Jump to content

kaimo turizmo VP


kaimas

Recommended Posts

 • po 11 mėnesių...
 • po 6 mėnesių...
 • po 1 mėnesio...
 • po 7 mėnesių...
 • po 2 savaičių...
 • po 3 savaičių...
 • po 3 savaičių...

Pakankamai sudėtinga su tuo kaimo turizmu. Normalus kaimo turizmas nelabai atsiperka, o turizmą, skirtą baliavojimui, nelabai liežuvis apsiverčia vadinti kaimo turizmu.

Bendrąja prasme projektų buvo patvirtinta2004-2006 santykinai nedaug, o ir iš jų apie ketvirtadalis vėliau atsisakė juos įgyvendinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 • po 2 savaičių...

babkes babkems nelygu. norint verstis kaimo turizmu ir pretenduoti i ES strukturiniu fondu paramas reikia kad busimoji kaimo turizmo sodyba atitiktu tam tikrus folkloro standartus... daug popierizmo ir dar daugiau darbo. as i tokia sodyba asmeniskai nelabai noreciau, nes ten nepasiulis nei su ATV pavazineti, nei kokia teniso eikstele tures. o bus paprasta pirkia su min patogumu... cia labiau tinka naturalumo ieskantiems vokieciam ar kitiem turistam, o paprastam lietuviui norisi kaime linksmai ir aktyviai praleisti diena, vakare pasikaitint pirtyje ir uzsibaigti degtinaite... o norint turistu prisivilioti reikia rimtu kontaktu arba kerai moketi uzsienio kalba ir siulit savo paslaugas uzsienio puslapiose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 • po 2 savaičių...
 • po 3 mėnesių...

,,....babkes babkems nelygu. norint verstis kaimo turizmu ir pretenduoti i ES strukturiniu fondu paramas reikia kad busimoji kaimo turizmo sodyba atitiktu tam tikrus folkloro standartus... daug popierizmo ir dar daugiau darbo. as i tokia sodyba asmeniskai nelabai noreciau, nes ten nepasiulis nei su ATV pavazineti, nei kokia teniso eikstele tures. o bus paprasta pirkia su min patogumu... cia labiau tinka naturalumo ieskantiems vokieciam ar kitiem turistam, o paprastam lietuviui norisi kaime linksmai ir aktyviai praleisti diena, vakare pasikaitint pirtyje ir uzsibaigti degtinaite... o norint turistu prisivilioti reikia rimtu kontaktu arba kerai moketi uzsienio kalba ir siulit savo paslaugas uzsienio puslapiose..."

Taip, teisingai, yra daug reikalavimų, tačiau netiesa, kad negalima įrengti teniso aikštelių ar kitokių atrakcijų. Reikia susirasti kompetentingą konsultantą, rašantį verslo planus, ir jis tikrai pasiūlys daug įvairių variantų ką galima rašyti į projektą ir kokias veiklas vykdyti. Jei reikalinga konsultacija dėl ES lėšų pritraukimo kaimo turizmo sodybai, parašykit [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 • po 3 savaičių...
Polaz, tu truputį klysti.:)

Ir su teniso kortais, ir su krepšinio aikštelėmis, su žirgais ir be jų, su žvejyba ir be jos, maždaug 3-4 žvaigždučių kategoriją atitinkantys kaimo turizmo projektai su ES parama eina, tik daina... Arba kažką netaip supratai, arba kažkas visišką "grybą papjovė"...:)

aha,eina... turiu prie druskininku zemes,misku,prie tu visu statomu slalomu trasu.buvau sumastes kaimo turizmu uzsiimti :) vien tik kol gavau visa reikiama info kaip ir ka daryt,jau tada nervai pradejo luzineti,tai ka sneket apie statybas,leidimus visokius ir t.t.

nuvariau i NMA (jie turi viska paaiskint kas ir kaip),tai jie ten patys nieko nezino arba zinot nenori. zodziu asaru pakalne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 • po 1 mėnesio...

Buvau ES projektų rašymo seminare, per kelias dienas išdėstė beveik nuo a iki z, tik kad galutinis variantas tai nenudžiugino... visų pirma projekto rašymui reikės samdyti kas jį parašys, nes aiškiai pasakė, kad tik tie projektai laimi (žinoma yra ir išimčių), visų antra... neskaitant viso lakstymo, pastangų ir popierizmo, atmetus mokesčius už projekto rašyma, draudimus ir visa kitą, lieka tik apie trečdalis sumos... O kad dar ir tai gautum tą trečdalį reik pirma visą sumą pačiam turėt... tai kuriam velniui ta parama, jeigu ir taip žmogus turi pinigų?... Man tai fantazijos pasibaigė.... Sėklmės kitiems...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
 • Create New...