Jump to content

mtz generatorius


Recommended Posts

sveiki, ka manote apie dejima i mtz furos generatoriu? pas mane 24 uzvedimas tai vistiek instalecija reikes vedziot tai gal daryti 24?

Kokiu tikslu tai verta daryti :eusa-think: ? Dėk paprastą automobilinį 12v 100A ar galingesnį ir bėdos nebus ( klausimas kas dabar negerai?) O, kad užvedimas 24V tai nieko įpatingo. Tik užvedimui ir naudoja tuos 24V tiesiai iš akumuliatorių. Jeigu yra spec relė, kur užkūrimui sujungia abu akumuliatorius o užkūrus sujungia abu krovimui tikrai nereikia visų prietaisų perdarinėti į 24V :eusa-doh:

Jokios ten rėlės nera paprasciausiai starteris pajungtas nuo dvieju akumu, o visa instaliacija nuo vieno.

Žiūrint kurių metų laidos ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, ka manote apie dejima i mtz furos generatoriu? pas mane 24 uzvedimas tai vistiek instalecija reikes vedziot tai gal daryti 24?

jei desi generatoriu 24v tai tik i akumus pajunk(akumus jungi nuosekliai tai bus U=U1+U2=12+12=24V o viską palik kaip buvo ir viskas ok. bet tada i visus prietaisus(išskyrus starterį) junk nuo vieno akumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi dar vienas Kašpirovskis matantis per atstumą :lol: Visur kur 24V užvedimas starteris pajungtas nuo dviejų akumų. Tik tie akumai būna sujungti nuosekliai arba per relė - įtampos keitiklį į 24V užvedimo metu starteriui. Taigi koks variantas pas ssskirmą?

mtz varijantas, kazkodėl abejoju kad juose yra is gamyklos kazkokios tai dar rėlės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi dar vienas Kašpirovskis matantis per atstumą :lol: Visur kur 24V užvedimas starteris pajungtas nuo dviejų akumų. Tik tie akumai būna sujungti nuosekliai arba per relė - įtampos keitiklį į 24V užvedimo metu starteriui. Taigi koks variantas pas ssskirmą?

mtz varijantas, kazkodėl abejoju kad juose yra is gamyklos kazkokios tai dar rėlės...

Kažkada džeirenoi klausiau šito dalyko tai paaiškino taip kaip sako grudass, tipo kažkoks irengimas reguliuoja, tipo lemputes ir visa kita 12 voltu o starteris 24.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi dar vienas Kašpirovskis matantis per atstumą :lol: Visur kur 24V užvedimas starteris pajungtas nuo dviejų akumų. Tik tie akumai būna sujungti nuosekliai arba per relė - įtampos keitiklį į 24V užvedimo metu starteriui. Taigi koks variantas pas ssskirmą?

mtz varijantas, kazkodėl abejoju kad juose yra is gamyklos kazkokios tai dar rėlės...

Kai tik sumąstė daryti 24V užvedimą - buvo relė keitiklis. Lygiai tokia pati kaip tipo būdavo NIVA kombainuose. Paskiau sugalvojo, kad pigiau mechanizatoriams keitinėti akumuliatorius vietomis :icon-evil: Naujuose lygtais vėl sugrįžo prie relių. Džeiranoje apie 100lt buvo kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, velokai rasau taciau pas mane situacija yra tokia, pirmas dalykas as nekabinesiu priekabu nes as ji darau tik miskui, tai yra su fiskaru. man reikalingas galingas generatorius tam kad dirbant ismaitytu iki 12 halogenu visa nakti ir pakrautu akumuliatorius. nes orginalaus mtz generatorius yra zymiai per silpnas, beto man reikia visus prietaisus pirkti, tai skirtumo jokio ar pirkti 12 v ar 24.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, velokai rasau taciau pas mane situacija yra tokia, pirmas dalykas as nekabinesiu priekabu nes as ji darau tik miskui, tai yra su fiskaru. man reikalingas galingas generatorius tam kad dirbant ismaitytu iki 12 halogenu visa nakti ir pakrautu akumuliatorius. nes orginalaus mtz generatorius yra zymiai per silpnas, beto man reikia visus prietaisus pirkti, tai skirtumo jokio ar pirkti 12 v ar 24.

vienas pas mus antrą dinamą tik pridėjo o viską paliko orginalą. Kelintų metų tavo mtz?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi dar vienas Kašpirovskis matantis per atstumą :lol: Visur kur 24V užvedimas starteris pajungtas nuo dviejų akumų. Tik tie akumai būna sujungti nuosekliai arba per relė - įtampos keitiklį į 24V užvedimo metu starteriui. Taigi koks variantas pas ssskirmą?

mtz varijantas, kazkodėl abejoju kad juose yra is gamyklos kazkokios tai dar rėlės...

kad butu aiskiau

MTZ krovimo schema.doc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek suprantu varatoko shemas visos atitinka mano sakoma varijanta t.y. starteris pajungtas nuo dviju akumu o instaliacija nuo vieno ta dezutė "keitiklis" is dinamos gauna kintama srove ir pakeicia i 24v. kuri naudojama krovimui pajungus abu akumus. ir atskirai dar kraunamas 12v. per instaliacija vienas akumas 12v itampa (del to jis dazniausiai ir isverda).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi dar vienas Kašpirovskis matantis per atstumą :lol: Visur kur 24V užvedimas starteris pajungtas nuo dviejų akumų. Tik tie akumai būna sujungti nuosekliai arba per relė - įtampos keitiklį į 24V užvedimo metu starteriui. Taigi koks variantas pas ssskirmą?

mtz varijantas, kazkodėl abejoju kad juose yra is gamyklos kazkokios tai dar rėlės...

kad butu aiskiau

jei traktoriuje yra tokia sistema(ji pradeta montuoti tik pas tuos modelius kuriu akumuletoriai priekyje po kapotu), akumuletoriu keitineti nereikia nes krovimo srove 28 V, kraunama kaip viena 24 V akumuletoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kai mechanikas aiškino tai tik i starterį eina nuoseliai sujungtų akumukiatorių srovė 24V, o iš dinamos ateina 12v į relę, o tada ta rele paskirsto po lygiai srovės stiprį abiems akumuliatoriams ir abu krauna maždaug po lygiai :icon-wink:

ten ne rele, o ytampos keitiklis jis is 12V arba 14V perdaro y 24V arba 28V reikalingus akumuletoriaus krovimui. jei kyla neaiskumu kas turite traktoriu su tokia schema pasimatuokite su testeriu ir bus aisku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...