Jump to content

Joskin srutoveziai


pupkis

Recommended Posts

Na įdomi ten jų politika, kai išsiaiškinsi ir man pasakyk, tada žinosi. Gamyklos atstovai sako, kad oficialūs, vieninteliai nepakartojami yra dot pro. Iš kitos pusės ne tik, kad nestabdo, bet netgi skatina prekybą per lenkų dylerius lietuvoje (lenkam atiduoda gerokai mažesnia kaina, kad tie parduotu kitom firmelėm lietuvoje. Manau jų vadybininkai (lenkai) bando tokiu būdu pagražinti lenkų dyleriu skaičiukus. Bet tai tik spėjimas, kaip ten yra ištikrūju ... Bijau, kad niekas dorai nežino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazko Agrimatco psl. neatsivercia???

Tiesa vargu ar imanoma suzinot,- prekyba, firmu politika, t.t.

Kaiptai nejauku postinti pamastymus, kol daiktas nenupirktas :D . Dot pro sausai paskelbs "nepasitenkinima" klientams, kurie technika pirko ne is ju, del tolimesnio serviso. Keista, gal ir vejus cia rasineju, bet uzsidirbti pinigeli keiciant kazkam pamirusi siurbli, nors ir ne is ju pirktai tecnikai.., turbut jiem ne kryyyze...

Shaulinis, manau teisingai rasai.

Juokas paime tik del to, kad paminejus atstovus, kaina per 10min nukrito 1100Lt, ir dar negalutine.

Esu tik klientas, nesijauciu Dievu, suprantu,- kam dabar lengva :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai prieš 1,5 metų pirkom srutovežį (Pomot) iš Para1, tai jį atvežęs žmogus (tiksliai nebepamenu, ar pats direktorius, ar kitas darbuotojas) pasakojo, kad jie turi tiesioginį priėjimą prie Lenkų gamyklos ir turi suderėję geras nuolaidas, tad "atstovus" lenkia tik dėl nedidelių veiklos sąnaudų (firma - 2 žmonės, abu vairuojantys fūras). Taip pat paminėjo, kad kainomis jie gali lenktyniauti nebent su Agropara. Šios firmos turi bendras šaknis - giminės dirbo, susipyko ir įsikūrė atskiras firmas (berods Agropapra įkūrė pabėgęs iš Para1 žmogus.

Aš, rinkdamasis srutovęžį, žiūrėjau tik į kainą, beje tuo metu net Specagra negalėjo pasiūlyti tokios kainos, kokią davė Para1. Dėl servizo nemąsčiau, bet tpfu tpfu tpfu ir neprireikė, ir dar nepanašu, kad artimiausiu metu prireiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai prieš 1,5 metų pirkom srutovežį (Pomot) iš Para1, tai jį atvežęs žmogus (tiksliai nebepamenu, ar pats direktorius, ar kitas darbuotojas) pasakojo, kad jie turi tiesioginį priėjimą prie Lenkų gamyklos ir turi suderėję geras nuolaidas, tad "atstovus" lenkia tik dėl nedidelių veiklos sąnaudų (firma - 2 žmonės, abu vairuojantys fūras). Taip pat paminėjo, kad kainomis jie gali lenktyniauti nebent su Agropara. Šios firmos turi bendras šaknis - giminės dirbo, susipyko ir įsikūrė atskiras firmas (berods Agropapra įkūrė pabėgęs iš Para1 žmogus.

Aš, rinkdamasis srutovęžį, žiūrėjau tik į kainą, beje tuo metu net Specagra negalėjo pasiūlyti tokios kainos, kokią davė Para1. Dėl servizo nemąsčiau, bet tpfu tpfu tpfu ir neprireikė, ir dar nepanašu, kad artimiausiu metu prireiks.

Logiška,visgi "govnovozkė" ne traktorius,ar kombainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Ačiū, nebesiūlikit. Nupirktas Joskin iš Dot Pro.

Kaip supratau, Agropara, Para-1, perka iš tokių pat oficialių Lenkijoje kaip Dot Pro pas mus.

Šiaip Joskin'o gamyklos stovi ne tik Belgijoj, ale ir Lenkijoj ir Prancūzijoj. Taigi lenkiškas joskinas juo ir bus pagal kainą ir kokybę (aš piktas lietuvis - kaimynas :D ). Gal nereikia taip nepasitikėti, bet nuo senovės liko likutis, kad made in japan nėra lygu made in malaysia.

Reziumuojant,- kaina didesnė apie 1000Lt, bet ir daiktas ne už 1500Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...