Jump to content

MTZ 572 (82) hidraulinės sistemos schema


Svečias

Recommended Posts

  • Atsakymai 62
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nufotografavau :

P1020919red-vi.jpg

P1020922red-vi.jpg

P1020923red-vi.jpg

P1020924red-vi.jpg

Negražiai padaręs fokietys, kad per langą žarnas išvedęs, o pats skirstytuvas primontuotas gana patogiai. Šiandien Lytagroje nustebino : originalus skirstytuvas apie 300 lt, rankenėlės ~ 200 Lt, o vamzdeliai (!) po ~ 60 Lt. Gaunasi gana nemaža sumelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau, del vamzdeliu ir rankeneliu tai galima paieskot devetu, skirstytuvas - tikrai 300lt. bet orginalas yra orginalas. sita skirstytuva (beje panasus i e302) butu galima palkt kokiam fontalinio valdymui ar pan. su elektra tai tik atrodo, kad bus lengva, bet taip nebus.

Nerandu nei dėvėtų rankenėlių nei vamzdelių. Gal žinai kur gauti ? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau, del vamzdeliu ir rankeneliu tai galima paieskot devetu, skirstytuvas - tikrai 300lt. bet orginalas yra orginalas. sita skirstytuva (beje panasus i e302) butu galima palkt kokiam fontalinio valdymui ar pan. su elektra tai tik atrodo, kad bus lengva, bet taip nebus.

Nerandu nei dėvėtų rankenėlių nei vamzdelių. Gal žinai kur gauti ? ;)

prienuose pas mtz dileri kur is vokieciu veza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

na ka su hidraulika sumastei ar ne pasigirk

Vis tik sumasčiau dėti originalų skirstytuvą. Juolab, kad atsirado žmogus, norintis keisti mano turimą skirstytuvą į originalų + su visu hidrobaku, vamzdeliais, rankenėlėmis, siurbliu ir t.t. Manau, kad tikrai apsimoka tiek jam tiek man.

Sveiki, gal galetumet pasakyt kur randasi tas dileris? Prienuose , bet mazdaug kaip ji rasti ar nr gal turit?

Pasakydami "dileris" žmonės pajuokavo :) Ten žmogus, kuris prekiauja atvežtais iš Vokietijos traktoriais. Vietoje ir paremontuoja, padažo ir t.t. O ko tau reikia, jei ne paslaptis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka su hidraulika sumastei ar ne pasigirk

Vis tik sumasčiau dėti originalų skirstytuvą. Juolab, kad atsirado žmogus, norintis keisti mano turimą skirstytuvą į originalų + su visu hidrobaku, vamzdeliais, rankenėlėmis, siurbliu ir t.t. Manau, kad tikrai apsimoka tiek jam tiek man.

Sveiki, gal galetumet pasakyt kur randasi tas dileris? Prienuose , bet mazdaug kaip ji rasti ar nr gal turit?

Pasakydami "dileris" žmonės pajuokavo :) Ten žmogus, kuris prekiauja atvežtais iš Vokietijos traktoriais. Vietoje ir paremontuoja, padažo ir t.t. O ko tau reikia, jei ne paslaptis ?

hidro ratu apkrautuvo viso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka su hidraulika sumastei ar ne pasigirk

Vis tik sumasčiau dėti originalų skirstytuvą. Juolab, kad atsirado žmogus, norintis keisti mano turimą skirstytuvą į originalų + su visu hidrobaku, vamzdeliais, rankenėlėmis, siurbliu ir t.t. Manau, kad tikrai apsimoka tiek jam tiek man.

Sveiki, gal galetumet pasakyt kur randasi tas dileris? Prienuose , bet mazdaug kaip ji rasti ar nr gal turit?

Pasakydami "dileris" žmonės pajuokavo :) Ten žmogus, kuris prekiauja atvežtais iš Vokietijos traktoriais. Vietoje ir paremontuoja, padažo ir t.t. O ko tau reikia, jei ne paslaptis ?

tu su bakeliu atsargei jei visa keisi zinok kiek teko girdet kad 50 ir 80 netinka kazkas dantracio kur siurbly suka aukstis ar kasten

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu su bakeliu atsargei jei visa keisi zinok kiek teko girdet kad 50 ir 80 netinka kazkas dantracio kur siurbly suka aukstis ar kasten

Ačiū už įspėjimą, dar šitų technikos stebuklų neteko daug tvarkyti, nežinau visų plonybių ;) Aš viso bako nekeisiu, reikia uždėti skirstytuvą, visas rankenėles, traukutes, vamzdelius .. ir viskas. Lieka mano siurblys, bakas. Į galą einančius vamzdelius keisiu žarnomis, nes mokėti už vieną ilgą vamzdelį 60 lt man per daug. Žmogus sakė, kad visas gėris nuo 80, nes yra ratų hidroapkrautuvas. 50 ko gero jo nebuvo, jei gerai žinau. Bet aš jį žadu numesti vistiek.

hidro ratu apkrautuvo viso :)

Viso... Man atliks ko gero, kai mainus su kolega vienu atliksiu . "Dilerio" numerį parašau į PM, nėr čia ko jam reklamos viešai daryt :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zoidberg nr gavau. dekui :) o jei pas tave atliks apkrautuvas-duok man ziniu :) gal ka suderesim :)beje, hidroakumuliatorius irgi tam priede yra ? :icon-redface:

Ne, hidroakumuliatoriaus nėra. Beje, ar tau reikia hidroapkrautuvo (kur šalia skirstytuvo), ar reguliatoriaus (kur po kabinos grindimis) ? Suderinsim, žinoma. Bet viskas ateityje netolimoj, dar ne šiandien .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zoidberg nr gavau. dekui :) o jei pas tave atliks apkrautuvas-duok man ziniu :) gal ka suderesim :)beje, hidroakumuliatorius irgi tam priede yra ? :icon-redface:

Ne, hidroakumuliatoriaus nėra. Beje, ar tau reikia hidroapkrautuvo (kur šalia skirstytuvo), ar reguliatoriaus (kur po kabinos grindimis) ? Suderinsim, žinoma. Bet viskas ateityje netolimoj, dar ne šiandien .

man reikia to kur prie paskirstytojo stovi kur uzfiksuoja buksyra uzfiksuoja gal turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zoidberg nr gavau. dekui :) o jei pas tave atliks apkrautuvas-duok man ziniu :) gal ka suderesim :)beje, hidroakumuliatorius irgi tam priede yra ? :icon-redface:

Ne, hidroakumuliatoriaus nėra. Beje, ar tau reikia hidroapkrautuvo (kur šalia skirstytuvo), ar reguliatoriaus (kur po kabinos grindimis) ? Suderinsim, žinoma. Bet viskas ateityje netolimoj, dar ne šiandien .

man reikia to kur prie paskirstytojo stovi kur uzfiksuoja buksyra uzfiksuoja gal turi

tai ir sakyk kad reikia hidroapkrautuvo. siaip jis gan neblogai veikia ir be hidroakumuliatoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...