Jump to content

facebook


gintrs

Recommended Posts

cai panasiai kaip skype tik duokit savo facebook logina (o gal yra sito forumo bendraminciu burelis) :icon-wink:

:eusa-dance: neblogas psl ..as ten uzsiregistravau del zaidimo FarmVille...zaidimukas ukininkams :eusa-whistle::D o kaip tave rasti...?? mane tai [email protected] .. :eusa-shifty:

tai kaip cia reik ji pradet zaist, kur uzsiregistruot? nera ka veikt kai darbu nera :D

:eusa-whistle: eini i www.facebook.com :eusa-clap: apacioje kaireje puseje bus PROGRAMOS ten turetu buti FARMVILLE.. :eusa-shifty: arba per paieska pusalapije rasi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Prieš kokius 45 metus kažkur į palėpę nukišau gerą partiją kaladėlių, gal jum chebra kam padovanot naujako proga, žiūriu labai kaikam praverstų... :lol::lol::lol: čia pas mus karjeras netoli, tai prie to pačio dadėčiau ir kaušą smėlio. :lol: Patiem tik dėžę reiks susikalt... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kokius 45 metus kažkur į palėpę nukišau gerą partiją kaladėlių, gal jum chebra kam padovanot naujako proga, žiūriu labai kaikam praverstų... :lol::lol::lol: čia pas mus karjeras netoli, tai prie to pačio dadėčiau ir kaušą smėlio. :lol: Patiem tik dėžę reiks susikalt... :lol:

Aš noriu :eusa-pray: ...

O jei rimtai tuo klausimu, tai jei tik laiko yra, tai manau gal ir neblogas dalykas pažaist kokį ūkio simuliatorių, ypač pradedantiems ūkininkauti. Žaidimas yra žaidimas, kažką prieksperimentavus, jei nepasiseks ir bankrotas bus žaidiminis, ne tikras. Aš gal geriau nebepradėsiu su tais žaidimais, nes esu užsivedantis. Būdavo su šaudyklėm kažkada naktim prašaudydavau, tai ir čia neprasidėsiu geriau, o tai užsižaidęs galiu ir pavasarį pražioplint... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...