Jump to content

MTZ 572 (82) hidraulinės sistemos schema


Svečias

Recommended Posts

zoidberg nr gavau. dekui :) o jei pas tave atliks apkrautuvas-duok man ziniu :) gal ka suderesim :)beje, hidroakumuliatorius irgi tam priede yra ? :icon-redface:

Ne, hidroakumuliatoriaus nėra. Beje, ar tau reikia hidroapkrautuvo (kur šalia skirstytuvo), ar reguliatoriaus (kur po kabinos grindimis) ? Suderinsim, žinoma. Bet viskas ateityje netolimoj, dar ne šiandien .

hidroapkrautuvo :)reguliatorius ateityje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 62
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nauji skirstytuvai nieko nelaiko, dabar viska daro ant durniaus

Tai turėtų kažkaip padėti man apsispręsti palikti vokišką skirstytuvą ? Beje, planuojamas mano dėti nėra naujas, taigi, padarytas dar "ne ant durniaus". Man reikia ne vieno išėjimo su plaukiojančia padėtimi (ne tik galiniam cilindrui, bet ir stumdymo peilio cilindrui priekyje), taigi su paplidomais elektromagnetiniais vožtuvais gaunasi nemažai pinigų. Vadinasi bus įdėtas originalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn durniaus ne ant durniaus bet pas amne laiko viskas kuo geriausiai :) zinoma jei arkliui duodi darbo kaip drambliui.... :eusa-doh: tada ir buna ant durniaus :) viskas laiko - tik prisiziurekit :) o jei fufliakus musu tautieciai veza ir mum parduoda - nekaltinkit gamintojo, jam apsimoka srota parduoti uz mazesne kaina, o ne ismesti:)

ta pati skirstytuva is UK ar vokieciu nusipirkit :) rankom plosit :) nors ir made in Belarus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn durniaus ne ant durniaus bet pas amne laiko viskas kuo geriausiai :) zinoma jei arkliui duodi darbo kaip drambliui.... :eusa-doh: tada ir buna ant durniaus :) viskas laiko - tik prisiziurekit :) o jei fufliakus musu tautieciai veza ir mum parduoda - nekaltinkit gamintojo, jam apsimoka srota parduoti uz mazesne kaina, o ne ismesti:)

ta pati skirstytuva is UK ar vokieciu nusipirkit :) rankom plosit :) nors ir made in Belarus ;)

labai ponas klysti, ko jau ko ,bet hidraulikos rusui pagamint tai nesiseke visais laikais, tie patys vakarieciai klausia ka daryt su paskirstytojais ir ....gan sekmingai deda vairus danfosus, paskirstytojus italiskus arba suomiskus ir t.t. tada vaziuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimai jus kaip visada tiesiai sviesiai i desimtuka. Kiek tu paskirstytoju priardes tai neduok dieve kai senelis nusipirko mtz tai paskirstytoja imdavau 2 kart i metus laime kad mtz-50 kabina buvo tai priejimas geresnis. Budavo tai dingsta plaukiojanti tai kelimas dingsta problema buvo tame kad buvo 91-92 metai dalys deficitas pririnkdavo kolchoze partysdavo namo ir lipdai is sudo.

mano samodielkoj taip pat stovi mtz paskirstytojas kol kas bet tai ten tai ten leidzia tai voztuvas pastringa.

rekomenduoju montuot taip

73266260365063515748_thumb.jpg

nebloga rekomendacija, o butu daugiau foto kaip ten is kabinos padaryta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimai jus kaip visada tiesiai sviesiai i desimtuka. Kiek tu paskirstytoju priardes tai neduok dieve kai senelis nusipirko mtz tai paskirstytoja imdavau 2 kart i metus laime kad mtz-50 kabina buvo tai priejimas geresnis. Budavo tai dingsta plaukiojanti tai kelimas dingsta problema buvo tame kad buvo 91-92 metai dalys deficitas pririnkdavo kolchoze partysdavo namo ir lipdai is sudo.

mano samodielkoj taip pat stovi mtz paskirstytojas kol kas bet tai ten tai ten leidzia tai voztuvas pastringa.

rekomenduoju montuot taip

73266260365063515748_thumb.jpg

nebloga rekomendacija, o butu daugiau foto kaip ten is kabinos padaryta?

jei tepala pylei gera ne atrabotke tai ir paskirstytojas nestringa ir viskas gerai isskyrus tepalo lasejima paziurek kur i naujus ideti uzsieniniai ir nieko neatsilieka po 3 metu taipat apsivarvaleve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Pasiguosiu... Susidejau nauja (rusiska hidrosyla) skirstituva, nauja siurbli GP-32 N4) pora minuciu darbo su frontaliniu (tik frontaliniu ir tedirba traktorius) ir pro skirstituva lasa... (kur rankenu traukes susisuka - "obuoliai" ) Sena keiciau butent del to, kad jau 12m dirbes, nei strigdavo nei ka bet begdavo upem tepalas, dabar iskart naujam bega. Ar koks uzsenietis analogisko negamina, kad tiku 1:1 ? Nors kokiam uzsenieciui aktualu gamint tokia nesamone :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiguosiu... Susidejau nauja (rusiska hidrosyla) skirstituva, nauja siurbli GP-32 N4) pora minuciu darbo su frontaliniu (tik frontaliniu ir tedirba traktorius) ir pro skirstituva lasa... (kur rankenu traukes susisuka - "obuoliai" ) Sena keiciau butent del to, kad jau 12m dirbes, nei strigdavo nei ka bet begdavo upem tepalas, dabar iskart naujam bega. Ar koks uzsenietis analogisko negamina, kad tiku 1:1 ? Nors kokiam uzsenieciui aktualu gamint tokia nesamone :D

Frontaliniam nereikalinga plaukiojanti padėtis, taigi gali susidėti bet kokį skirstytuvą (kad ir tokį, kaip pas mane foto). Skirstytuvų pasirinkimas dabar tikrai platus ir kainos nesikandžioja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Vadinasi, reikalai pajudėjo iš mirties taško. Išsikeičiau fokišką skirstytuvą į visą ruskio hidrobaką, su siurbliu, su rankenomis ir ratų hidroapkrautuvu. Džiaugsmas truko tol, kol pradėjau viską taikyti ant saviškio :eusa-doh: Gautasis hidrobakas arba nuo 50, arba nuo 80 maža kabina. Esmė tame, kad valdymo rankenos 4, o ne 3, skiriasi jų išdėstymas, visiškai netinka pats kelmas (jis stovi daug žemiau, nei didžiosios kabinos). Siurblys mano apvalus, ant ano plokščias, todėl padavimo vamzdis į mano skirstytuvą netinka. Na rankenas pritaikiau - kur patekinti teko, kur pavirinti. Tęsiasi reikalai su padavimo vamzdžiu, grįžtamo numetimu į baką. Beje, nebuvo plokštės, ant kurios sukasi skirstytuvas, o paskui su visa plokšte prie hidrobako. Teko gamintis (aišku nesigavo visai tiksliai)...

Papildymas:

Pagaliau, pagaliau :eusa-dance: Sujungiau visus galus ir pradėjo veikti :) Gavosi maždaug štai kas:

P1030173-vi.jpg

P1030174-vi.jpg

Ačiū visiems padėjusiems, temą galima laikyti užbaigta :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...