Jump to content

Vokiskas presaskitaip senasis forstrit


Nyvistas

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 metų...

Kad jau mano mėgėjiškam ūkiui pirkt kito neapsimoka tai sugalvojau ir aš prikelt forstrit 453 tevo kadais numestą. Laimei pasitaikė toks presas laužyne tik atvežtas. Kadangi buvau pirmas, tai prisilaupiau visokio gėrio. Pasiskaičiau čia visokių patarimų kaip ka reguliuot. Taigi dabar turiu rišimo aparatų ir taip visokių smulkmenų po du komplektus. Bet vistik trūksta porcelianinių įvorių(kur šniūras eina) ir bėgelių per kuriuos važinėja kūjis. Paklausiau lytagroj tai mandagiai paaiskino, kad egzotika neužsiima. Gal dar kurnors galima gaut tokių dalių naujų? Aš esu iš Rokiškio, tad butų geriau arčiau nei rietavo turgus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Pirkau presą K-453, buvo nulaužti adatų laikikliai, prieš tai kaip būrė pardavėjas dirbo be problemų. Aptikom kad pamestas geležiukas kur šuniuka stumdo prie rišimo aparato, dėl to ir nulaužė laikiklius, padarėm nauja geležėlę pagal pavyzdį iš kito preso, ir tą šuniuką suvirinom.

Rišo normaliai kurį laiką-kokias 3 priekabas prigamino ir vėl ta pati bėda-nurovė geležėlę nuo dantračio ir sulaužė laikiklius vėl :(

Kur ieškoti problemos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai aš suprantu apie kokią geležėlę ir šuniuką kalbi. Paaiškink tiksliau. Prie kurio dantračio? Bet įtariu, kad tau truksta vieno rolikiukio prie aparatų junginėjomo svirties. Yra taip buve ir tėvui. Sulaužė kruva adatų ir 3 rišimo aparatus.

Pasidalinkit kaip šiemet presuoja jūsų presai. Aš savo po 4 metų prikeliau, tai kolkas eina be priekaištų. Apie 2000 kitko padariau, tai tik siūlą buvo nutraukę kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...