Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

Tada nesuprantu, kodėl ant 110aj 500kg, o ant 120aj 700kg galima dėti. Kažkoks gamiklinis blefas.

Gal kas galit paaiškinti,kodėl variklio duomenys forterru (išskyrus AG) vienodi? cilindrų skersmuo, darbinis tūris ir t.t.?

visų tas pats :D Skaitmeninės technologijos

Traktoriaus instrukcijoi parašyta kad kiekvienam modeliui vis kitas variklio tipas, bet kai pažiuri duomenis tai skiresi tik kuro siurbliai ir purkštukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir aš taip manau.jai garantini daro tai ir valio o gal ira kažkokiu niuansu su tais actovais?

Tai konkrečiai rašyk iš kur nori pirkti, nes kiek žinau tai zetorius parduoda Specagra Panevežyje, Agroteka Kaune ir Žemuktachnika Marijampolėi, o kokie dar neoficialus atstovai atsirado tai negirdejau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas ieško tas randa. kaina visai normalia paprašė pilnai sukmplėktuotam ,su garantiniu aptarnavimu . tai ir idomu pasidarė ka galėjo nepasiuliti ne oficialus actovas ka siulo actovas?

aCtovas :handgestures-thumbupleft:

Realiai, jie visi viename katile verda ir kainą palaiko tą pačią. Tai tik pasidalinimas regionais, o ne konkurencija.

Armeduva? Tauragė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar iki galo nesudėrėta taipkad nesigirsiu.tiasiog idomu pasidarė tas of.actovas kuom pranašesnis butu sandėris su juo,ka jis gali ko negali neoficialus.

specagra deklaruoja jog jia vieninteliai actovai ,o man koks skirtumas?ka aš prarandu?paaiškinkit kasnors

gautum traktorių su neoficialaus atstovo neoficialiu servisu. Viskas. Traktorius daugmaž pas visus tokspat. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip parašyta aprašyme,kad konstrukcija vienoda,tik valdymas proximos rankinis,gal galima ir su fortera padaryti primityviau,be didelių vargų.Nes man ta fortera labiausiai tinka pagal savo svorio kategoriją

Na reik tiketis kad viskas bus gerai ir taip, antras dalykas galima gi ir kardana tam reikalui nusipirkti su prabuksavimo mova, dabar specialiai peržiurejau instrukcija tai ten parašyta kad ijungus turi pradet suktis prie 1500 apsuku( gal ka ne taip supratau nes mano instrukcija lenkiška dar)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip parašyta aprašyme,kad konstrukcija vienoda,tik valdymas proximos rankinis,gal galima ir su fortera padaryti primityviau,be didelių vargų.Nes man ta fortera labiausiai tinka pagal savo svorio kategoriją

Na reik tiketis kad viskas bus gerai ir taip, antras dalykas galima gi ir kardana tam reikalui nusipirkti su prabuksavimo mova, dabar specialiai peržiurejau instrukcija tai ten parašyta kad ijungus turi pradet suktis prie 1500 apsuku( gal ka ne taip supratau nes mano instrukcija lenkiška dar)

Parasyta taip:

GTV sankabos sukabinimas (kai variklis dirba ne mazesnemis nei 1500 rpm apsukomis) ir atkabinimas atliekamas elektrohidrauliniu budu.

Tai kaip suprantu, reikia jungt darbini, varikliui dirbant 1500 aps/min??? man dar neteko naudot darbnio, tai nzn nei kaip jis laiko, nei kaip ji teisingai ijungt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane proksima plius tai pagal instrukcija darbinis jungiamas prie 1500 rpm, bet ziurint koks padargas prikabintas, pvz jei purkstuvas tai nereikia tu apsuku kelt, o va jau smulkintuva prikabinus tai jau reikia sukelt nes kai nera jokios movos ir dirzai neprabuksuoja tai nuo 1500 rpm ijungus nukrenta kazkur iki 500- 600 rpm. nesukelus apsuku isvis gal uzgestu. (proksima 105 o smulkintuvas TM 240).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su proxima viskas gerai,o forterai sukėlus iki 1500 manau kryžmės pasidalins į gabalus,nes elektrohidraulinis valdymas.Šendien klausiau specagros vyruko,tai sako reik sumazinti apsukas arba statyti kardaną su praslydimo mova.Bet skirtingiems aparatams daug movų gali reikėt nusipirkti,nes kardanai skirtingi.Nieko patarti man negalėjo,sako-ką gamina tą ir parduodam.Sausio pabaigoje ateina partija forterų,tai kvietė atvažiuoti ir bandysim su agregatu paleisti,tada pasakysiu kas gavosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su proxima viskas gerai,o forterai sukėlus iki 1500 manau kryžmės pasidalins į gabalus,nes elektrohidraulinis valdymas.Šendien klausiau specagros vyruko,tai sako reik sumazinti apsukas arba statyti kardaną su praslydimo mova.Bet skirtingiems aparatams daug movų gali reikėt nusipirkti,nes kardanai skirtingi.Nieko patarti man negalėjo,sako-ką gamina tą ir parduodam.Sausio pabaigoje ateina partija forterų,tai kvietė atvažiuoti ir bandysim su agregatu paleisti,tada pasakysiu kas gavosi

o tai proxsimoj ne elektrohidraulinis valdimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...