Jump to content

greblys - vartytuvas "AKPIL"


sertvytis

Recommended Posts

Ne ne...ne penkiaratis cia. Kazkas tokio kaip volunge...va nuoroda-

http://www.akpil.pl/en/produkt/132

O penkiaratis gerai tik kai nera darbinio veleno.. Siaip kasas jis risa:)susuka bara kaip reikiant..isdraskyt neina.

Zvanas-viskas slamstas kas neturi FENDT lipuko?ar kas ne duper super uzsienietis?kazin kodel tada nevazineja su rols roisais lietuvos ukininkai??? juk net ir mersas su juo lyginnat slamstas paskutinis ;) Tad tokius komentarus prasyciau ateityje pasilaikyti sau. 3 ha sienavimo ir sitas"slamstas" laikys puikiausiai. Pagal darba ir technika reikia rinktis.. o ne tuscios didybes vaikytis kaip kad daugelis cia daro.... :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaje koks piktas :) tie grebliai susuka siena i viena kasa tai paskui ir presuot blogai is tokiu pradalgiu, ir nesvariai sugrebia. Geriau ta pati lenkiska, bet tipo dobilo vieno rato ar dvieju.

P.S. man fendt ne dievas ;)

Zvanai nepyk :) as nepiktas, tiesiog man keista kai nuvertinama technika... :icon-rolleyes: kad ir kokia butu ji..joa, tie saulutes tipo tai nlb kokie:)presuoti sunku:)jei su ruloniniu dar dar....bet su kitkomis jau beda:)

O sitas yra kitoks, kaip dobilas tik sukasi ne ratu o juosta eina pirstai... Nuoroda idejau-paziurek koks jis.Nemoku papasakot kaip atrodo:) nes maisot man atrodo su tuo velkamu kur saulutes sukasi ir vynioja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau "Volunge" tai galiu pasakyt, kad labai mažas našumas, nes jo darbinis greitis iki 7 km/h, jei važiuoji greičiau labai nešvariai grėbia. Beto nežinau kaip šiam, bet "Volungės" labai trapūs pirštai nespėdavau keist. "Dobilas" žymiai spartesnis aparatas jo greitis pagal tech. pasą iki 12 km/h, o ir užgriebis 3m, visu metru platesnis. Jei tik kišenė leidžia patarčiau geriau pasiieškok "Dobilo"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viktorass - ten tas su dviem ratais yra vartytuvas:)

greitail- jo naujo kaina 2000 musu pinigu :) devetas pakenciams dobilas 3500LTL...sitam dar ir garantija 2 metai.. o nasumas didelis nereikalingas. per sezona nusienaujama apie 5-8 ha :) gal uzteks, kaip manot?

Teko ir su dobilu padirbet-smagiai grebia. Nesigincyju.Tik kad nauji labai jau uzkeltom kainom..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaje koks piktas :) tie grebliai susuka siena i viena kasa tai paskui ir presuot blogai is tokiu pradalgiu, ir nesvariai sugrebia. Geriau ta pati lenkiska, bet tipo dobilo vieno rato ar dvieju.

P.S. man fendt ne dievas ;)

Zvanai nepyk :) as nepiktas, tiesiog man keista kai nuvertinama technika... :icon-rolleyes: kad ir kokia butu ji..joa, tie saulutes tipo tai nlb kokie:)presuoti sunku:)jei su ruloniniu dar dar....bet su kitkomis jau beda:)

O sitas yra kitoks, kaip dobilas tik sukasi ne ratu o juosta eina pirstai... Nuoroda idejau-paziurek koks jis.Nemoku papasakot kaip atrodo:) nes maisot man atrodo su tuo velkamu kur saulutes sukasi ir vynioja..

Su kokiu kitkiniu presu presuojat? Bent jau man presuojant su ,,vokiečiu,, k 453 su saulute grėbtą šieną nekyla jokių problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaje koks piktas :) tie grebliai susuka siena i viena kasa tai paskui ir presuot blogai is tokiu pradalgiu, ir nesvariai sugrebia. Geriau ta pati lenkiska, bet tipo dobilo vieno rato ar dvieju.

P.S. man fendt ne dievas ;)

Zvanai nepyk :) as nepiktas, tiesiog man keista kai nuvertinama technika... :icon-rolleyes: kad ir kokia butu ji..joa, tie saulutes tipo tai nlb kokie:)presuoti sunku:)jei su ruloniniu dar dar....bet su kitkomis jau beda:)

O sitas yra kitoks, kaip dobilas tik sukasi ne ratu o juosta eina pirstai... Nuoroda idejau-paziurek koks jis.Nemoku papasakot kaip atrodo:) nes maisot man atrodo su tuo velkamu kur saulutes sukasi ir vynioja..

Su kokiu kitkiniu presu presuojat? Bent jau man presuojant su ,,vokiečiu,, k 453 su saulute grėbtą šieną nekyla jokių problemų.

Irgi vokietis- K453 :) nesikemsa del susukto i kasas? saulutes svariai sugrebia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar naujo jieskai ar padeveto nes uz nauja tai gal truputi paramos galima gauti tai ne taip baisiai ir atrodis ta kaina

Deveto :) naujas nlb man apsimoka... sienauti tebuna tik kokie 6-10 ha...siaip ir maziau.tai nauhas nzn ar reikalingas :icon-question:

Snd paziurejau kaip saulutes grebia..Na svariai :) negaliu nieko pries pasakyti:) zalios mases zinoma gal nepagrebsi, bet sausa siena sugrebia puikiai:)

Ivertinus ir kaina..gana neblogas variantas tokiem plotam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Turim "Volunges" tipo lenkiska AKPIL, maziems plotams ar nedideliems laukeliams - pats tas. Kokybe nera bloga. Grebimo - vartymo kokybe irgi nera bloga. Grebia svariai, net ir didesniu greiciu vaziuojant. Leciau vaziuojant svariai sugrebia ir zalia mase, tik reikia pareguliuoti centrine trauke pirstu auksti nuo zemes. Mano nuomone mazam ukiui puikus sprendimas. O jei dirbant su T-25, tai 10ha isvartysit ir sugrebsit su 20l arba dar maziau dyzelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...