruodzio gale :icon-eek: pelna ka pasikaiciavo sake jau geriau butu rapsus ta plota apseja :icon-redface:

dabar minti pats audziu kitamet man setis kar ne, patarkite kmoki jus pelna gaunate is vieno h jei neturite savo nuemimo technikos, vsika samdote?-aciu :eusa-doh:

augink bulves :eusa-think: uzteks ir kokio t-40 del zemes apdirbimo, ir sejamuju yra lenkisku geru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Kaip del balto cukraus kvotos, ar ji buna priskirta zmogui ar zemes ukio valdai ? tevas turi kvota balto cukraus, gauna is ES ismoka uz cukru ir uz reztrukturizavimo programa ismoka. Dabar man nori perduoti ta kvota, as turiu savo valda. Bet NMA vilniaus konsultanta iaiskina, kad kvotos neina perasyti kitai valdai ir jei jis isregistruoja valda lieka tik ukininku jau negaus nei ismoku uz cukru is ES ir uz restrukturizavimo programa.

Ar cia istikro zemes ukio valdai priklauso kvota ( ne zmogui) ir jei tik perduodi ta valda kitam zmogui ta kvota lieka, o naujai sukurtai valdai neina jos perduoti?

Ar cia jei nemoka paaiskinti :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Statistika:

Dabar 1t runkeliu 80 Lt.

Subsidiju nemoka.

Is ha vidutiniskai gali paimt 1000 -2000 pelno jei viskas pasiseks, ty 50-80 t gerio. Pagalvok kaip sandeliuosi, transportuoti ir nuiminesi derliu?

Mano galva tai yra tikrai didele investicija ir reikia tureti gerus plotus norint pradeti minimum 100 ha manau. Pvz rapso pirkimo kaina 1000-1500 ( pelno is ha ~500-1000 Lt ) ir susandeliuot tik 1 tona reik ir nuimt derliu pradzioj mazam plotui gali paprastu kombainu aisku gausi nuostolio, bet manau bus maziau problemu ir daugiau naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...