Jump to content

Mtz elektra


Karo1is

Recommended Posts

Sveiki. Kai ijungiu mase tai jis is karto pradeda kurtis, o kai nestipriai dauzteli per paneles sona nustoja. Beje pas mane jau nebeveikia tas kur reikia ijungti begi norint uzkurt. Kuriasi bet kaip kai yra riciagas, bet tai man nemaiso, dar net patogiau. Man tik tai ramybes neduoda tas dalykas, kad kuriasi kai mase ijungiu. Beje cia taip nevisada tera, kartais uzeina, kartais praeina. Kas cia galetu buti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 80
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

pas mane gale gabaritas vienas nedega, tai kai trinkteliu uzsidega, kas galetu but? :lol:

o cia kai parasei kad trinkteli ir nebesisuka, tai juokingai skamba, reikejo atsidaryt bent jau prie spyneles ziuret gal trumpina, gal dar kas...

pas mus buvo kad spynele kai pasukdavau ant kurimo ir neatmesdavo jos, reikdavo paciam rakteli truputi atsukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane gale gabaritas vienas nedega, tai kai trinkteliu uzsidega, kas galetu but? :lol:

o cia kai parasei kad trinkteli ir nebesisuka, tai juokingai skamba, reikejo atsidaryt bent jau prie spyneles ziuret gal trumpina, gal dar kas...

pas mus buvo kad spynele kai pasukdavau ant kurimo ir neatmesdavo jos, reikdavo paciam rakteli truputi atsukt.

lempute nekontacina :icon-exclaim::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...